Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Teda tady je mrtvo :-( No, kde jste?? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky si myslím, že to není nic špatného, když u Helči je aktivnější ženich...Je to sice netradiční, ale není to kvůli tomu něco špatného,no ne?? Proti gustu...
Odpovědět
Andri přečti si IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka07 ...huuusty:o))
Odpovědět
efendy.a : JJ :-D
Odpovědět
holky :-D :-D :-D
Odpovědět
zdarec babinec , vy žvaníte to je děs! Ve čtvrtek nastupuju do nové práce, kde budu bez PC, tak to vás nebudu stíhat už vubec :-D tak mi držte pěsti a hezky plánujte! ;-) a na další sraz se těším!
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy snad musíte mít všechny přístup na net z práce, že tak stíháte psát:o) To já to raději už neriskuju..zvlášť když je ta krize:o/
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, nevíte, kde se dá sehnat nějaká dobrá sportovní taška tak kolem 500? ]-( Dneska sem měla tak narvanou kabelku, že to až pěkný nebylo:o)
Odpovědět
efendy.a: U ťamanů :-D Nebo kámoška si kupovala u oriflejmu :-D
Odpovědět
Efendy, tak já sem chodím, když Miška spí, takže v poledne a večer, jinak ne..........ale asi mají holky net v práci ;-) Jinak sportovní tašku, ju? Nevím co si představuješ, ale koukni, třeba natrefíš na nějákou za dobrou cenu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
No s tou cenou sem to přehnala...spíš tak do 800 bych chtěla, ale u ťamanů nee..toho sem si užila v mládí dost..já tam nerada chodím:o( Proti těm věcem nic, ale tak celkově mi to moc nesedí
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no holky já taky nechápu, jak tady můžete celej den klábosit. Já toho mám v práci tolik, že výjimečně mrknu k večeru, když už tam nikdo není anebo pak dočítám večer z domu - můj z toho nechápe :-D efendy.a: hmm, tak za 500, pokud chceš v obchodě a vyloženě sportovní, asi nic neseženeš :-| Většinou se to pohybuje okolo tácku.... Já jsem dřív nosívala 2 kabele (kabelku + sportovní), jenže to jsem si připadala vždycky ověšená jak stromeček, takže teď si kupuju velký kabelky s pevnýma ušima a rvu to všechno do jednoho :-D Kde jsi byla sportovat? Já jsem byla dneska u přítele na kickboxu a byl to mazec, tělo ocel ]-( :-D
Odpovědět
ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla a jak se tak dívám, tak to budu pročítat několik dní :-| . Proto úplně odbočím od tématu.Mám prosbu - nemáte náhodou některá zkušenosti s kytkárnou na Veselce? Náhodou jsem na ni narazila a zdají se mi tam být dobré ceny.Jen nevím, jak tam vážou.Pro ženicha by to bylo skoro po cestě, když za mnou pojede.
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79 ...já bych za to i tácek dala, ale přítel děsně škudlí..a kor teď před svatbou:o) A máš nějaký oblíbený obchod na ty kabelky? Já dneska byla jen na bodystylingu..chtěli jsme jít na spinning, ale všichni lidi se na jaře dycky zblázní a chtějí hubnout bo co a tak bylo beznadějně plno :-( Jinak z těch bojovějších mě dost baví tae-bo..kickbox sem nikdy nezkoušela..Bývalá kolegyně z práce do něj byla taky zažraná..A přítel má nějaké hodiny?
Odpovědět
Profilova fotka
pěkný večer :-) mně dneska přišla konečná kalkulace z Fontány a jsem docela mile překvapená. Na raut nás bude o deset lidí víc a na ceně to není poznat. Jsme na 800 včetně pití na osobu (i s tvrdým). :-) yvett: ahoj, já budu mít kytky z jejich druhé pobočky- Rosen v Bítýšce. Vážou krásně a ceny jsou oproti Brnu někde jinde.
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek ...teda tak to je dost dobrá cena..a vy už víte i pití, kolik tak bude? Jak jste to počítali?
Odpovědět
Lutsousek a to je cena i s jídlem? Prostě se vším? To je krutý............kde je vůbec Fontána? Nakonec do Mariánskýho nepojedeme, dnes jsme to rozebíraly a bylo by to přes celý Brno, což se nám nehodí, lepší by byla tady ta strana, tak zajedem na žebětín a uvidíme co nám tam nabídnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jdu koukat na šéfa..dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.a: já mám ráda sport. kabelky od Nike, mají třeba ve Vaňce v tom A3 sportu nebo jak se to jmenuje...pak jsem si kupovala i jednu super sportovní Converse dole v tom obchodě vedle knížek Dobrovský, mají tam jen kabelky... Jinak s tím škudlením před svatbou chápu, většinou jsem na jaře utratila plno peněz za nový oblečení a letos jsem si ještě nic nekoupila :-| vždycky, když něco vidím, tak si vzpomenu na ty výdaje a přejde mě chuť utrácet :-) A kde jsi byla na bodystylingu? Já bych chtěla taky před létem trošku zhubnout, ale jelikož cvičím 7 hodin týdně (sama jsem totiž mj. i cvičitelka ;-) , tak už nevím, co bych si přidala, abych se úplně neodrovnala. Přítel má přímo celý klub :-D Můžeš mrknout na stránky arenakickboxbrno.cz. (když mrkneš na trenéry, tak ten hlavní je můj skoromanža :-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: na tvrdým jsme domluvený, pivo taky, víno máme svoje a nealko nám poslala ceny za petky. Tak se to v průměru přidalo k ceně. A jídlo taky super. Sice ta svíčková 170, ale jinak nic přehnanýho. Oběd je 240Kč/os. a raut 200Kč/os. zbytek počítám pití. ;-)
Odpovědět
lutsousek: a jaky vam za to vino rekla spuntovny? nam rikala 40,- na osobu...
Odpovědět
Profilova fotka
lenya79...jj, já se taky snažím teď moc neutrácet, ale něco je fakt potřeba :-D Cvičit jsme byly v Majdě. Proč ty by si měla hubnout?? Dyt máš suprovou postavu a 7 hodin je teda hafo hodně...a kde a co předvičuješ? Jinak tvůj přítel má pěknou postavu:o) To má super, že práce je mu koníčkem..taky bych toho chtěla jednou docílit...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: nakonec jsme se domluvili na 40 za osobu. My to víno naše máme prakticky zadarmo. Takže nás to nezruinuje. Jako přemýšleli jsme, jestli nebudeme brát to od nich a nakonec tchýně s tchánem chtějí to jejich. Takže tak.
Odpovědět
no nam by se nevyplatilo platit 40kc na osobu pri 100 lidech, to jsou 4000,- a pak u vinare za dalsi dva tack ykoupit vino...no hruza holky ja mam dnes kapitlani jarni ulovek :-) tricko slevnene z 5 tisic na tri kila :-D :-D :-D jeste tam mam odlozenou bundicku, ta uz je drazsi, z 10 tacu na 2 ale zadnou nemam a je paadni tak uvidime jak se vyjadri maminka, pokud se bude libit tak pa spocitame prasatko :-D jinak uz ani nevim jak obeceni vypada :-D teda spise obchody s nim...navic uz nemam moc co na sebe tak musim prave pokoupit..jeste bych potrebovala sukynku a pak zase rok nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
efendy.a: Joo, někdy si musíme udělat radost, to je jasný :-D V Majdě to znám, tam jsem taky předcvičovala :-) No postava se dá dolaďovat vždycky a teď po tý zimě to není úplně o.k. ;-( Já předcvičuju ve Weisser sport centru (ve Sfinxu), ve Wellnes centru na Masaryčce a v Centru tance na Václavské. Ale dělám jen poweryogu a to zase není až takovej hardcore. Ten kick je oproti tomu úplnej masakr :-D No tak fotka, co tam má přítel, je před mistrovstvím světa, kdy byl hodně vyrýsovanej, ale ani teď to není vůbec zlý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote a kde jsi tak dobře pořídila?
Odpovědět
jinak k te postave, zhubla jsem dve kila...asi strevni chripkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: kde maji ty paradni slevy??? :-o
Odpovědět
efendy? na Silingraku je outlet Bosse, Armaniho atp... :-) byva to tam drahe ale obcas - zrovna ted, se tam daji najit pri poradnem pruzkumu paradni ulovky :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?