Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a kam chodíš na brigádu? Já jsem od 18ti pryč z domu, takže od te doby se staram sama o sebe a nikdo me nesponzoruje, nerada jsem na nekom zavisla. Jsem zvedava, jak se poperu s tim, az budu na materske a bude mi muset prasule na paradu a ostatni davat manzel. On to sice bude delat rad, ale i tak... nebudu z toho mit dobry pocit... :-S
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super, ze jste si i s tchyni tak sedly, to se malokdy vidi!
Odpovědět
lenya: no mela jsem drive od lahudek v supermarketu vse az po hlidani deti...momentalne uklizim v Advokatni kancelari Tejc (tam pracuje i mama) a jinak ucim ve skolkach tancovani...a s pritelem rozjizdeme eshopy...ja jsme z domu od 19ti ale mama to vidi jinak...ona vi ze ze zekona dokud studuji ma vyzivovaci povinnost a navic na to ma a dela ji to radost tak rada prispiva... no me to na matersk enebude vadit, vim ze mama bude deti rozmazlovat a kupovat jim prvni posledni a luky ma dobre naslaplo v kariere....navic mi jsme v tomhle dost staromodni...proste zena na materske je odkazana na manzela a ma se starat o deti...detia rodina je pro nas to nej...m akariera je az pak a bude az po vsech materskych...luky to bere zase tak ze on je chlap a musi se postarat...asi jsme staromodni...a tchyne uz ted vymysli ze bude setrit na detskou zidlicku pro miminka n ajidlo za 10tacu a spolecne s mamou kuji pikle jak mi koupi muj vysneny kocarek za 30 tacu...takze asi tak...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no ja jsem se odstehovala na 5 let do Prahy, takze jsem byla mamince z dosahu, aby me mohla rozmazlovat a ja bych se stejne ani nenechala :-) Pritel taky vydela dost, v tom neni problem, ale jak rikam, jsem zvykla na to, ze se dokazu o sebe postarat a vydelat si taky slusne penize, v praci mam dobrou karieru, takze se mi to bude tezko opoustet ;-( Mama taky bude urco vnouce rozmazlovat, ale ja mam jeste brachu, ktery ma 2 prcky, takze to nebude zase az tak moc, musi podelit vsechny, at je to spravedlivy. Pritel uz rodice nema, takze z teto strany se nema kdo angazovat. Ale jsme dospeli, samostatni a sobestacni, takze o nic nejde. Kdyby mi asi nekdo z jejich rodiny neco cpal, tak bych se citila dluzna nebo zavazana a mela bych pocit, ze jim to musim nejak oplatit... No nic, jdu spát, uz jsme tu posledni dve ponocujici nevesty :-)
Odpovědět
Dobrou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ty jsi tu taky ještě? tak dobrou :-)
Odpovědět
lenya: u nas nejde nenechat se rozmazlovat, mama i kdyby ti ty prachy mela narvat do krku tak je tam narve...rikam i tete mesicne vnuti min dva tacky a to se vzdy malem poperou. no ale ja nepracuji vic tak je to tezsi...jsem zvykal si samozrejme neco privydelat a uzivit se sama ale jsem rada z akazdou kacku co mi nekdo da...ja se taky citim blbe vuci lukasove mame ktera skudli treba na libanky a sama nema a taky jsme se branili cely den ale to jsou dve tvrdohlave baby ktere si nenechaji neco rozmluvit...
Odpovědět
hold my jsme oba jedinacci :-) a nase mamy se tesi na vnoucata silene
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no, nekdy je to s rodicema tezke, kdyz se pro neco rozhodnou :-D mamka mi treba takto vnutila jejich snubni prstynky. Tatka ho nikdy nenosil, tak je jak novy a mamce uz je maly a par let uz ho taky nenosi. Tak abychom je dali jako protihodnotu, az si budem nechavat delat ty nases. Asi mesic jsem ji rikala, ze si je nevezmu a nakonc stejne skoncily u nas :-D pokud jste oba jedinacci, tak je to pochopitelne... Planujete mimi hned po svatbe? Nebo az dostudujes?
Odpovědět
lenya: tak ej to u nas jako u vas s tema snubakama...i kdybycs je zabila, vstanou z rakve jen aby ti ty prachy mohly dat :-D ale zase my to berem tak ze se mame o ne starat, vozit je autem, pomahat jim, na duchod stopro o ne budem pecovat co nejlepe...a zase je financovat my... jinak mimi planujem po mem Bc, tj za dva roky, ale ja bych kldine uz ho brala hned :-) nejak me ted t yhromony litaj a vola po mimi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no muj tatka je uz v duchodu, takze spis se ted vic starame my, taky si to zaslouzi po tech letech :-) tak to u me hormony furt nejak nic :-( nevim cim to...jako ne, ze bych se vubec netesila, ale ze bych uz nemohla vydrzet az to bude, to teda taky ne...
Odpovědět
lenya: no moje mama ma asi tak 3x vic nez muj otec a muj otec ma naklady jednou takove nez vydela :-D :-D :-D ja teda uz slidim po miminkovskych webech a cumim do kocarku na miminka :-D mam vzdy takove obdobi a ted dost silne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: tak do kocarku taky obcas kouknu, od kamosek si mimi rada pochovam, ale pak zase i rada vratim :-D no nic, muj uz konecne prisel domu, tak se mu jdu venovat x-) takze ted uz vazne dobrou noc ;-)
Odpovědět
lenya: to ja nerada vracim :-D kocarky rada vozi, zitra si povozim muj vysneny kocarek, tesim se jak mala holka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ráno všem mitote -- tak tvoje maminka asi vydělává miliony, když tak obdarovává všechny ostatní, co ????
Odpovědět
efendy.a : zkus aukro, tam mají největší výběr a nejlepší ceny ;-)
Odpovědět
Jinak teda k té diskusi o penězích, já jsem ze skromné rodiny a nikdy bych si nekoupila kočárek za 40 tisíc.. To ted radši koupím normální a zbytek peněz dám mimču na spoření.. Ne že bysme byli chudá rodina, ale jsem vychovávaná skromně, i když peněz jsme měli vždy dost.. Zas na druhou stranu vím, že nám mamka uzavřela všemožné stavební spoření, důchodové pojištění a nevím, co všechno, protože se mi to bude v budoucnu hodit určitě víc, než to, že mi kupovala drahý hadry.. Jsem na to alergická, jellikož tchýně je taky na prachy a je schopná mi celé dny a noci vykládat, co kolik stálo a jak na to má.. Mě je to teda upřímně jedno.. Ať si můj vezme na sebe triko Armani a nebo NoName, tak ho mám pořád stejně ráda..! A právě to, když na to někdo normálně nemá, aby si koupil Armani a Gucci hadry a pak si koupí jedno triko a je za frajera, to mi přijde hrozně povrchní a dětinský... Ale to je jen můj názor, tak mě za něj zas neukamenujte ;-) !
Odpovědět
nemyslím to zle proti nikomu, je to prostě jen mé přesvědčení :-D Máme doma miliony značkových hader, ale je mi to fakt upřímně jedno, navíc si neumím představit, že bych si od někoho brala tak drahý dárky! Vždycky když jsem něco chtěla, musela jsem si na to sama našetřit, ať už mi bylo kolik chtělo.. A tak jsem na to zvyklá, něco chci, tak se sanžím a nakonec toho dosáhnu.. Tím víc si toho pak vážím.. Navíc chceme taky svoje bydlení a nevím, co všechno, tak mi takový zbytečný mrhnání penězma, že ségře dám a tomu dám přijde zbytečný.. Nevím, asi to tak někde funguje, u nás ne.. Já dostala od tety max. 20,. Kč ať jsi jdu koupit zmrzlinu.. A jak jsem si toho vážila! Ale asi jsem vyrostla na trochu jiné planetě :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot --- plně s tebou souhlasím,,, tomu dítěti je to stejně jedno , co má na sobě,, a v čem se veze,,, je to spíš machrovinka rodičů, aby se cachali,,,,a hlvaně z toho hned vyroste,,,
Odpovědět
Dobré ráno děvčata :-) angebot: Úplně mi mluvíš z duše. Jsem také vychovávaná ve skromnosti a proto si vždycky rozmyslím, jestli tu danou věc potřebuju nebo ne :-) Chceme taky bydlení a tak škudlíme jak můžeme, ale když někdo vydělává miliony, tak asi na korunu nehledí :-) Jinak k tomu kočárku bych za 30tis. taky nekoupila, protože dítěti to vydrží tak rok a pak většinou stejně začne běhat a už tam nechce být :-) To vidím podle neteře :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdi: Dobré ráno? Já už tu 3 hoďky makám :-D Švagrová měla kočárek za 17 tis. a i tak mi to přišlo dost. Zaplatila to penězi, které se tenkrát dávaly za narození mimča, ale i tak. Druhá švagrová má o polovinu levnější a přijde mi, že jí vydržel víc :-) Já sama jsem se nikdy o ceny kočárků nezajímala, takže si nakonec taky možná pořídím okolo těch 15 tis., teď těžko soudit, ale ty ceny, to je mazec =-) Tak jsme se dostaly od svatby ke kočárkům, hezký :-D :-D
Odpovědět
lenieka: Dobré, ono venku prší, tak se mi nechtělo vstávat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já myslím, že se dá kočárek pořídit i za míň, nevím,,,, každopádne, je to věc na rok, takže mi přijde zbytečné mít nějaký drahý,,,,
Odpovědět
romca13: No švagrová měla na kočárek štěstí...měli ho slevněný ze 14 na 4, takže jsem fakt čučela jak to vychytali :-D No a jaký mají krásnej :-)
Odpovědět
Lenya79,,hvezdicka,,efendy.a,,díky za zastání, ohledně toho, jak můj milovaný plánuje svatbu jinak jsem na tom jak vy,,nikdy mi nic drahého nekupovali,,ani jsem o nic nestála,,vydělávala jsem si od 14 sama,,chodila jsem makat do barů nebo na diskotéky,,takže jsem se stala brzo soběstačnou,,docela by mi přišlo divné, v tolika letech se nechat živit od rodičů,,, mitote má asi máti milionářku,,
Odpovědět
kočárek se dá koupit i za levno,,,segra čekají mimi teď každým dnem,,,,kupovala kočárek nádherný z 30 tis. slevněný na 6 - jen kvůli tomu, že je to loňská kolekce,,, stejně mi dojde trapné, když jde někdo celý oblečený ve značcce armani - vůbec to nevypadá hezky,,,to chce jen jednu část,,jinak je to přeplácané,,
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: jak jsi mi posílala odkaz na to zlatnictví, nevíš, jakou tam mají otevíračku? Na jejich stránkách jsem ji nenašla...
Odpovědět
Ahoj holky :-) Angebot: plně s tebou souhlasím ;-) Místo hader za Xtisíc si koupím toho víc a levnější, ale pokud na to někdo má, tak proč ne, je to každýho věc ;-) Jinak ke kočárkům, my koupily první za 9tis. byl pořád na reklamaci, samozřejmě řekly, že je to opotřebením, tak jsem si říkala, že jsem udělala chybu, že jsme nekoupily dražší, ale pěkně jsem se usvědčila, že to není o ceně, protože od mamky z práce od kolegyně dcera si koupily kočár za 25tis. a byly na tom stejně jako my, pak ho dali pryč, koupili si další drahý a furt to bylo to stejný a navíc říkala, že byl těžký, jako sviňa, já jsem malé v půl roce, kdy už seděla koupila golfky od Peg Perega, stály mě nějákých 7tis, možná 8tis., nepamatuju si to přesně a má je pořád, jsou jak nový, lehký, super, akorát že Miška už nechce v kočáru sedět, tak jsou složený ve skříni a asi půjdou na prodej ;-) Takže bych řekla, že nic není o tom kolik to stojí, ale na jaký kus narazíš :-)
Odpovědět
ssimmikk: přesně tak,,
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně mám trochu času si vás dočíst :-) helca: nemyslela jsem to zle, s tou svatbou. Já to asi blbě pochopila, když si napsala, že se chce ženit on... jak jsem psala, aktivitu tvého nastávající můžu závidět :-) No a k těm značkovým hadrám, platům rodičů a tak se ani vyjadřovat nebudu... tomu bych se spíš zasmála :-D Tohle není debata o tom, kolik kdo má nebo dostává, ne? Každej ať si koupí, co se mu líbí. A cachtat se penězi někoho jinýho mi přijde dětinský...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?