Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zítra ve 4 jsem tam :-) dobrou holky
Odpovědět
Profilova fotka
simčo-- myslím, že tam budeme,,, nebo na tebe určo počkáme :) Lutsousek -- ok, těším se :)
Odpovědět
Holky já tam ráno brnku, tak odpo se budu těšit :-) Jo mám dilema...nevím jakou kytku :-) Máte už vybráno??
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi,,, já už mám asi vybráno,,,jestli to eda ještě nezměníám,,,
Odpovědět
romca13 : A co? Já dneska byla u luc1979 a dala mi tolik možností, že nevím kterou :-D A jak to máš cenově??
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi,, já ještě nevím jak cenově,,, budu chtít kytku pro sebe, pak korsáž, a kytku pro maminky, babičky a náremek pro svědkyni,,, chtěla bych si vejít do 3000,-,, mám vybranou tu v albíčku, jak tam jsou ty bílé ůrže a zelené orchideje
Odpovědět
zítra nemůžu, ale přeji vám hezkou zábavu a někdy příště pa :-)
Odpovědět
romca13 : Tak mě napsala, že bych se mohla vlézt do 1 700 a i míň. A to chci kytku pro sebe, ženicha korsáž a maminky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- já bych chtěla si nějakou takovu,,, http://www.beremese.cz/album/view.php...,,,,,, ale vůbec nevím,,, chdi ještě něco malinkého pro babičky, maslím, že si to zaslouží a ten náramek pro svědkyni
Odpovědět
romca13 : Tak ta se mi nelíbí :-( Já jsemna tu červenou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi .. jj, já vím, že jsi na červenou,, já zase nazelenou :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
romca13 : Však jo :-) Bylo by blbý, kdyby jsme měli to stejný :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Takže Mamut jo, oki, já také dorazím až tak kolem páté. ;-)
Odpovědět
Peťo, tak to jsme na tom stejně, taky tam půjdu kolem páté ;-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Dorazím kolem půl 5 :-) Musím počkat až skoromanža dojede :-)
Odpovědět
Holky jdu spát :-) Zítra mě čeká žehlení, tak ať jsem na to OK. Dobrou noc všem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky! nemohla bych se k vám zítra ,,vetřít,,? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
čus holky, tak já bohužel tentokrát nestíhám ani jeden srazík, zítra po práci mám 2 hoďky powerjógy a ve čtvrtek valíme do toho Říma. lenieka: hodím tu fotku s PVD do albíčka. K té svatbě se to bude hodit :-D Akorát si nevšímej našich vyvalených xichtů :-N misicka1985: taky jsem původně chtěla minidortíkový dort z Pusinky, protože jsem měla taky tu slevu 20% z veletrhu, ale pak jsem zjistila, že pí Ondrová mi udělá naprosto stejný dort za 1.400,-, takže nebylo co řešit - objednala jsem ho u ní. Pusinka je drahá :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak nakonec ne... stejně mám do 7 školu, ale příště, pokud to bude v týdnu, tak bych s Vámi ráda šla, pokud mě vezmete, protože přes týden jsem v Brně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky :-) tu zas bylo včera dusno koukám ]-( Holky netahejte to sem prosím :-( ty hádky se sem opravdu nehodí!!!!! danuska01: no jasně že se můžeš přidat :-) a ty budeš mít svatbu taky v Brně?
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :) danuska, jasný, že se můžeš přidat,,, budeme rády za každou novou tvář :)
Odpovědět
Dobré ráno-))
Odpovědět
Profilova fotka
chce se někomu pracovat tak jak mě? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lei,,, myslím, že jsem na tom stejně,,,,, :(
Odpovědět
néé :-D
Odpovědět
Dobré ráno, tak jsem dneska už zde. Zbudilo mě sluníčko :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: taky bych chtěla vstávat až už svítí sluníčko Luci :-) to se hned líp leze z postýlky že? ;-) já mám dneska koprrrrr.....ale musim :-( zas mě honí termíny :-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno, dnešní srazík mi nakonec nevyjde. Peťo, nevadí, když mi bublifuky předáš jindy? Písni mi do IP, kolik ti dlužím :-) A děkuji! lenya: fotka super 8-) ono to může vypadat, že tam jste vyfocení se svědkem :-D přítel byl na akcičce taky a moc si ji vychvaloval :-) Mně se taky dnes nechce, ale musím :-( Pěkný den, já jdu makat...
Odpovědět
Profilova fotka
já mám kopr už kolik dní.... a sluníčko i teď svítí do zad,,,, musela jse stáhnout žauzie, jinak bych neviděla na monitor
Odpovědět
To já už jsem od půl 6 v práci,,abych mohla brzo domů,,,a jet vybrat do studia tu kuchyň,,,odkud máte kuchyň vy??Poraďte do jaké firmy zajít,,dík
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?