Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Peťo: nene, dělal mi to kamoš, nejde to udělat stejně velký, oznámko máme podlouhlý a kartičku čtverec, což je blbý, ale co už zase je to pěkný, jako vzhledově to má úspěch ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Takže už máte hotový jo, tak to se co nejdřív pochlub :-)
Odpovědět
Jj, máme, už to mám v pC déle, ale dnes jsem šla na zkušební tisk a zítra jdeme naostro, vše nechám natisknout a už na to kašlu, ať si to každej přebere, jak chce ;-) nám se to líbí :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph... Tady je oznámko i kartička :-)
Odpovědět
Nic já jdu spát, vidím, že je tu mrtvo :-| tak brou noc nevěsty nebo mám rovnou napsat, dobré ráno nevěstinky :-D
Odpovědět
ssimmikk: me n aoznameni prijde to pismo blbe citelny :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko:-) Simi moc hezké ;-) o tom rozumu je to fakt dobrý ;-) My dáváme oznamko + zvací kartičku na hostinu + kartičku s básničkou o svatebních darech :-) Akorát těm, kteří budou zvaní až na večír, to asi řeknu přímo a nebudu už tisknout zvlášť nějaký zvací kartičky....no ještě si to rozmyslím :-)
Odpovědět
ahoj holky :-) jak se máme???
Odpovědět
Dobré ránko holky :-) suki: Tak co šatky vybrány??? ;-)
Odpovědět
nOOO, co myslíte??? :-D
Odpovědět
suki : No tak to vůbec netuším ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: koukala jsem že jsi byla v krissBey :-) vybrala sis tam? bo asi ještě budeš chodit po šatičkách že :-)
Odpovědět
Článek se načítá
byla :-) a co myslíte???
Odpovědět
suki: Nenapínej a řekni, pokud teda chceš :-) Jinak asi nevybrala, když s tím děláš tajnosti :-D
Odpovědět
No vybrala :-D
Odpovědět
suki: No a který?? ;-)
Odpovědět
hele asi takhle :-D , mám dvoje favoritky, ty šampaŇ...jenomže jsem zjistila,že na fotce jsou teda o dosthezčí než ve skutečnosti a pak ty poslední bílý v albu,tyjsou zase hezčí ve skutečnosti :-D
Odpovědět
suki: No to mi hodně teda řeklo :-D
Odpovědět
jak to??? =-)
Odpovědět
suki: No nevím, o kterých šatech mluvíš :-) Musíš mi napsat číslo těch šatů mezi kterýma se rozhoduješ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: no podle toho, jak se směješ na tý fotce venku...tak ses v těch 3. asi cítila nejlíp ;-) Hele mám poukaz do Kriss, tak kdybys chtěla ;-) přenechám Ti ho :-) u mě leží v šuplíku
Odpovědět
ajo :-D takže v albu jsou na modelce (favoritky na modelce a pak bílý,ve kterých jsem vyfocená na ulici :-) číslo 3
Odpovědět
suki: Tak ty v Kriss jsems i zkoušela taky, ale byly na mě moc těžké :-( A ta sukně bych se o ni přerazila :-D
Odpovědět
které???
Odpovědět
suki : Ty Tvoje favoritky - ty č. 3 :-)
Odpovědět
fakt??? Ty jsou úplně lehoučký =-) strašně pohodlný...já jsem se málem přizabila v těch číslo 1, ale na fotce to tak nevypada :-D Ajaký máš šaty? A líbí se ti ty moje trojky?
Odpovědět
suki: Tobě sedí mnohem líp než mě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: ty kravaty v omeze...
Odpovědět
suki : Jo líbí se mi, mě to přišlo na mě moc těžký :-) A hlavně v tý sukni jsem neuměla chodit :-D Ty jedničky jsou taky krásný :-) Já si nakonec vybrala šatky v Oriele :-)
Odpovědět
lenieka : Včera si sedl můj skoromanžel k internetu, najel na hedvu a hned si tam vybral kravatu a prohlásil, že jinou nechce, takže se tam půjdeme dneska podívat ;-) Mají sídlo na Orlí :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?