Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
helcapelca - vítej mezi námi :) tak povídej, co máte zařízené :) povinný vstupní pohovor :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
romca13 - díky. Ještě nic. Teprve 2 dny nosím snubáček :-) Jen možná datum, ale to se asi taky bude měnit. Podle toho, jak a kde bude volno. Dneska musíme vše obvolat. Tak jdem na to.
Odpovědět
Profilova fotka
helca - tak ať dobře pořídíte,,, a kde byste svatbu chtěli?
Odpovědět
Nejspíš v Brně. Možná na špilasu nebo v Jakubském kostele.
Odpovědět
Profilova fotka
helca: ahojek :-) tak přeji hodně štěstí při zařizování :-) máte nějaký vybraný datum?
Odpovědět
vypadáto zřejmě na konec září,podle toho,kde a jak bude volno. Možná to ale stihnem vše i na květen:-) to se uvidí až po dnešku.
Odpovědět
Profilova fotka
helca: uau...květen....to by byla rychlovka...ale asi se to zvládnout dá 8-)
Odpovědět
helcapelca: Taky Tě vítám ;-) Květen je krásný měsíc, ale říká se že v květnu by svatba být neměla, že to přináší smůlu ne? Tím ale v žádném případě nechci nic přivolávat... :-o
Odpovědět
nzodiova-já ten květen jen plácla. Ale škoda, že nepřišel s žádostí dřív, já bych se ráda v květnu vdávala. Je to hezký měsíc a já pověrčivá nejsem.
Odpovědět
romca: No jo ty jsem zavrhla uplně :) nemám ráda tu dortovou sukni. Ale nevím, na té fotce to vapadá fakt jinak, když jsem byla v tom salonu, tak se všem strašně líbily.. Mám z toho guláš... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nikol - tak tobě sluší všechny, takže ať si vezmeš jakékoliv tak uděláš dobře,,, teď je to jen na tvém osobním pocitu
Odpovědět
Dobré ráno holky, tak jsem tu :-) Niki mě se líbí moc ty za ty ramena...jsem na volánkový sukně, ale jak psala Romča, tak je to jen o pocitu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Dobré ráno :-) helca: vítám tě! Mně se květen taky líbí, na pověry moc nejsem, ale je to fakt už za rohem. To byste si mákli :-) nzodiova: Jak říkají holky, tobě sluší prostě všechny. A máš co ukázat a v těch za krk to krásně vynikne ;-) Mně se na tobě hrozně líbí ty vanilkový, ale to je tím, že já mám radši krajku a jemnost než volánky jako Lucík :-D Takže záleží na tvém pocitu z nich. Co člověk, to názor, ale ty v nich budeš celý den.
Odpovědět
lutsousek: Ano máš úplnou pravdu. Mě se líbí takové a Tobě makové...byla by to nuda, kdyby se nám líbilo všem všechno stejně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jj, přesně. :-)
Odpovědět
děkuju za názory holky ;-) Asi si to nechám v hlavě nějak uležet a ještě se tak za měsíc do salonu stavím a zkusím jen ty dvoje a uvidím.. Naštěstí to jde kdykoliv vyměnit za jiné... To mě uklidňuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: a ty už máš vlastně vybrané šatky? V Ano ti žádné nenabídly, ale nevím, jestli sis už někde vybrala..
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: a co je to za salon? Mají krásný šatky a i ten přístup, jak píšeš je dobrý.
Odpovědět
lutsousek: Je to salon Caxa u Olomouce, šatičky co tam mají jsou max. za 6000 kč (ty moje jsou za 5500) k tomu máš popůlnočky na pujčení zdarma, 2x 50% slevu na šaty pro maminky, podvazek a pompadůrku a časopis svatba. Jako lepší nabídku a větší výběr jsem nikde neviděla.. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: ahaa, no tam teď byla kamarádka pro šaty a právě mi o tom taky básnila :-) chci tam zajet s holkama, aby si vybraly šaty pro družičky. Pokud nenajdou žádné v Brně v obchodech.
Odpovědět
lutsousek : Jo už mám vybrané šatky v Oriele...díky bohu, taky to bylo dilema :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: mě se v salonu třebas i šatky na mě nelíbili a na fotce byli hezký....ale nenechala jsem se zmást a dala jsem na pocit....ale ikdyž tak přemýšlím, ty moje první jsem pořád na fotkách sledovala a pokaždý našla nějakej důvod, proč je nebrat...asi to byl osud, protože mi pak řekl ten můj...že nemá rád takový styl šatů...že se mu to nelíbí...jako že vršek super...ale ta sukně hrůůůůza... Ber to tak..na fotkách nevynikne všechno a ten celkový dojem ze šatů nemůže být nikdy jako v reálu ;-) takže ve kterých se cítíš nejlíp...ber ;-) budeš v nich celeeeej den a prý je to na nevěstě poznat, když se necítí 100% v šatech
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: Orielu znám, bydlela jsem asi 3 minuty od nich, měla jsem od nich tenkrát šaty na bílou prodlouženou :-) Šatky tam mají pěkný, vždycky jsem vzdychala před výlohou :-D
Odpovědět
nzodiova: Jéééééééééééé tak to tam máš super, tak to bych neváhala :-) U mě je blbý, že to je daleko a nevím, kdo by mi tam pro ně jel no :-( lutsousek: Jo jo...šatky tam mají krásný a ta starší paní byla úžasná :-)
Odpovědět
Jo holky na ten sobotní sraz příjdu určitě, tak mi písněte kam a v kolik se jde :-)
Odpovědět
no tak já klidně dneska udělám rezervačku, ale pořád nevím kam jdeme :-D dnes jedu do Brna jupíí..
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: v oriele jsem taky měla jedny favoritky ;-) přišli mi tam docela lehoučké :-)
Odpovědět
Jé, vy máte v sobotu sraz? Taky bych ráda s váma na některý šla. Teď ale bohužel nemůžu, třeba jindy., pokud by to nevadilo.
Odpovědět
nzodiova : Tak hodně holek chtělo do mamuta, tak myslím, že tam by to bylo fajn :-)
Odpovědět
helcapelca : Nevadilo...chodíme každých 14dní, ale v týdnu...ten sobotní je mimořádný pro ty, které nemohou v týdnu, takže se můžeš přidat i na ten týdenní :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?