Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenieka : Pošleš mi ten receptík na ty stehna taky? Děkuju :-)
Odpovědět
lenieka : Jo..jak to neobsahuje maso, tak to moc nechce :-D
Odpovědět
Tak ještě teta nejsem,,ale segru už dali na sál,,kontrakce po 2 min.,,takže už se brzo dočkám,,
Odpovědět
helcapelca : Určitě...tak švagrová rodila od 9 rána do 6 večer :-) Prý to bylo něco :-D
Odpovědět
hvezdicka: Tak to je fakt něco,,,ale vydrželi to jiné, vydrží to i ona,,a nás to taky čeká,, Dneska má můj skoromanžel dal seznam JEHO hostů: Myslela jsem, že se vyvrátím.- Měl tam nějakých skoro 90 lidí,,,no potěš a to já ještě nemám seznam mých,,asi mu to budu muset radikálně vyškrtat, aby nás tam nebylo 150,,
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás jsou teď na prázdninách 3 neteře a 1 synovec. :-|
Odpovědět
kachorka : Máš těch dětí ve škole málo co :-D Aspoň to máš zkoušku na svoje děti :-) Budeš odolná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky potřebuji si ještě doobjednat vlizelín. Nechcete si někdo se mnou něco objednat ze stránek svatebniobchudek? Bublifuky jsou tam za 20,-, asi si teda taky 2 vezmu pro družičky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj kočky, zase nemáte co dělat :-D Hvězdička: Luci, já bych si ten deštník pak koupila od tebe, je nějaký větší? Jinak já dnes vařím chilli con carne, jen něco menšího, přítel má dnes narozeniny tak se bude od odpoledne až do večera jíst. :-)
Odpovědět
Tak mi holky teď psala jedna paní co mi nabízí všechny možné svatební doplňky a má tam polovičkní ceny, tak kdybyste přepošlu :-) Jsou tam např. košíčky pro družičku, okvětní plátky...atd.
Odpovědět
p.e.t.a.: Jo, když ho budu dávat pryč, tak Ti ho určo přenechám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: pošli mi do IP odkaz, mrknu jestli bych si něco neobjednala :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nika666: Je to pravda, v Maximu vyprodávají společenské šaty za 990 Kč. Přes mamku znám majitele a můj Vašek tam bude kupovat svatební oblek a já jemu košili, vestičku a regatu :-) Kdybys chtěla, mám poukaz na 20% slevu na oblečení.
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: Dík, ale můj známej je to taky :-D slevy mám a zrovna mám i slevu k vestičce zdarma košile a kravata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D tak to pak joo :-D
Odpovědět
pejsanek : A mají tam kravaty a košile?? Nevím, zda se tam na to nepůjdeme mrknout :-) Byli jsme tam jednou a měli tam obleky teda drahý :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: Luci mají tam i košile a kravaty. Obleky tam seženeš od 5 tis výš. Hodně záleží na tom, k jaké příležitosti ten oblek bude, jestli na každodenní nošení do práce nebo jen na plesy a do divadla.....
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: recept nemám u sebe, pošlu ho po víkendu :-)
Odpovědět
pejsanek: Jani, tak mi naštěstí oblek máme, ale chybí nám košile a kravata a to je porod než si ten můj vybere :-D
Odpovědět
lenieka : Jasně...to je čas...děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, do jak velkých košíčků budete dávat výslužky? se tak koukám jestli 11/9/6 cm není moc malinký :-( ale větší jsem nikde moc neviděla :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: jééé já bych si od tebe ten deštník kdyžtak taky půjčila, kdyby to šlo. Za nějaké půjčovné ;-) Bychom si ho tu mohly navzájem předávat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Luci, košil a kravat tam mají hodně, však když budete mít cestu do Špalíčku, určitě stojí za to se tam mrknout. Ještě mají hezký košile v Omeze na Svoboďáku.
Odpovědět
Holky a U Blažka mají slevu teď 25 %,,ale nevím dokdy,,
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: my budeme dávat do krabiček... Ale nevím, jak to tady chodí. Na Vysočině to je tak, že příbuzným a nejbližším se dává velká krabice cukroví a ostatním malá krabička (typuju 12x20 cm). Vy budete dávat jen koláčky? Nebo i cukroví? Holky kdy budete dávat výslužky? Naše strana rozhodně před svatbou, ale Rosťa mi říkal, že u nich se dává až po svatbě?!
Odpovědět
pejsanek : a jak to mají cenově??? :-) lenieka: Jo klíďo, ale je jen obyčejný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nika: Já mám koupené ty krabičky na výslužky s ouškem; rozměry: 18,5x15x9,5cm za 9 Kč kus. Je to na těch stránkách. A taky mám ty malinký krabičky na mandličky, výslužky a jiné pozornosti pro hosty; rozměr dna: 10,5x9,5cm za 4 Kč - na rohové koláčky pro kámošky, co jsou svobodné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Já budu kupovat od Maxima košili za 800 Kč, je fakt krásná a vestička s regatou za necelou tisícovku.
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: pak hoď do galerky foto ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, taky sháníme kravatu a košilu, tak skočíme kouknout do toho špalíčku a uvidíme...........kdo, že tam má slevu?! :-D nevíte do kdy mají otevřeno?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?