Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: :-D :-D :-D ale já taky... akorát je toho teď moc, tak nemám čas se tak těšit.
Odpovědět
Profilova fotka
Romi....však ty máš termín nejdřív z nás že? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni .. jj, mám
Odpovědět
Profilova fotka
od pondělí za 2 měsíce,,,
Odpovědět
hvezdi: To asi všechny:-) Tak já to balím a frčím na tu kuchyň,,mějte se,,ukážu se nožná večer,,ale spíš až o víkendu-to bude dočítání,,mám toho moc pejsanek: Ten pátek platí,,kdyby byla změna,ozvi se přes mobil,,
Odpovědět
Profilova fotka
heeeej toto letí :-) už se těším jak se to začne sypat a budou tu postřehy ze svateb :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni -- no to mě v pondělí zase chytne panika,,, fakt to letí,,, mazééééc,,,
Odpovědět
Profilova fotka
já včera v noci zas měla paniku :-D že nestíhám :-D klasika... Jo tak odpolko s váma holky fakt nemůžu...jdem makat na domeček :-( ale dalších 14dní má ten můj noční, takže kdyby se něco chystalo, tak 100% jdu ;-)
Odpovědět
romca13 : Letííííííííííí jako voda :-) A to pořád ještě nemám zamluvený nikde cukroví :-( Z toho mám nejvíc depku :-(
Odpovědět
Profilova fotka
romca: jee, já už se těším na první fotky ze svatby :-) hvězdička: cukroví taky nemám.... nic si z toho nedělej ;-) Já teda doufám, že se mi cukroví a výslužky podaří přešoupnout na tchýni, když mám tu promoci den před... to bych s mojí mamkou nezvládla. :-| Ale vidím to bledě 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, no fakt, já budu úplně první tady,,,, a vám pak budu už jen závidět,,, a třeba vám budu moct nějak pomoct, so jsme třeba podělali, na co si dát pozor a tak,,, ael už se těším,,, pořád čučím na fotky ,,,
Odpovědět
romca13 : Tak to si od Tebe vyslechnu vše a hlavně to, jaké to bylo na zámku :-) Jo dávají z hudby vybírat??Nebo si můžeš vymyslet co chceš?? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
romca13 : Jo a dávají tam něco na prstýnky nebo si tam musíš donést svůj polštářek? Já bych ho totiž moc chtěla, ale ten můj mi říkal, že je to zbytečný, že tam určo něco mají :-)
Odpovědět
Ahoj holky :-) Romčo, no doufám, že hned po svatbě předáš info co a jak, protože já to mám hned týden po tobě :-N a začínám z toho být trochu nervózní, takže jako žádný těšení, raději bych to posunula o dva měsíce ještě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- oni to vybírají sami, tu hudbu, ale mě je to je jedno,,, stejně to moc vnímat nebudu, ale vím, že na přícho devěst hrají svatební pochod,,,, a na prstýnky, pokud si nic nevezmeš mají normál tácek,,,, a přípitek oni taky zajistí
Odpovědět
Jo a chystám se tady z bazaru objednat lampiony za 56 a 65kč, nemáte s nima někdo zkušenosti?
Odpovědět
Profilova fotka
simčo , já mám taady od jedné holky z Vinohrad, má tu taky inzerát ,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Simi...no joooo...ty si vlastně další v pořadí :-)..je to uplně nechutný jak se to blíží.... holky...budu sosat vaše postřehy :-) Hvezdicka: všude určo mají něco na prstýnky....většinou to jsou tácky :-) teda aspoň co já viděla ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky neplaště,,, co mám říkat já????
Odpovědět
Jj, máme to s Lenienkou hned po Romči, stejnej den, na stejným místě, jen hoďku po sobě :-D A nechutný to je, to je fakt, to jak se to blíží, v lednu jsem říkala půl roku, to je doba, je čas a teď se stresuju :-( ]-( 8-( Romco a jakou má přezdívku ta z Vinohrad? Má různý barvy? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
simčo -- -její nick je TUTA a myslím, že tam měla více barev,,,,
Odpovědět
Holky, tak odpo čau :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nazdar, tak dneska ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: Nebo se přidej ke mně - 10. 7. na zámku v Blansku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ha. Je tady mrtvo. Všichni jsou ještě v hospodě :-D
Odpovědět
kachorka : Jsem tu :-)
Odpovědět
Tak holky jdu spát, tak dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Dobrou noc a zítra písněte, jaký byl srazík :-)
Odpovědět
Ahoj holky, teď jsem dorazila dom, srazík byl super, už se těším na další :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já už jsem taky doma :-D a sraz byl fakt super.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?