Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Tak ještě tetička ze mě nebude,,,pan doktor řekl, že to vidí na zítřek, ale už si ji tam nechali,,takže aprílové mimi nebude
Odpovědět
Profilova fotka
petka: já v cestovce nahlásila své současné příjmení a pojedu na pas, jak píše danuska.
Odpovědět
cauky, tak jsem dnes byla v te Nejrkasnejsi svatbe ohledne te vyzdoby co jsem vyhrala...takze budu mit 32 potahu na zidle bilych :-) maji vzadu masle a bud k nim bude jest ezelena masle nebo kyticka do masle :-D jinak budu mit limetkovou organzu, krystalky a dal nevim...a pani mi to za 1250,- v te restauraci nazdobi, to se samo taky pocita do te vyhry :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, zdravím vás z Německa ;-) Tak jsme tu dnes byli na matrice a tam mi řekli, že budu muset donést taky všechny dokumenty jak přítel tady u nás, hrůza nevím kdy to budu shánět :-( Jo a dnes mi došel mejl, že odeslali balík, takže po velikonocích budou bublifuky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: super :-) Peta: ahoooj :-) To jsou složitosti :-( Bublifuky, juchůůů :-)
Odpovědět
lenieka : Ahoj, tak co prstýnky? Mě dneska přišli vývazky z bazárku a jsou krásný :-) Mám je v albíčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojek holky...tak jsem z5 :-) bylo mi po vás smutno :-( uplnej absťák
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Leni,, tak jak bylo na horách???
Odpovědět
Profilova fotka
Romčo, bylo to super :-) počasíčko paráda, polyžováníčko paráda...Dokonce jsem tam i potkala svatební salon, ale bohužel měli zavřeno :-( jsem myslela, že to tam omrknu, jestli je to lepší než u nás a nic
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty! nika: Ahoooj! hvezdicka: Moc pěkné vývazky, na kolik tě vyšel 1?
Odpovědět
nikaa666: Vítám Tě zpět..už mi bylo smutno :-) kachorka : Tak malý mě vyšel na 2Kč a velký za 3...mám 12ks jmenovek, 22ks malých a 5 velkých a dala jsem za to 130,-
Odpovědět
kachorka : 130,- i s poštovným :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdicka: ;-) to si udělala super kauf :-) vidím to zpětně nové tváře...tak všechny zdravím 8-)
Odpovědět
nikaa666 : Jo tak mě se líbily a ta cena byla super, takže jsem neváhala :-) Jsou jak nové...mi nevadí, že už je někdo měl :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Super :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: vývazky pěkné a cena ještě lepší :-) Prstýnky nic, máme i jiné aktivity, takže to chvíli potrvá, než je vybereme... :-) Ale příští týden bysme si chtěli na ně udělat jedno odpoledne čas a ještě jednou se podívat do zlatnictví a pak nějaké vybrat :-) Představu máme, jen pořád nevím, jestli nějaký širší nebo slabší...
Odpovědět
kachorka : Děkuju...jo Kači chtěla jsem se zeptat na ten recept co jsme včera rozebírali...tak tam dáváš smetanu normálně tu 12%?? Pokud bys nevěděla, tak myslím to kuřecí s tou nivou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Jsem slyšela, že v Maximu teď vyprodávávají společenské šaty za 990,-.
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Já nevím, bylo na ní napsáno Smetana na vaření.
Odpovědět
kachorka : Dobře, tak já mrknu v obchodě...díky :-)
Odpovědět
Tak jsem si teď na bazarku vybrala deštník, bilý velký a chce za něho paní nebo slečna 200,- + 54 poštovný, to je dobrý ne??
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: asi jo, jsme tam před 14dny byly s holkama v kině a měli to tam napsáno... :-) se tam chystám pro vestičku a košili hvezdicka: mě by taky nevadilo, že jsou nošené...o nic nejde ne ;-) taky mám hafec věcí z druhé ruky...viz závoj, boty atd atd :-)
Odpovědět
nikaa666 : Jo, tak mě to vůbec nevadí zvlášť, když to není nijak zničený :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: vývazky pěkné a cena ještě lepší :-) Prstýnky nic, máme i jiné aktivity, takže to chvíli potrvá, než je vybereme... :-) Ale příští týden bysme si chtěli na ně udělat jedno odpoledne čas a ještě jednou se podívat do zlatnictví a pak nějaké vybrat :-) Představu máme, jen pořád nevím, jestli nějaký širší nebo užší...
Odpovědět
Profilova fotka
sorry, teď koukám, že jsem už příspěvek poslala. Nj, to tak dopadá, když se dělají dvě a více věcí naráz :-D
Odpovědět
lenieka : To je v pohodě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: to kuře budeš dělat dnes? Já si včera našla recept na nadívaná stehna, koupila jsem už i ingredience a až cestou domů jsem si uvědomila, že je dnes půst, tak musím vymyslet něco bezmasého :-) Deštník za 200 je super, nikde jsem na tak levný zatím nenarazila...
Odpovědět
lenieka : Nee až v neděli :-) Jinak dneska budu mít rýžovou kaši, ale ten můj to nebude, protože tchýně vaří guláš, tak co myslíš, že si vybere :-D
Odpovědět
lenieka : Kdybys chtěla ten deštník, tak ona má dva, tak bych ti ho mohla vzít taky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: takže máš doma taky gulášomila :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?