Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Myslím, že mám ještě jednoho motýlka, koupila jsem je v obchodě u nádru, jak se tam jde dolů po schodech a je tam napsáno vše za 25 nebo tak nějak. U jezdících schodů směrem k Dopravnímu podniku. Kdyžtak ti ho dám, jestli neseženeš. Oba stáli třeba tak 20 korun... No a ty špendlíky velký si určitě kup někde ve švadlence, to jeden stojí taky málo, třeba 5 korun...
Odpovědět
kachorka : Já bych to chtěla asi takový jaký mám v albíčku :-) No, ale děkuji za nabídku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: to víš, že byl smutnej :-D Vypadal jak pětiletý dítě, co mu máma vezme hračku. Ale škoda 50korun...
Odpovědět
lutsousek : To máš teda chlapa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: no to mám :-D Teď jel do úrazovky na chirurgii, tak jsem zvědavá s jakou přijede...
Odpovědět
lutsousek : A co se mu stalo??? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Polštářek ti nedám, musím ho vrátit, já myslela jenom toho motýlka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: má cosi na zádech... prý vodu nebo tuk.bulku nebo cystu... měl jít na zákrok 19.4., ale už dva dny ho to bolí a zvětšilo se to a zrudlo, tak jel teďkom na pohotovost. Jako nic vážnýho, max mu to vyříznou, ale jsem zvědavá s jakou přijde. On má pořád něco, většinou teda nohy dorasovaný z fotbalu, ale pořád něco :-)
Odpovědět
kachorka : Já nechci Tvůj polštářek :-) Já Ti děkovala za toho Motýlka :-) Já ho chci mít v bordó barvách :-) Takový jaký mám v albíčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Ale ty tam žádnej nemáš :-D
Odpovědět
kachorka : Mám, ne???
Odpovědět
kachorka : Někdo mi ho vymazal :-(
Odpovědět
Článek se načítá
kachorka : Tak už ho tam teď mám :-)
Odpovědět
Je tu mrtvo, tak si jdu lehnout :-) Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už mám chlapa odoperovanýho, tak mu jdu nachystat léky, dobrou :-)
Odpovědět
Zdravím Vás,,jak vidím,,nemá cenu vás dočítat,,píšete moc:-) No z mé kuchyně zatímsešlo, to co mi nabídli dopadlo hrozně,,,dneska jsem byla u kadeřnice a jsem na blond zpátky, konečně - ( měla jsem chvilkový zkrat a obarvila se natmavo-konečně už zpět blond:-) pejsanek: Jinak se těším zítra na sraz A jak dopadl Vám sraz::Asi dobře,ne?
Odpovědět
Ahojík holky, tak já jsme se potěšila, i přesto, že bychom měly hostinu jinde, tak mi Dj zůstane =-) mám radost ;-) Jinak jsem teď dojela od koní, mají dvě hříbátka a nejraději bych je umuchlala a vzala si je dom, nádherný, úžasný, jsem se odreagovala a chystáme se tam celá rodinka ;-)
Odpovědět
ssimmikk: To Ti závidím, koně miluju,,
Odpovědět
Helca: a co jít někam jezdit, v tom je problém? Jezdila jsem přes 5let a super ;-)
Odpovědět
ssimmikk: Pro mě za mě klidně,,ale nevím, jak to bude s časem,,já jezdila jako maoá u našich na statku,,,pak dlouho ne,,a pak chvíli u tety v Hřebčíně v Napajedlích,,
Odpovědět
A jak jsi dojížděla do toho hřebčína v Napajedlích? Jak se jmenuje teta a kde měly vaši statek? Klidně do IP, třeba je kamoška zná, jsou to závodní koníci, takže na závody jezdí a znají všude hodně koňáků i těch co na závody nejezdí ;-)
Odpovědět
Můj se narodil v Pohořelicích u Otrokovic,,tak tam jezdíme něco jako na chalupu a teta bydlí v Napajedlích,,ale jako hřebčín není jejich,to ne,,to možná jen tak vyznělo,,
Odpovědět
Tak to je mi jansý, že ten hřebčín není jejich, ale jméno mi alespoň do IP prozradit můžeš, ne? Psala jsi, že jsi jezdila u vašich na statku, tak kde mají tvojí rodiče ten statek? =-)
Odpovědět
měli v Kněždubě,,,ale to už je taky pryč,,,teta je Hrdinová
Odpovědět
Jj, tak vše většinou jednou končí..........ale z Moravy znají hodně koňáků, tak se jich zeptám ;-) tady se znají totiž snad všichni navzájem...........a nevím proč když jsi bezdětná nejdeš někam jezdit, když teda koně, tak miluješ? :-N
Odpovědět
práce,škola,stěhování,,,a navíc-mám alergii na koňskou srst,,vždy když jedu,tak šíleně brečím a smrkám,,,ale jedu i přesto a strašně ráda,, to možná budou znát i Lagu a Profotu...toho ted jeho koně ale podupali i s vozem-hrozné neštěstí-bylo to i v telce,,
Odpovědět
helcapelca: proc jsi zrusila album?
Odpovědět
Koňskou srst, hm, tak to máš dobrý teda noooo :-| Nic já jdu do hajan, dobrou noc nevěstinky ;-)
Odpovědět
mitote: nezrušila,,asi se admin zase něco nelíbilo, nebo ji někdo napsal,ať mě blokne,,tzn. že po odhlášení jsem už nikdy nepřijdu..tak škoda,,kdo to byl ale nevím,,,ale tuším,,,
Odpovědět
ale u choclit album je :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?