Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
mitote: To je o ničem,,,po návštěvě salonu je opět vše jinak,,je to fuk,,,někomu se to nelíbilo,tak mizím,,
Odpovědět
Helča: jaký zrušený album, jaká blokace, to jako zase je?!
Odpovědět
helca: po jakem salonu? ted nechapu
Odpovědět
ssimmikk: Naráz mi zmizlo album-a já ho nesmazala,jedině admin,,možná mě za něco blokla,,ale pokud jsem přihlášena,tak mě hned neblokne,ale už se nebudu moct znovu přihlásit,,
Odpovědět
Helča: aha..........to jsem nevěděla, proč tě blokly? Mně by to teda zajímalo =-)
Odpovědět
mitote: Dneska jsem se byla dát celá zkrášlit,,tam jsem na blond,,pak jsem byla na tmavo,te%d znovu na blond,ale tak trochu jinka ssimmikk:To já vůbec nevím,,mimo konfliktu s mitote-nic jsem neudělala
Odpovědět
Aha a to máte konflikt v IP? Já jen, že tady jsem se ničeho takovýho nedočetla :-N
Odpovědět
ssimmikk: ne to bylo vcera nebo predevcirem a spise to bylo o tom ze jsme kazda mely jiny nazor na fotografa ;-)
Odpovědět
tak já se jdu zkusit odhlásit,,asi už se ale nepřihlásím,,kdyžtak se mějte,,ahoj,,a třeba zítra na srazu-v 18.00 u KFC
Odpovědět
to tu budu trcet sama :-(
Odpovědět
Tak pokud jste se bavily jen o fotografovi, tak není důvod někoho blokovat, ne :-o
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko :-) Simi koně jsou super...takže ty jezdíš? Já jezdila při vejšce na Moravanu a málem jsme měli koně i doma :-D naši chtěli ségře udělat radost, ale nakonec z toho sešlo. Už jsem nebyla jezdit ani nepamatuju, vůbec není čas a to mám okolo sebe hafo koňáků :-D uplně jsem za to na sebe naštvaná. To bysme mohli udělat nějakej srázek nevěst někde u koní ne? ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Dobré ráno holky, tak já seděla o minulé dovolené poprvé na koni a bylo to něco :-) Necejtila jsem dva dny zadek a to jsem jela jen pomalu :-D, ale jinak to bylo krásný. No odpoledne pojedeme do těch Čech a 4dny budu bez internetu, tak mi po vás bude smutno, ale snad to nějak přežiju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: no je to těžký být takhle dlouho bez netu :-( já měla štěstí, že na horách jsme měli Wifi...ale zas nebyl moc čas :-D
Odpovědět
nikaa666 : No my jedeme k babičce do paneláku, takže tam bude času :-D Ale ten můj je aktivista a už vymyslel nějaký výlet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a kam přesně cestujete Luci?
Odpovědět
nikaa666 : Jedeme do Tábora :-) Můj Míša (přítel) tam má babičku z mamčiny strany :-)
Odpovědět
Profilova fotka
To máte dobré, takhle rodinu po republice...to my máme všechno na jednom místě z obou stran :-D takže když jsem jela na prázdniny, tak ob tři ulice :-D :-D Tak si užijte vejlet ;-) Jsem koukala na ty fotečky kytek co máš v albu...takový jsem přesně chtěla na začátku :-) mě se tenhle typ moc líbí, ale nakonec mě nějak přirostly k srdci ty kale a uplně jsem otočila :-)
Odpovědět
nikaa666 : No, tak to byly super prázdniny,ne? Jo, jako jezdíme tam rádi, ale je to tam max. na ten víkend, protože už tam máme všechny památky zkouklý :-) Jinak já nevím ty kaly. Mě se moc nelíbí, že je mají všichni :-( Jsem spíš na ty růže no :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: vidíš no a já mám zase zafixované pořád růže, že je má kde kdo :-D :-D
Odpovědět
nikaa666 : No je to věc pohledu :-), ale svým způsobem máš pravdu růže a kaly jsou favoritky...to jednoznačně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já tak přemejšlím, jestli už se nemám objednat na zkušební účes a líčení...jsem hrozně netrpělivá :-D sice mi paní říkala že až v květnu, ale asi jí napíšu dřív :-) Jak to máš ty Luci?
Odpovědět
Profilova fotka
Co tulipány? Vím, že hodně lidem se líbí, ale na fotkách jsem je až tak neviděla... Nejsou moc praktické :-( nikaa: víš, jaký by jsi chtěla účes?
Odpovědět
nikaa666 : Já jdu až koncem července :-(
Odpovědět
lenieka : Tulipány neee...nic nevydrží a Lucka mi je nedoporučovala :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: už to vidím v galerce :-) Já jsem domluvená na zkoušku na konec května...
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: no právě, nic nevydrží :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni: dneska jsem si ještě postahovala nějaké nápady na účesy.... uvidíme co mi doporučí kadeřnice :-) třeba mi ty moje zavrhne a vymyslí něco jiného ;-) Moje představa jak vidíš v albíčku, ale nebráním se navrženým změnám :-) Tulipány se v teple hned rozvíjí, takže to je blbé se skladováním a po obřadu ti to všechno na stole začne pučet :-D :-D Holky...frčím zkontrolovat dělňase na stavbu, tak zatím páček :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, mně kadeřnice zavrhla skoro všechny účesy, co jsem jí ukázala. Nebo zavrhla - byl by k tomu potřeba příčesek, do kterého se mi investovat nechce.
Odpovědět
lenieka : To já jsem si donesla obrázky dvou...jeden co chci já a druhý, který chce skoromanžel a kadeřnice mi řekla, že z toho udělá kombinaci :-) Tak jsem zvědavá :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?