Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Hvězdi: pa ssimmikk: snad ti konečně pojede :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: máte ještě další záložní variantu kromě Žebětína? Už máte celkem na čase :-( Snad vám to dopadne!
Odpovědět
Leni: nemáme, už mě to ani nebaví, já furt doufám v to, že nám to dobře dopadne na původním místě :-N nebo v tom Žebětíně, i když tomu moc nevěřím, ale aspoň doufám :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Simi a kde bylo to původní místo? a proč měníte? nějak mi to tu asi uniklo :-(
Odpovědět
Nikaa: mělo to být u známýho v Troubsku na hospodě, ale nějak se nám to vymklo, protože tam má být fotbal.turnaj a asi by nám to nezavřel, protože by to bylo dost blbý, kdyby tam dojelo hafo lidí a bylo zavřeno, teď řeší jestli by to nešlo, ten fotbal přesunout jinam a furt čekáme co bude, ale to je ve hvězdách, tak jsem napsala do Žebětína a uvidím co bude, je to tam pěkný, tak proč ne, akorát mi asi odpadne i DJ, protože veškerý vybavení má právě na původní, místě :-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
simčo - no to je pech, s tím zařizováním ,,, tak snad vám to nějak klapne, máte nejvyšší čas :)
Odpovědět
Romco: neděs mě, snad se dá ještě sehnat místo na hostinu.... :-N Nejlepší je mít barák s velkou zahradou a má člověk klid :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi to jsou teda trable :-( ale nakonec se ti to vyřeší samo a ještě si budeš vybírat z obou variant uvidíš ;-) Budete mít klasa hostinu?
Odpovědět
No v to taky doufám, že bude z čeho vybírat........ :-N Klasickou hostinu budeme dělat, teď jsme to počítala a na oběd nás bude asi 19 a večer 36asi, nevím jak to mám spočítat přesně, když nevím, kdo dojde a kdo ne :-|
Odpovědět
Profilova fotka
:) jasně že se dá sehnat, promiň jestli tě plaším, ale já bych šílela :) tak udělejte oheň a opečtě buřty :)
Odpovědět
Holky, vyštráchala jsem slevu na svateb.oznámko, mám to z Futura, z veletrhu, dávali 25%, ale nevím jaká je to firma, je to na papíře, jak se dává oznámení, byly dole za Tesco pokladnama, nevíte co je to za firmu? Amin ani Japos to určo není, ale není tam napsanej název firmy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: nechceš do Žebětína raději zavolat? Nevím, jak je to dlouho, co jste tam psali, ale s výběrem restaurace bych moc neotálela...
Odpovědět
Článek se načítá
Romco a u toho ohňa by to bylo náhodou pěkný :-D Tak já sice vypadám, že jsem v klidu, ale nejsem, mám nerva na pochodu, skoromanža mi říkal jestli mi místo svatby nemá zařídit psychiatra :-N
Odpovědět
Leni: taky jsem si dnes říkala, že mu asi zavolám =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: zavolej a hned. Aspoň budete vědět, na čem jste a nebudete muset čekat, až se uráčí vám odepsat... Šup šup :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: firmu na slevu na oznamko netuším...
Odpovědět
Tak pan ze Žebětína je v Belgii, zítra se vrací, tak mi dá vědět =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aspoň nějaké informace :-) Svatby má na starosti jen on? Třeba by ti to mohl říct i někdo jiný...
Odpovědět
Svatby tam dělá on, dala mi na něj kontakt i Nikol, ale počkám, stejně dnes nic nevyřeším :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, budu držet pěsti, ať vám to vyjde :-) Za chvíli končím, tak papa
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, taky se hlásím do klubu Lucčiných květin :-D hvezdicka: Fotky jsou pěkné až na ty moje červené očí ]-(
Odpovědět
hele simik nema restauraci, ja zase porad saty! a ty uz urcite vsechny mate :-| nebavi se chodit si je zkouset, prootze ty co se mil libi jsou strasne drahy (Naive 13-17000 za pujceni) a ty levnnejsi se mi bud nelibi nebo mi nejsou (nemam zadny prsa a v dekoltu takovou smesku akne a vyrazky). takze dam asi pytel na hlavu a jdem! :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem tady :-) p.e.t.a. Ahojky Peti, tak to Tě teda vítám :-) Jsi tam prosím Tě??
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: nějak nevím Luci kde myslíš? :-o
Odpovědět
mlzka: no po tom co jsem s tebou byla po satech si myslim ze to neni tak zle ;-) tycka ses ale dost tech satu ti sluselo ;-) jinak ja nemam kapelu a au ani neverim v jeji nalezeni :-(
Odpovědět
p.e.t.a. : Co jako? Vítám Tě v klubu Lucčiných květin a ptám se, zda jsi ještě tu :-)
Odpovědět
mitote: no jo, to mi ted rikala kolegyne, ze prvni co se ma zarizovat je dobra kapela, vsechno ostatni pocka. ale treba zrovna ona mela domluvenou kapelu, zpevacka mela den predem nehodu a shaneli nekoho narychlo a taky to docela stacilo.
Odpovědět
mlzka: no nestras...ja uz kapelu mela ale odpadla mi :-( hele a vis kde maj super saty? ale je to praha :-( Sam verita a 7th Heaven ;-)
Odpovědět
no ja uz jsem premyslela i o Olmiku, ale nechce se mi vozit je odtam sem a zase zpet
Odpovědět
mlzka9 : A tady v Brně se Ti žádný salón nelíbil? Kromě NAIVE??
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?