Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Holky, nechcu nic říkat, ale když je člověk na mateřské už dva roky, tak mu taky chvílama pěkně hrabe ]-( :-(
Odpovědět
ssimmikk : tak to je jasný.. ale záleží taky na tom, jestli jsi od rána do noci zavřená sama doma s dítětem, nebo jestli pořád někam chodíte, jezdíte, někdo k vám.. jako člověk sám zblbne to je jasný..
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: našla jsem něco na netu, tak jsem ti to poslala do IP :-)
Odpovědět
Angebot: ono se dá někdy zajít k babičce, na hřiště chodíme, ale jako to vše děláš už dva roky stereotipně, že tě to nebaví, chlap věčně v práci a ty s děckem sama, to se nedá :-( no ale lepší než ho mít furt doma :-D
Odpovědět
ssimmikk : ta poslední věta mě teda dost pobavila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manželka kamaráda je po těžké autonehodě a mohla pracovat taky jen na poloviční úvazek někde v kanceláři, nedávno ji vyhodili, takže byla doma na nemocenské a teď čekají miminko a od začátku rizikový... :-/ Chudák už z toho šílí, že musí být celý dny doma a nikam nemůže moc chodit.
Odpovědět
lutsousek : Děkuju zkusím tam napsat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: není zač, vypadá to dobře :-)
Odpovědět
Angebot: tak je lepší, aby chlap chodil do práce a vydělával než byl doma a jen mě sral ne? :-D Dělal by bordel a jen bychom se hádaly, bez peněz to taky nejde, takže tak no!!
Odpovědět
ssimmikk : pravda pravdoucí :-D a ty máš jedno mimčo zatím?
Odpovědět
lutsousek : Uvidím co mi napíšou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych se z toho zvencla doma :-)...a teda já plánuju u mateřské pořád pracovat...tak snad to nebude jen k babičce, na písek a dom :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
heeej holky...dneska jsem si cestou z oběda koupila dvě hortenzie....modrou a bílou...zkusím to doma naaranžovat do váziček jak to bude vipadat :-) jsou jak živé, tak jsem přemýšlela, že bych je dala na stůl místo pravých :-D :-D fakt jsou nádherný...ale taky stály :-(
Odpovědět
nikaa666 : ukaž ;-)
Odpovědět
Angebot: ano, jedno, myslím, že i ten jeden rarášek kolikrát stačí, myslela jsi si, že mám školku :-D
Odpovědět
ssimmikk: Tvoje malá je sluníčko, takže myslím, že bys zvládla levou zadní i to druhý :-) No, ale ten stereotyp je příšernej...to Ti musím dát za pravdu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot....až o víkendu...vázičky mám u našich :-)...
Odpovědět
Hvězdičko: je sluníčko, ale jen když jí neznáš a nejsi s ní často, ona se nezdá, ale jak někoho pozná, tak se teprve chová normálně jako vždy a to je pak pěknej ďáblík :-)
Odpovědět
ssimmikk : Třeba budu mít tu možnost ji poznat blíž :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem se hezky teď zasekla u těch kytek z odkazu od Dendy :-D až jsem skoro zapomněla jít domů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste ?
Odpovědět
Ahojík, já jsem tu, taky jsem koukala, že nikod nikde :-p
Odpovědět
ssimmikk: dnes nechces inspo na obidek? ja jsem varila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no uplně mě to překvapilo :-) většinou tot u večír frčí a dneska nic.....leda že by všechny doháněli ten včerejšek :-D :-D
Odpovědět
Nikaa: všichni včera propásly: středa je ho tam třeba :-D Tak to dnes skoromanžům asi nahrazujou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D no joooo povinnosti nooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: to je ale náhodička s tím oznamkem, já mám doma 2 vzorky, posílají je zadarmo z Kyoprintu, což je vlastně původní výrobce těch oznámení. Zkus se podívat na jejich stránky a do týdne ho máš ;-) Nebo jestli jdeš v sobotu na ten sraz, můžu ti to přinýst. Ale každopádně se vůbec ničeho nemusíš bát, protože v reálu to vypadá úplně stejně jako na fotce. I barevně. Jsou fakt pěkný!!! A jinak máme asi fakt podobnej vkus, protože ty tvoje šaty jsem měla na sobě taky :-D Máš je z Ano? Já jsem pak, bohužel, zjistila, že je má více nevěst a tak jsem zvolila méně tradiční model.
Odpovědět
Mitote: tak se pochlub co jsi teda kuchtila =-)
Odpovědět
ssimmikk: veprove zavitky plnene zelim a slaninou na cibulce :-D jsem na sebe hrda :-D
Odpovědět
hm, tak to jsem ještě nezkoušela, závitky plněný zelím, to může být dobrý :-p tak mi kousek pošly expres :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?