Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
jmenuje se to Fashion Outlet
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: však jo. Když nemáš možnost mít svoje víno za hubičku, tak se vždycky vyplatí vzít to jejich...
Odpovědět
lutsousek: jojo jsme zvedava na to nekonecno :-) raut bych chtela do 250,- za jidlo na osobu...
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79 ,...na powerjogu sme chodili s kámoškou aspoň tři čtyři roky, celkem pravidelně...teď si právě dáváme trochu oraz, tak jsme ji vyměnili za spin..ale už nám začíná chybět..na té Masaryčce cvičíš u Martiny Zábranské?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ten outlet znám, ale nikdy jsem neměla štěstí na něco, co by se mi hodilo. Těch 250 i s pitím nebo jen čistě za jídlo? To je v pohodě cena...myslím, že v tom nekonečnu nebude problém.
Odpovědět
ja jsem chodila pul roku na spinnint ale ted diky drahemu neni moc cas a zlenivela jsem...jsem lemra lina :-D hol dkoleckovy to jisti
Odpovědět
lutsousek: ja mam vzdy stesti :-) ted maji pro pany 2 tricka Hugo Boss za 990,- tj jedno za necely petikilo :-D a jinak maji stojan s trickama a riflema od 500-do 990,- :-) ale rifli mam dost - od tama :-D
Odpovědět
jinak 250 z ajidlo na cloveka..ale radeji bych i 200
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: koukala jsem za výlohou, že tam maj slevy, ale neměla jsem čas to tam jít prozkoumat. S takovou tam budu muset brzo nalítnout! :-D efendy.a: tak to je dobrý :-D ... Já už ji předcvičuju asi 5 let... Jj, u M. Zábranské ;-) Ale o prázdninách po svatbě už zvolním tempo a bude se dělat mimi :-D
Odpovědět
lenya: nejlepe hned :-D neni to vzdy ale cas od casu jsou od tam aulovky bomba :-D pak vypadam jako machr ze jsem cela v Armanim za 20 tacu a ve skutecnosti jsem oblecena za litr :-D :-D :-D
Odpovědět
lenya79 : Ahojky budeš pracovat na mimi? Jsi řikala, že to nevidíš tak horký :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Nic holky, jdu se vyspat do krásy. Ráno nám snad konečně někdo přijde opravit ten kotel. Ať žije normální pokojová teplota... :-) Dobrou!
Odpovědět
Článek se načítá
tak ybych mela ,v 7h rano jedu do prahy...asi budu spat v busu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hned zitra! ... ale to leda, ze by tam meli otevreny do 8, driv to nestiham :-( ja rada nakupuju v outletech v zahranici, tady u nas mi to vzdycky prijde dost prebrany a nemoderni a nebo jsou tam obri velikosti, ja mam problem neco na sebe sehnat i v normal. obchode hvezdicka07: Jj, vrhnem se na to hned po svatbe x-) To je za 3 mesice, do ty doby si jeste musim uzit co to pujde :-D Vzhledem k nasim vekum uz, bohuzel, fakt nemuzeme otalet :-( Jinak bych ale klido jeste pockala i nejaky ten rok...
Odpovědět
lenya79 : Prosím Tě tvých dvacet na který vypadáš...to máš času :-) Tak ať se zadaří :-)
Odpovědět
lenya: to je skoa maji do sesti :-( tady maji eliksoti i na me, tj XS a 34v :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: no na 20 sice vypadám, ale po svatbě už mi bude 31 :-( ;-( ]-( To by ještě šlo, ale přítel už 41 a nechci, aby byl už v důchodu až půjde prcek do školy :-D mitote: no to je pech ]-( ale jinak supráč, já mám taky XS a 34.
Odpovědět
lenya79 : Já vím říkala jsi to na srazu, ale vypadáš výborně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Juu probíráte power jogu, tak na té jsem závislá :-) Sice cvičím jen půl roku, ale dostala mě :-N Na Masarykové jsem taky byla cvičit ;-) Prolezla jsem to snad všude a tam se mi líbilo nejvíc... Akorát jsem vás stihla proběhnout a jdu spát, tak dobrou noc :-)
Odpovědět
lenya: skoc tma hned jak tpujde, ale chce to neodradit se u prvni bundy za 5 tacu a hrabat na stojanech dal :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07: díky ;-) lenieka: Koukám, že jsou tady samý nevěsty - powerjogínky :-) to je super! ;-) mitote: jak se znám, bude se mně líbit jen ta za těch 5 táců a žádná jiná :-(
Odpovědět
lenya: neboj...ja se zamilovala do te riflove bundicky za dva :-) je to Max Mara a puvodne byla 10 neco :-) a navic vazne delala super postavu, maminka se tma pry rano mrkne a dyztak mi ji vezme :-D premyslim ze tma pujdu i pro ty dve trika za 990,- pro toh myho...potrebuje je jako sul :-)
Odpovědět
Lenya: to tak bývá, že vy výprodejích jsou šunty a člověku se líbí ty drahý, neslevněný věci, to znám :-D šla jsem si pro podprdu ve slevě, že jsem si říkala koupím si ju a nakonec jsme si koupila tu bez slevy :-D Jinak jaká powerjóga? Asi si řeknete, že su divná, ale nevím co to je za jógu? :-N A vím o jedné osobě tady co to taky neví :-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky bych potrebovala takovou maminku :-) bohuzel ta moje ma uplne jiny vkus na obleceni, jit s ni vybirat svateb. saty byl celkem des, protoze ji se libilo uplne neco jinyho nez mne, ale zase jsem ji nechtela o to pripravit, tesila se, jak pujde se mnou. Nakonec jsme to ale nejak spolecne sfoukly :-) ssimmikk: Jo, přesně jak píšeš, vždycky jdu na naivně na výprodeje, že ušetřím a pak si stejně vyberu věc z nový kolekce :-D Jsem ale ráda, že v tom nejsem sama :-D Powerjóga - obecně a velmi stručně řečeno - je to dynamická jóga, posilování, protahování
Odpovědět
Lenya: tak já zase tak často nechodím utrácet, většinou do Kiku nebo tak, ale do značkových nee, to zase dopřeju malé něco než sobě drahý, ale někdy si trochu připlatím :-N Tak to zní dobře, ta jóga ;-)
Odpovědět
lenya: maminka me bude castecne posnzorovat dokud budu studovat :-) a nastesti na ten sponzoring ma :-) praktick ysponzoruj ei tatu :-D a vkus je vpoho vetsinou se trefime vzajemne :-) ale i s tchyni jsem si sedla vyborne...tchyn euz setri na detskou zidlicku za 10 tacu, ze se do ni zamilovala..ja jsem kroutila ocima ze bych vic jak tri nedala ale ona se do ni zamilovala :-D :-D :-D
Odpovědět
ja myslim zekazda mama vzd ykoupi neco drazisho dceri-synovi nez sobe...al ej auz nastesti naucila mamu ze i ona si ma kupovat pekne veci ze ja to bez tricka preziju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmik: no já mám "smůlu" v tom, že pracuju vedle Vaňkovky, takže tam s kolegyńkama prolízáme v polední pauze obchody, protože na jídlo to tam moc není...Je jasný, že pokud má člověk mimčo tak hlavně kouká na to, jestli ono má všechno potřebný a pěkný ;-) mitote: tak to mě teda mamka moc hadry nekupovala, kdyz jsem byla na skole. Musela jsem si vydelat sama na brigade, kdyz jsem se chtela paradit. Ale jelikoz jsem tehdy byla zazrana do Nirvany, tak jsme chodily s kamoskou do sekacu a pak jsme to doma jeste rozervaly a bylo to podle naseho gusta :-D ....Mamka nakupy moc nemusi, do centra se vypravuje jenom, kdyz neco akutne potrebuje a to jeste musim jit s ni a pomoct ji vybrat...Tchyni nemam, coz je v necem dobry, ale v necem taky blby...
Odpovědět
lenya: ja si vydelavam na brigadach na jidlo ale na hadry me nezbyde tolik kolik j epotreba... :-| ale odkud jsem bydlela u rodicu a platili mi jidlo tak jsem zas emusela platit hadry ja, nebo aspn na ne prispivat...jen potrebne a nejnutnejsi koupili ale nad limit jsem cvakala ja a to snad od 15ti let od prvni brigady...mama pracuje v centru, na Ceske takze obchody prolezame casto...nejvic ma mama rada ve Venkovce Peek und Cloppenburg nebo vedle Dum znackove mody...a jsem rad aze si kupuje pekne veci na sebe...kupuje je vsem, me, Lukymu, sobe, tatovi, ale i tete nebo bratranci :-) ona treba i tete - sve sestra dava mesicne dva tacky nebo bratranci ted dala 3 tacky na oblek
Odpovědět
a tchyne nam vzdy navari min na tyden jidlo, kdyz jsme unavena tka me zahrabe do postele a hlida abych se neodkopala...kdyz jsme u ni spali pres noc tak nam nosila snidane do postele :-D jinak pred tim nam dala kapesnicky svatebni, me ted dala krasny podvazek, pry nam zaplati nejake libanky u more...obcas udelame damskou jizdu - ja, mama a tchyne do IKEI nebo na kaficko..ted nas ceka jedfen den termalek v madarsku...moje mama a tchyne se slepilli dohromady a vyvolavaji si a drbou :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?