Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já za chvíli pádím do školy, tak ne, že tady zas večer bude román o 30 stranách :-) Jinak já měla jednu zkoušku účesu zcela nečekanou při barvení a na oficiální mám přijít až začátkem června... ale ze dvou obrázků mi oba zavrhla, že to nepůjde a šlo to :-) Tak se nebojím...
Odpovědět
Ahoj holky, tak s koňma je to super, jezdila jsem přes pět let každej den, takže odježděno mám svoje, chtěla jsem s tím zase začít, protože kamoška má jezdeckou stáj, ale nějak mi to nevychází s hlídáním pro malou, takže mám smůlu, ale jak odroste, tak se na to snad zase vrhnu, na koně jsem sedla loni po pěti letech a pěkně jsem sebou zase flákla.......Drahoš mi říkal, že bez těch pádů asi nemůžu být :-D když mě učil jezdit, tak jsem spadla snad 20x, vstala jsem a zase jela dál, o tom to je, ale teď mám o sebe nějak strach :-N chtějí obsednout teď tříletou kobylku a včera mě přemlouvali, ale už nemám tu kondičku, sotva na koně vylezu a udržím se na něm, není to co co bylo, to jsme jezdila hřebce, kteří se mnou lítali po poli dokola, skákaly z předních na zadní, vyhazovaly, nikdo se ne ně nehrnul, Teď už je tomu mýmu hřebci 16let, takže už to není ono a navíc fakt nemám kondičku co dřív........ :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: koně jsou úžasní :-) Ještě na základce jsem jezdila ke kamarádce na ranč do Nosislavy, měli koně, tak mě učila jezdit. Ale od té doby jsem na koni jela tak třikrát :-| Ale vrchol mé jezdecké kariéry byl klus a cval :-D A to už jsem měla srdce v kalhotách, abych nespadla... to tě obdivuju, že tě ty pády tak nakoply a posílily!!! Tak by to mělo být...
Odpovědět
Lutsousek, taky jsem byla mladá a snesla vše, teď mám o sebe strach, hlavně co je Miška na světě, tak se o sebe bojím, nevím, ale nejde mi to ani nějak ovlivnit :-N Jako teď si sednu na koně, jedu v kroku a přemýšlím nad tím, abych nespadla, takže to už není ono, je škoda, že jsem přestala, jenže tenkrát to jinak nešlo, ale to už je teď jedno :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: kamarádka jezdila tady v Brně na Veveří, jak je ten jezdecký klub... v pubertě ji to přestalo bavit, teď se k tomu vrátila aspoň rekreačně. Tak tam zkus zajít a začni zase taky, je to škoda... a malou by ti někdo mohl čas od času pohlídat, ne?
Odpovědět
Tak já můžu jezdit u kamošky, v tom není problém, ale nemám hlídání pro malou, P chodí z ranní kolem 18hod.což nemá cenu....... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: aha, tak to je blbý :-( Tak zkus občas zlanařit nějakou kamarádku, co má mimi.. jedno navíc nepozná :-) Mně taky občas kamarádka přenechá malýho na pár dní, když si chce odpočnout...
Odpovědět
Tak žádnou takovou nemám, je to na delší vykládání..........někdy ti to řeknu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak to jo... budu se těšit na pokec :-) Nic, pádím se vzdělávat v oblasti práva EU, tak večer pa!
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: Jé Simi, tak to já bych taky moc ráda na koňe, třeba bysme mohly někdy vyrazit. Já se k tomu samotná nerouzhoupu a taky jsem nebyla od toho lonskýho úrazu, tak nevím jestli nebudu mít strach :-.
Odpovědět
Peťo: klidně můžeme někdy razit, kamošce se teď narodily dvě hříbátka a čekají ještě jedno, tak jsem zvědavá, jsou nádherní :-) hodím si je pak na FC, tak můžeš kouknout :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem z5...to zas byl porod :-D :-D Simi, s tím strachem to mám podobný...zjišťuju, že jak jsem starší, tak je to čím dál horší :-( Já nejvíc padala teda když jsme trénovaly skoky :-( jsem byla vomlácená celá a stejně jsem je nikdy nějak nevypilovala :-D...holky, tak se někdy domluvíme a mohli by jsme na koníky co? je fakt, že samotná se taky nikam nedokopu, ale jak by nás bylo víc, tak je to hned lepší :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Holky, tak já se s vámi pomalu loučím....v úterý večer se tu objevím, ale dřív určitě nee...Bude mi smutno, takže se opatrujte...moc nepište, ať toho nemusím moc dočítat a držte mi v úterý palce..jedu k Dr. do Prahy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci budem na tebe myslet ;-) Užij si to tam hezky se skoromanžem :-)
Odpovědět
nikaa666 : No budeme spolu v kuse skoro 4 dny, tak nevím, zda ho nezabiju do tý doby :-D :-D On se totiž u babičky hrozně nudí, ale už naplánoval výlety, tak aspoň něco :-) V úterý budeme v Praze, tak půjdeme mrknout na Petřín, takže to bude doufám romantika :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, tak teď aby vám vyšlo počasí :-) Já mám v plánu se celej víkend hrabat v zahradě, tak jen aby nepršelo :-(
Odpovědět
nikaa666 : No doufám, že bude hezky, ale poslouchám radio a říkají, že bude pršet, takže nevím :-(
Odpovědět
Tak se loučím děvčata :-) Přeji hezký víkend :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak o vikendu má prset a tady je teda zamraceny, ale chci aby bylo pekne, máme jet v nedeli ke kamosce na kone :-) malá když viděla fotky hříbátek, tak byla unešená.....oni jsou tak krásní, že jsem je měla chuť pochovat :-D jeden je úplně semišovej ;-) jsou nádherní, venku po mně skákaly, jak si chtěly hrát, fakt super :-D Teď mi došel rozpočet z Žebětína a vyjde to stejně, jak Lutsouskovi na Fontáně, tak uvidíme........spočítal tak 800-850kč na osobu, za kolik to máte vůbec vy? =-) :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky! Dnes jsem se v práci dozvěděla, že kolegyně, která byla nominována na vedoucí zájezdu do Anglie, zkolabovala a místo ní tam jede s nama naše ředítelka!!! 8-( No a ještě jsem si musela vyměnit další libry a eura, protože na to musí být doklad... No co už, peníze jsem na to dostala na cesťák, tak to tam klidně utratím :-N Jen aby bylo kde a mít na to čas, s těma faganama nevim, nevim...Jestli se tam dostanem do nějaké kavárny s netem, tak se připojím. Odjíždím v neděli, v pondělí jsme tam a v pátek zpátky. Já na koních nejezdím, ale můj brácha má koně závodního, na Kameňáku u Rájce.
Odpovědět
me to na osobu vychazi cca na 700,- vc piti
Odpovědět
Ahoj holky, je tu nějak mrtvo? :-o
Odpovědět
Tak jsem tu teda asi sama..........hmmmmmmmmmmm :-(
Odpovědět
Hm, tak sama, samotinká, teda holkýýýýýý......... =-) Tak jak dnes bylo ssimmikk???
Odpovědět
Ssimmikk: jj, měla jsem se fajn, až na to počasí, mohlo by být líp ]-( :-D
Odpovědět
Ssimmikk: nestěžuj si, hlavně že neprší :-|
Odpovědět
Budu si stěžovat včera bylo krásně a dnes chladno a přes víkend má pršet ]-( :-p
Odpovědět
Tak jsem si teda pokecala a jdu za skoromanžou :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
simčo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Jééééééééééé, tak přece jen někdo :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?