Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
nzodiova : Není zač :-)
Odpovědět
no nic holky, pomalu se loučím,,,celý víkend tady nejspíš nebudu,,,tak až v pondělí a to nebudu stíhat dočítat,,tak přeji hezký víkendík,,
Odpovědět
helca: měj se ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
helca--- ahojky a krásný víkend
Odpovědět
Helcapelca: měj se a užij si víkend ;-)
Odpovědět
helcapelca : příspěvek byl směrován k těm dohadům.. ssimmikk : simi já to chápu, že člověk žije tím, co je a ne tím, co by mohlo být, ale prostě nevidím důvod, proč by se lidi na stránkách, kde si mají poradit a sdělit zkušenosti atd. měli dohadovat o nesmyslech.. už je to tak na všech webech, ať napíšeš co chceš, vždycky se najde někdo, kdo ti sprostě nadá a bude se nad tebou povyšovat.. tak se umí chovat každej, jako tupec neschopnej sociální interakce.. zkrátka a dobře, přijde mi líto, když vidím, jak se tu hádáte a nebere to konce.. to jest vše.. ;-)
Odpovědět
angebot: Máš sice pravdu, ale s tím se nedá nic dělat, s některými lidmi nevyjdeš ať sebe víc chceš :-( Vím moc dobře co to je, léta se snažím vycházet se svou vlastní sestrou, ale ona je tak hrdá a tvrdohlavá že nevidí ničí názor. Dokud ji chválím a jsem na ni milá, jakš takš to jde, ale to si nikdy nesmím dovolit mít nějakou připomínku, nebo svůj názor. Hned začne konflikt a ona řve jak o život.. Je to vážně těžký, jediný řešení je nekomunikovat, ale to některé taky rozčiluje. Tak už nevím...
Odpovědět
nzodiova : tak to funguje u nás s mojí máti.. musí se na 100% vnímat jen její přesvědčení.. jakmile projevím vzdor, už je zle.. ale stojím si za tím, není mi pět, abych se nechala citově vydírat.. takže jak říkáš, nekdy je lepší nekomunikovat vůbec, tím nic nezkazíš ;-)
Odpovědět
angebot: Přesně tak. Mám to s mamkou stejně. Sestra je totiž celá po mamce, tak vím kde je ten problém. Naštěstí teď když jsem z domu, tak už je to vpohodě. Ale někdy to pro mě byl psychickej teror. Sestra mi totž i brala věci a nikdy je nevrátila a byly to věci na který jsem si pracně vydělávala na brigádách a moc si jich vážila, nebo to byly dárky, ale když jsem si jí dovolila říct že mi to má vrátit, tak nejdřív lhala že to nemá, nebo mi to po pár dnech "nenápadně" hodila do pokoje v příšerným stavu...pokud to vůbec někdy vrátila, protože si taky s kamarádkama vyměnovala věci, to už jsem se k nim nikdy nedostala. A bylo toho příšerně moc.. Nejhorší bylo že mi ve finále pomalu nadávala ona že ji obviňuju, ikdyž to opravdu měla... Jak já jsem šťastná že už doma nejsem..
Odpovědět
nzodiova : někdy je to peklo no.. já když projevím svůj názor, tak z ní hned dělám debila, nevážím si jí a kdesi cosi.. tak ji vždycky jen řeknu, ať si uvědomí jaké mluví nesmysly a že se jí nebudu pořád podřizovat.. mít dítě není jako mít psa přece!! každej je jedinečná osobnost a nemůžem mít všichni stejný názory, to je snad jasný ne.. :-| já už taky doma nejsem, občas dojedem na víkend a pak toho jen lituju.. místo toho aby si člověk s rodinou odpočinul, jenom poslouchám blbý řeči.. ]-(
Odpovědět
angebot: Mluvíš mi z duše... No kdyví jak to bude až budeme mít děti. Jedna babička nezájem (ta z mojí strany) a druhá (tchýně) přehnaný zájem a soutěžení s maminkou (jakožto se mnou) mám tchýni jak se patří... Uff, chtělo by se to odstěhovat někam dál..
Odpovědět
nzodiova : moje "švagrová" bydlí až v americe a s tchýní se tak dohadují, že to jsem ještě neviděla, takže některým babám prostě neutečeš :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
angebot: Jo bohužel, když chci Peťu budu muset překousnout jeho jedovatou maminku :-D A ty s ní vycházíš dobře? S tchýní..
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdo?? já už peču :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj babizny, ježiš vy toho nakecáte, to tu nikdo nemá co dělat? :-D :-D Se pak nedivím, že ten náš stát krachuje :-D lutsousek": Luci pošli mi taky prosím recept na dortík, třeba se k němu jednou dostanu, já totiž nerada peču a dělám dorty. angebot: úplně s tebou souhlasím, takový různý číčoviny řeší hlavně lidi co nemají co na práci. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: máš to v IP :-)
Odpovědět
aha takze zase se tu dne smusi resit jaka jsem ze? ja myslela ze se vcera skoncilo a ne ze to tu budete dnes rozebirat a neni mi to dvakrat prijemny...ted se nehadam ale chci abyste to uz prestřali rozebirat, dekuji
Odpovědět
a jeste mensi dodatek, hvezdicko, kdyz ja nesmim na Tebe reagovat tak laskave o me vubec nemluv, taky o Tobe nemluvim jak sis prala...dekuji
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek ..ahojky,mohla bys mi prosím taky ten recptík pisnout? Já strašně ráda peču, tak že bych ho možná zítra vyzkoušela udělat...díky holky, a kde is dáme zítra sraz? U toho KFC nebo až u Mamuta?
Odpovědět
Jj, to je fakt, ještě nikdo neřekl, kde dáme sraz, tak jak chcete, mně je to jedno ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já bych byla možná pro, aby jsme se sešli u toho KFC..nejsem si totiž jistá, jestli Vás poznám:o) I když podle těch fotek snad jo..akorát fakt nevím jména..trapáááás :-D
Odpovědět
se jménama si nedělej hlavu ;-) Jinak už jsem hodila fota do albíčka: co už máme :o)
Odpovědět
Profilova fotka
efendy: máš to v IP :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, mně se drahý vrátí už dneska v noci, tak bych možná mohla zítra přijít, ale nevím to jistě. Budete teda v Mamutovi zase tam nahoře?
Odpovědět
tak dobře sraz u KFC, o půl sedmé nebo před půl?
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ty věci jsou super! Už se těším, až to tam taky vykoupím :-D A to líčení ti sluší, je takový jemný na těch fotkách. No a malá je prostě rozkošná a má pěkně divokej kukuč. To je taková malá Milagros, ne? Divoký andílek :-)
Odpovědět
Lutsousek: dobře jsi malou odhadla ;-) Jinak se těš, věřím, že tam budeš spokojená, jsou ochotní :-) došla jsem dom a když jsem si to dala na hromádku, tak jsme si říkala, tak málo a za 1500kč? Ale ono se to nakupí, teď pokoupím už jen drobnosti a mám to z krku, pak doobleču skoromanžu, Mišku a ještě musím sebe obout a bude ;-) už to chci mít a jen se těšit na ten den D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek ...díky..nevypadá to tak těžké, jak jsem si myslela..jen sem zvědavá, jestli seženu všechny ingredience v Albíku Oki,tak o půl sedmé u KFC,ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no mně toho právě přijde dost za 1500. Při dnešních cenách všeho svatebního... a tys tam kupovala i tu bižu? Já to potřebuju mít všechno nachystaný tak do konce dubna, abych se mohla v klidu učit na zkošky a státnice. :-/ Ale nevím ,jestli to zvládnu. efendy: těžký to právě není vůbec, jen se to musí nechat dlouho chladit. V Albertu nevím.. já to nakoupila všechno v Globusu. Asi to mají i v Tescu. Problém bývá s tou Philadelphií... ricottu už mají skoro všude. Jo a ty sušenky jsou klasický bebečka. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je pěkný článek, proč vstoupit do manželství :-) http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-s...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?