Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Prý tam mají různé bezpečnostní prvky, tak nevím... Ale taky si myslím, že to lidi dokáží časem obejít a řetězce na tom budou akorát tratit...
Odpovědět
radunka.a.danik: ano, ano každý recept na fazole je vítán :-)
Odpovědět
hvezdicka07 do ip jsem ti hodila radu =)
Odpovědět
radunka.a.danik: Jo děkuju to už mi posílala lucousek :-) a nějakou klasiku nemáš? :-)
Odpovědět
Hvezdicka.... já moc klasik nejsem... ráda experimentuju, tohle je fakt moc dobré
Odpovědět
radunka.a.danik: Zkusím to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Nám dělají ve škole Kovbojské fazole, si najdi recept... ;-)
Odpovědět
kachorka : a jaký to je? Taky ostrý?? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: zkus vareni.cz nebo recepty.cz nebo labuznik.com Tam je receptů mraky .-)
Odpovědět
třeba to chilli con carne nemusí být moc ostrý, záleží kolik koření tam dáte...
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Není to ostrý, je tam klobáska, tak leda ta. Recepty jsem na netu našla...
Odpovědět
Holky díky za typy...určo se mrknu...jinak zítra má být půst, tak bude rýžová kaše...už slyším ty kecy od skoromanži :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Tak právě mi sestru odvezli do porodnice,,,tak každým okamžikem ze mě může být dvojnásobná teta ;-)
Odpovědět
helcapelca : Tak to gratuluju..a co to bude?? :-)
Odpovědět
hvezdicka: Kluk - Martin
Odpovědět
helcapelca : Super a mají?? :-)
Odpovědět
nemají nic,,to je jejich 1. mimi,,,má 2. sestra mají už 3letého,,a taky Kluka Vítězslava
Odpovědět
Profilova fotka
helca: tak to gratuluju! To bude na svatbe veselo,tolik prcku :-)
Odpovědět
to bude-budu tam mít fakt mega druziček i mladenečků,,, četli jste to v bazaru? Jedna holčina ruší svatbu a daruje poukazku na šaty i zamluvený termín nazámku,,,chuděrka, normálně mně je jí líto,,
Odpovědět
tak nam dnes dosel vzor svatebniho oznameni a poslali nam uplne jin nez jsme si objednali...nema to spolecneho s tim vybranym nic - ani tvar, ani velikost ,ani papir, o tom ze by bylo rozvazovani ani nemluve a jeste je s cervenym potiskem misto zelenym....tak kdo je normalni? :-D :-D :-D
Odpovědět
mitote: Ty jestli se vdáš, tak to bude zázrak :-D Nic ve zlém,,,já jen,,že Tobě se nic nedaří,,sál,,oznámení,, Ale někdy to tak je,,chápu Tě, že si rozčilená,,
Odpovědět
nejsem rozcilena, uz nemuzu byt jinak bych se zblaznila...zapomnelas al jete na odpadlou kapelu :-N :-N :-N
Odpovědět
mitote: Já věděla že ještě něco chybí :-D ale vem si,jak jsem psala o té holčině z bazaru,,,té padla celá svatba,,,takže na tom tak zle ještě nejsi,,
Odpovědět
jakto padla cela svatba?
Odpovědět
Ahoj nevěstinky, dnes mi došla docela podstatná věc, svatbu máme 11.6. a na svatební cestu jedeme 1.7. - do Španělska.. S tím, že už teď se na cestovku musí nahlásit jméno.. Nevíte prosím jak to chodí. Zda mám vystupovat ještě pod svým rodným příjmením nebo už tím "vyvdaným" :-) a na dovolenou musím jet s novým pasem nebo můžu ještě s tím starým... budu si muset před dovolenou zařídit nový pas i OP nebo to stačí až po dovolené.. Děkuji moc, krásný sluníčkový den!
Odpovědět
petka: no to by me taky zajimalo a jak je to s doklady :-)
Odpovědět
mitote: nevím, kuklni na bazar - a ta holka věnuje poukázku na šaty i na obřad na zámku s tím, že svatba zrušena,,,,,
Odpovědět
nevěsty,,co toho 9.4.-nechcete si některá udělat čas???Když já nestíhám vaše srazíky??
Odpovědět
Profilova fotka
holky, na pas máte platný ještě měsíc po svatbě, takže vycestujete na starý pas a původní jméno...
Odpovědět
Profilova fotka
ale OP by bylo potřeba určo domluvit před dovolenou... já myslím, že máš povinnost se do 14 dní dostavit na úřad a nechat su udělat občanku novou... tak mi to řekli naší matrice :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?