Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Lutsousek, k té bižu, naušnice mám od tama, korunku půjčenou a jinak jsem to vyhrála na veletrhu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: fakt? to bych neřekla, vypadá to jako jedna souprava. Fakt super! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nic, holky, jdu čučet na televizi, tak dobrou :-)
Odpovědět
Lutsousek: jj, fakt, ty naušnice v té soupravě jsou takový vlnkatý a to vypadalo na uších blbě, tak jsem si koupila jiný, ale ještě možná zaměním tu korunku za čelenku jakou mám nachystanou pro Mišku :-D nebo podobnou, nevím jak to s tou korunkou bude vypadat se šatama atd. ;-)
Odpovědět
Jj, dobrou noc ;-) neřekla bych, že v našem případě se něco změní, jsme spolu skoro 7let, takže my žijeme jako bychom byly svoji, jsme tak i bráni, jen tomu říkají na úřadech druh a družka :-D Ale budeme se jmenovat všichni stejně a to už taky vcelku je, protože mi všichni říkají podle Mišky :-D
Odpovědět
Ahojky, tak jsem tu jen na skok, tak zítra u KFC v 18:30 tam budu, tak mějte hezký večer a dobrou noc :-)
Odpovědět
Jo holky zítra u KFC v 18:30 budu taky a v Mamutovi je to rezervovaný na moje příjmení - Zodiová :) má to být nějaký velký stůl nahoře, tak to možná bude ten stejný jako když jste tam byly posledně. . těším se..
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno všem simčo -- no super nákup, měla jsi úspěšný den,, vypadá to pohromadě moc hezky,,, líčení je přirozené, jemé, sluší ti a Miška,,, no kočka,, roztomilý díte :)
Odpovědět
Ahoj holky, kde to dnes vázne? Romčo-díky, jsem ráda, že většinu mám z krku ;-) Už se těším na večer, aspoň vypadnu a budu mít chvílu sama pro sebe ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky lutsousek...tak cheesecake dneska nebude:o((Vrátila jsem se z Albíka pěkně zklamaná..Nepodařilo se mi najít ani ricottu,Philadelphii a ani Buku..O vanilkovým extraktu nemluvě...Ještě napíšu příteli, aby se mrknul v tescu..Ty sýry jsou asi v krabičce,že? Musím mu to nějak popsat, jinak se mi na to vyprdne. ssimmikk ..a nechceš vzít někdy tu svoji princezničku sebou?
Odpovědět
Efendy, tak ani mě to v Albertu nepřekvapuje, protože tam nemají ani blbý aroma, takže nic novýho, je to hroznej obchod ]-( tak šup do Tesca a večer dones ochutnávku :-D Malou klidně vezmu, ale pro ní by bylo spíš kepší někam ven, třeba na přehradu nebo já nevím, být někde v prostoru je s ní dost hrozný, vše jí zajímá, takže by otravovala i druhý......... :-| jako je to divokej andílek, jak napsala Lutsousek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tesco mám daleko...spíš zaúkoluju skoromanžu, akorát ochutnávka bude k dispozici bohužel až zítra. Tak až bude pěkně, můžem pořádat srazíky někde na zahrádce,kde bude něco, čím se malá zabaví...já se ti o ni klidně postarám:o) Děti mám moc ráda, když vím, že je můžu vrátit :-D a kolik jí je?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) Tak ten můj dorazil ve 3 ráno, obličej spálenej od slunka na uhel, celej se loupe a teď jel vyřizovat práci :-/ Jsem myslela, že bych se za váma večer zastavila, ale říkal ráno něco o nějaký romantický večeři, takže nic. Připojím se příště :-) Já už mám dortík vychlazený a padne za vlast po obědě :-). Jinak ty sýry jsou efendy v krabičkách, jak jsi psala... ricotta je u mascarpone a ta philadelphie by měla být v okolí gervaisu, cottage a tak....a ten extrakt u van.cukru a prdopeče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek ..tak si tu večeři užijte...a díky za rady..snad se mu zadaří to najít.
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak jak bude pěkně, znám dobrou pizzerku v Kr.Poli na Palacké. Je tam super zahrádka s dětským hřištěm- houpačky, domeček, písek a tak. Chodím tam s kamarádkou a jejim malým (3roky). A stoly jsou hned u toho, takže na ni bude vidět a nemusí se nikam pobíhat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: děkuju :-) jsem zvědavá, kam mě vezme. Tak přinejhorším se zeptá prodavačky, ne? Nebo mu vytiskni obrázky těch krabiček :-D Ale v tom tescu by to neměl být problém najít...mají docela dobrej systém. V tom globusu jsem měla co dělat i já, abych to našla.
Odpovědět
Lutsousek: tak dojdeš příště, ale kdyby ti to vyšlo, tak za náma dofrč ;-) a užijte si véču, ať vám chutná :-) Tak já si dám véču nejspíš s nevěstama, protože jak to znám zase budu spíchat a nestihnu se ani najest :-N A ta pizzerka je dobrej nápad, akorát na druhé straně Brna :-| Kolik nás vůbec večer bude, kdo jde? Myslím, že říkala Peťa, hvězdička, já, efendy a už nevím, ale bylo nás víc, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek ...no o tom pochybuju,ze by se ptal..On totiz dela v Avionu a do tesca jde vzdycky o prestavce a ptz specha, tak to co nenajde behem chvilky, na to se vyprdne..prinejshorsim si dal pul kila jahod s cukrem a mlikem :-D ssimmikk ..ještě jde nzodiova a dál taky nevím:o)
Odpovědět
To je jedno, někdo dojde :-D už se těším, že vypadnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jj,je to jedno..hlavně když tam nebudu sama:o)
Odpovědět
Sáma tam sedět určo nebudeš, to se neboj ;-)
Odpovědět
ahojky holky....jááááááááááááá taky příjdu :-)
Odpovědět
Hvězdi: s tebou počítáme ;-)
Odpovědět
ssimmikk : Super, tak to jsem ráda :-D
Odpovědět
Nic já končím a večer tam za váma dofrčím, zatím papapa :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já taky možná přijdu, ale můj mi řelkl že máme jít večer na nějakou oslavu narozenin a nevím, v kolik tam máme být ani kde to je, takže neslibuju na 100% :-S a asi se tím pádem dlouho nezdržím... Blbý ale je, že asi nikoho z vás nepoznám!!! :-o Budu muset nastudovat fotky... abych se nehnala k nějakýmu jinýmu stolu třeba :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak mě to dnes asi nevyjde,,, nakonec ten srázek posunuli na šestou, takže bych to za vámi nestihla, a nechci na tenškolní sraz dojít nějak moc pozdě,,, ael příště to určo vyjde
Odpovědět
lenya79 : ahojky, tak to určitě nás poznáš :-D Neboj se :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo , já taky dorazím, ale pravděpodobně rovnou tam :-)
Odpovědět
p.e.t.a. : Peti s Tebou se počítá :-) Už se na Tebe těším :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?