Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenieka : Tak to netuším :-( Budeš si tam muset asi zavolat :-)
Odpovědět
lutsousek: V pohodě,,já jen prostě na to nemám nějak čas,,zavolám, přes net zařídím,,ale někam jezdit, to ne,,musím vydělávat, on to má s prací jiné,,tak proto,, ano, dětinské,,,jsem ráda,,že to tak nemám,,vždy jsem s emusela starat sama o sebe,,teda od 15,, dá se říct,,
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek -- no je pravda, že mi to přijde taky jen k zasmání,,, no prostě každý vyrůstal a je vychován v jiných poměrech :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak v úterý jedeme na matriku :)
Odpovědět
romca13: Romi, tak mi pak dej vědět jaký to bylo :-)
Odpovědět
romca13: tak to máš fajn,,,já včera zjistila,,že mi v červnu propadá občanka,,takže si musím vyřídit novou jen na asi 3 měsíce a pak zas novou, kvůli změně příjmení a stavu,,
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, že dám vědět,,, no já si loni na podzim měnila OP i řidičák vůli změně trv bydliště no a letos zase,, mě klepne,,, a hlavně všechno je vedený na mě-- intrnet, elektřina, na družstvu věci, SiPO, prostě všechno, takže budu běhat jak blbá,,, sakra
Odpovědět
Romco: u nás je to stejný a to nemluvím a autě, Mišce to musím všude změnit, pojišťovny, spoření, občanky, řidičáky, elektřina, plyn, nájem.smlouva, účet, no to mě asi teprvě bude hrabat z toho lítání ]-( :-(
Odpovědět
Profilova fotka
simčo -- no to jo, já to ho měla plný zuby, když jsem si měnila to trv bydliště,,, no a teď to příjmení?? to bude fakr mazec ....
Odpovědět
Profilova fotka
Romco: já to celý oběhala teď v lednu, kvůli trvalýmu bydlišti. Teď v červenci znovu a ještě jsem se dozvěděla, že mi přehodili termín promoce... no a samozřejmě na pátek 2.7.2010. Den před svatbou...se z toho všeho pos.. 8-(
Odpovědět
lutsousek: Tak to máš fakt super, tak to by mě asi hráblo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jo, vybalila to na mě spolužačka dneska ráno.....normálně jsem se z toho už rozbrečela :-D Původně měla být týden před svatbou...
Odpovědět
Článek se načítá
lutsousek: Hej, tak Ti vůbec nezávidím. Jsem byla nervní celý šk. rok z matury :-D :-D :-D a takhle mít dva nápory najednou :-o :-o by mě odrovnalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lutsousek -- no tak to budeš mít teda dost náročný,,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mám nervy úplně v pr... :-( Chtěla jsem mít celou svatbu do duna zařízenou... a nic, že. Přítel je věčně v práci, věci, který potřebuju zařídit s ním, stále čekají... dělám bakalářku. V pátek mám zkoušku z práva, pak hned managerský účto, seminárky se musí odevzdat. Bakalářka musí být svázaná a odevzdaná do konce dubna. Pak hned další zkoušky, státnice a promovat budu den před svatbou... A nejít na vlastní promoci po těch letech dřiny, to je taky blbý.
Odpovědět
Lutsousek: tak to je teda nářez, nezávidím =-) a co posunout svatbu? No to je taky blbý, když už máš něco zařízený......... :-( :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no posunout svatbu fakt už nejde... Já myslela, že to bude větší pohoda. :-) Že to nějak půjde skloubit dohromady...
Odpovědět
Profilova fotka
já bych teda svatbu nepřesouvala ani za nic :) když si vezmu, co to bylo zařizování,,, a dělat to všechno znovu,,, to mi tak připomnělo, že bych mohla obeslat mailíky všem dodavatelům, zda s námi pořád počítají,, abychom s epak nedivily
Odpovědět
lutsousek : Tak to se ti teda vůbec nedivím :-( Já bych asi skolabovala :-)
Odpovědět
lutsousek: To máš teda co dělat,,to Tě obdivuji..
Odpovědět
Njn, tak já jsem zase na začátku, takže mi přijde, že začínám jako v lednu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
simčo - to je fakt pech,,, no já doufám, že se nám něco nevysere,,,, by mě kleplo,,, raději jim všem pošlu maiiíka na potvrzení :)
Odpovědět
Profilova fotka
romca: to už jsem preventivně udělala taky, a počítají, naštěstí :-) hvězdička: njn, to je něco na mý nervy... ještě chvilku a letím k doktorce pro Lexaurin :-D
Odpovědět
lutsousek: Ten mám na spaní, když občas nemůžu spát :-)
Odpovědět
lutsousek: Jo prosímtě Luci jak se jmenuje ta pasta na ty zuby??? Jako bolí mě to jako čert :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: já mám doma už poslední prášek, tak si asi půjdu brzo pro další nášup :-D Ta pasta je Paradontax nebo je ještě dobrá Elmex a Lacalut. Nejlepší je jít pro to do lékárny, tam ti i poradí. Ale stojí kolem 100. :-|
Odpovědět
lutsousek : Lacalut jsem měla a nic moc teda, na to kolik stojí :-( Paradontax zkusím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi -- já taky používala Elmex
Odpovědět
lutsousek : My ty zuby máme v rodině. Babička o ně přišla ve 40 a moje máma taky hrozně brzo, tak čekám jenom, kdy mě začnou vypadávat :-(
Odpovědět
holky změnte téma, už mě taky bolí, jak o tom mluvíte, já používám elmex a už mi i přestaly tolik krvácet dásně ;-) U nás v rodině jsou zuby hrozná věc a já jsem u zubaře od svých 12let furt..........a teď ani nemluvím, jsme tam jak doma :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?