Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslela tvar a dýlku :-) takhle z toho nepoznám nic :-)
Odpovědět
Nikka datum 3.7 mi nikde nenabídli :-D
Odpovědět
nikaa:5,5 x 4,5
Odpovědět
Profilova fotka
suki: fákt? no nám je původně nechtěli povolit :-) A myslím, že na většině zámcích neoddávaj každej víkend, ale mají stanovený datumy :-) V Rájci oddávají pořád :-) Takže ještě nemáte přesný datum? helca: takže do L...no tak pak písni, na kolik ti to kde spočítali :-)
Odpovědět
Jinak my máme ;-) kuchyň z Ikea max spokojenost :-)
Odpovědět
suki : Že je super? Mě se taky moc líbí :-)
Odpovědět
no my se právě rozhodujemkde to udělat, takže jak to budem vědět ..bude jasný datum.Zatím se pohybujeme od půlky června do půlky července :-D
Odpovědět
nikaa: jojo,,ale za dnešek stihnu tak 2 studia,,a než to vypracují to bude taky trvat,ale určo poreferuju,,, Do L??Proč do L??chtěla bych rovnou a zvlášť ostrůvek s pultem,,,
Odpovědět
hvězdičko jasně,že je super a super cena taky :-D Nikdo by ani nepoznal, že je to Ikea :-)
Odpovědět
akorát se dívám na ty kuchyně z ikee,,ale nezvládám to spočítat,,
Odpovědět
helco,stáhni si Ikea kuchyňský plánovač a naplánuj tam kuchyň a hned :-) budeš vědět cenu
Odpovědět
suki: nějak mi to ten kompl nebere,,jdu to ale ještě zkusit,,
Odpovědět
Článek se načítá
;-)
Odpovědět
Profilova fotka
suki: tak aspoň to časové rozmezí máte dané :-) Ikea je v poho, jen tam neměli to co jsem chtěla :-( helca: no tach chtěla jsem po tobě vědět rozměry kuchyňské linky, takže jsem předpokládala že to jsou její rozměry, ale spíš si mi místo toho napsala velikost místnosti :-D z toho asi velikost linky nevyčtu.... a tak dedukuju
Odpovědět
nika:jo, to je rozměr místnosti,,linku nevím jakou budu mít,,uvidím, co mi navrhnou ve studiu,,
Odpovědět
a jinak víceméně nemáme nic nachystané :-D takže proti vám jsme pěkně pozadu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
helca: tak to já myslela, že máš nějakou představu...si tu vlastně psala rovnou s ostrůvkem...jo to se mi taky líbí suki: aspoň nebudeš mít tolik času se stresovat :-D
Odpovědět
nika: To se mi líbí, ale uvidím,,ségra měla jasnou představu a pak jí ve studiu řekli, že to tam nevleze,,tak uvidím, co návrháři vymyslí mně,,
Odpovědět
Kdyby jste mě postrádali, tak žehlím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: tak to já nemám doma ani žehličku :-D
Odpovědět
nikaa666: J á taky ne...máme s tchýni společnou :-)
Odpovědět
nikki to je fakt
Odpovědět
Já se musím momentálně (naštěstí jen o víkendech) dělit s tchýní o kuchyň,,,nezvlásla bych ještě i o žehličku,,
Odpovědět
helcapelca: Žehlička mi nevadí, spíš ta kuchyň :-D :-D
Odpovědět
hvezdicka: No jo, je to děs,,proto chci tomu dát útrum už teď,,naštěstí jen o víkendech, takže se to ještě chvíli dá vydržet,,
Odpovědět
helcapelca : Já bydlím s tchýni už 5 let :-) Někdy to je opruz, ale zase mám celkem v poho tchýni, co mi do ničeho nekecá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no já totiž vůbec nežehlím 8-) suki: když tak o tom přemejšlím, tak to máš o třičtvrtě roku starostí míň ;-) a hele, stejně se všechno zamlouvá a vyřizuje až tak 3 měsíce před svatbou :-) Kytky mi řekli měsíc dopředu, vizážistka taky, dort jsem zamlouvala teďkonc, prstýnky dostaneš všude do měsíce, oznamko taky....takže co :-) My to řešili dopředu hlavně kvůli hostině, protože tam kde to chcem, je těžké se vejít s termínem...jo a s hudbou a fotografkou to samé:-) Kde plánujete vy hostinu a fotografa a tak všechno?
Odpovědět
hvezdicka: Taky mám s tchýní v poho stav,,ale v kuchyni se pereme :-D
Odpovědět
helcapelca : To my si navzájem kuchyň vždycky vyklízíme, abychom se tam jedna druhé nepletla a zatím dobrý :-)
Odpovědět
hvezdicka:Tak to mi nějak nezvládáme,,proto jsem naškudlila penízky a jdu si nechat udělat svou,,
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?