Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak my jsme byli večer domlouvat u kámoše od přítele kytky, dělají je pro radost jen pro známé, takže cena bude příznivá :-) příští víkend se pojedem mrknout do velkoobchodu a vyberu si odstín vínových kal + zbytek. To zase bude těžký rozhodování....ale těším se! Co srazík? Nějaké novinky?Doufám, že jste se zase fotily :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko :-) Paráda, že se ty srazíky tak daří ;-) doufám, že na dalším už chybět nebudu 8-) Včera mi přišli poštou konečně vzorky tyrkys a čoko organzy plus ještě špendlíčky :-) budou mi dělal stuhy na zakázku....což je super přístup, jsem ani nečekala :-) Jo a dneska jdem do Olympie vyzvednout prstýnky....už by měla být hotová rytina...jsem zvědavá, jak to bude vynikat :-) lenya: takt o je paráda, když si můžeš takhle sama vybrat ve velkoobchodě všechny barvičky...aspoň nebudeš pak nemile překvapená ;-) Já taky nakonec nebudu mít kytky z květinářství, protože mě tam trochu zklamaly s přístupem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
helcapelca: Tak co, jsi to ty? http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, super, že se srazík tak vydařil :-) My včera byli na prstýnkách. Večer jsme z nich vybrali pár tipů, necháme to uležet a některé konečně vybereme. lenya: to jo, jestli tam budou mít 10 odstínů, tak to nebude jednoduché! nikaa: takže jsi s organzou spokojená? A s cenou taky? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, mrzí mě, že jsem nemohla být včera na srazíku, ale příště určitě dorazím a hlavně vezmu ty slevy :-)
Odpovědět
Ahojky, holky, tak jsem tu. Jsem na nohou už od šesti a dělám šoféra babičce od přítele po doktorech :-) Jinak srazík byl fajn, ale tentokrát jsem musel dřív, tak se nezlobte :-) helcapelca: Jo jinak by mě taky zajímalo, jestli jsi to ty nebo ne? Šatky jsou tam všechny moc pěkný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- ahojky :) nemáš fotečky ze včera ???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, na 4 dny vás opustím, to pak bude peklo vás dočíst :-| Dneska jsme už asi po desáté řešili oznamka s Nejkrásnější svatbou, pořád nám to posílají nějak divně, buď nesedí písmo nebo zase počty ]-( Doufám, že až se vrátíme, budem to mít na mailu v pořádku, nechci to posílat týden před svatbou ]-( nika: a odkud teda ty kytky nakonec budeš mít?
Odpovědět
romca13: Mám, jen co se rozkoukám, tak vložím :-)
Odpovědět
lenya79 : Tak s nejkrasnější svatbou jsme ohledně oznamek neměli jediný problém :-) Tak nechápu v čem je chyba :-o
Odpovědět
No holky, taky tu nebudu od pátku odpoledne do úterý večer a to teda bude absťák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi - ok, už se těším,, jinak jsem s Luc1979 domluvena na schůzku kvůli kyti a mo se těším,, kytičky pro maminky a babičky nechám úplně na ní, jen se domluvíme na moji kytičku,,, je hrozně fajn, se na ni moc těším :)
Odpovědět
Článek se načítá
romca13 : Jo, jo, je hrozně ochotná a poradí, takže to u ní nechám si asi taky udělat a zvláť, když to tady máme kousek do Kohoutovic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: tak to ti závidím, nám to ten chlápek furt nějak motá ]-( a trvá mu to...Dneska už jsme mu radši volali, tak doufám, že už konečně pochopil co chceme
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- no my to sice budeme mít složitější s převzetím těch kyti, ale nějak se to budeme muset snažit udělat,,,
Odpovědět
lenya79 : No na nás byl hrozně příjemný a teda měli jsme to asi o týden později než jsme byli domluvení, ale nám to nevadilo. Nějak jsme na to nespěchali a když jsem si tam pak pro to byla, tak se jeho paní hrozně omlouvala a taková milá byla, tak nevím no. Jestli to není spíš chyba toho výrobce, protože nám to zpoždění taky zavinil výrobce :-(
Odpovědět
romca13 : Romi, tak my to máme kousek, takže tam sjede i skoromanžel :-) Jen pořád nevím kterou :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi... jj, vy to máte super, že to máte kousíček :) neboj, ona ti poradí,,,,
Odpovědět
romca13 : Já už tam byla a dala mi tolik možností co můžu mít s rudýma růžema, že jsem z toho mimo :-D Je z to mail na celou stránku :-) A několik obrázků k tomu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi přepošli mi ten mail,, řeknu ti, co se mi líbí, k tobě,,, mail ti pošlu do IP
Odpovědět
romca13 : Přepošlu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenya: budu je mít stejně jak Romča od Lucky :-) Lenieka: jsem spokojená a cena je standart jako už u nabízených barev :-) takže paráda
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... fotečky ze srazu :-)
Odpovědět
nikaa666 : Taky budu mít nejspíš kytku od Lucky. Moc se mi líbil její přístup a jak Ti všechno vysvětlí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: moc se mi líbí její práce a už jsem se rozhodla že si je nechám od ní :-) Ono je hned jiné, když to má někdo jako koníček a ne jako povinnost že? ;-)
Odpovědět
nikaa666 : Pravda...a ty ceny jsou taky hnedka jinde, že??Mě teda mile překvapila s cenama :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Luci, mě už ani o cenu nejde :-D v tom všem když to spočítám, tak se to uplně ztratí :-D :-D Ale rozhodně je má super ;-)
Odpovědět
nikaa666 : Já vím, ale každá koruna dobrá...nejsem nějaká škrťa nebo tak, ale za kytku jen pro mě se mi opravdu dávat 1500 v květinářství nechce :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: no ona by ta kytka možná ani tak drahá nebyla, kdyby neměla tu nálepku "svatební" taky neví co by si všechno za ně vzali....to je děs... A ty teda ještě vybíráš? Já doufám, že mám jasno, ale to se uvidí co mi Luc nabídne všechno :-D :-D si nechám poradit
Odpovědět
nikaa666 : Já už tam u ní byla a asi hodinu mi vysvětlovala co by se ke mě hodilo a jaké varianty by mi mohli jít k šatům k postavě a pleti :-D Pak mě to sepsala všechno mailem, dokonce přiložila obrázky jednotlivých kvítek a dekorací a tak jsem z toho fakt mimo, takže to musím ještě promyslet, ale naštěstí já mám ještě čas :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?