Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to já pekla kuřecí nožičky s křidýlkama v super eňoňuňo nálevu :-)
Odpovědět
ssimmikk: pozde, sezrano :-D
Odpovědět
Nikaa: proč říkate stehnům nohy? Nohy jsou ty pařáty ne?! I hvězdička mi jednou napsala nohy, tak jsem se jí ptala co na nohách jijou :-D :-D :-D :-D :-D Super eňoňuňo nálev, hm, inspirativní :-D
Odpovědět
Mitote: ty jsi teda lakomec nebo to skončilo v koši a je to jen výmluva? :-D Jinak my dnes měly maso na prudko s hranclama a na zítřek mám naložený maso a udělám k tomu brambory, pak někdy udělám rýžovej nákyp, to my máme rádi :-)
Odpovědět
ssimmikk: napraty jsou taky enonuno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: já ti nevím...no nějak tomu říkáme nožky no :-D pařát je pařát a nožka je nožka :-)
Odpovědět
nožka je spodek a ty stehna jsou stehna.......nevím, já jsem na to tak zvyklá a každej všemu říká jinak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jooooooooooooo....tak jsem dělala spodní stehna ;-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
kurňa...jsem si řekla, že si dneska stáhnu nějakou hudbu na cestu a nemůžu nic najít :-( to je den :-(
Odpovědět
Kam jedeš, že na cestu? Jakto, že nemůžeš nic najít? :-( Klidně si tomu říkej nohy, mně je to jedno :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem byla znovu v salonu a jsem velice v rozpacích. Nemůžu si vybrat.. Vybírám mezi dvěma, v salonu jsem se rozhodla pro jedny a ted podle fotek se mi zase líbí ty druhý... :-( Asi je sem hodím a nechám si od vás poradit, ale kamarádka co to fotila si nedala moc záležet, tak se musíte spokojit s málem..
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jedu na hory...tak aby bylo při cestě něco nového na poslouchání :-) a noc moc z toho co chci nemůžu najít :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Nikol: tak hoď fotky, my rády koukneme ;-) Nikaa: ¨tak si to na horách užijte, kam jedete? Jinak sníh už sem nevoz, nechej ho tam :-D
Odpovědět
Holky, tak já jdu spát a vy ,oc nepište, ať nemám v poledne zase X stránek na čtení ;-) A co ten srázek, zamluvil to někde někdo? Kam se teda jde?
Odpovědět
ssimmikk: neboj par stran ti tu nechame :-D
Odpovědět
zodiova: me se asi nejvic libi ty favoritky..ty zamluvene asi nejmin
Odpovědět
mitote: Hm blbý :-D zase podle fotky se nedá nic poznat, to musí člověk vidět naživo, všem se strašně ty zamluvené líbily a i mně. Takhle na fotce mi přijde že mi to dělá strašně velkej hrudník..
Odpovědět
nzodiova: nevim no :-) to musis vedet hlavne ty co je nej
Odpovědět
nzodiova: ale ten zavoj je bozi
Odpovědět
mitote: to se lehko řekne... Já se cítila ve všech pěkně, ale nevím který jsou nejlepší a na fotce to zase vypadá hrozně :(
Odpovědět
nzodiova: uprimne, ty mas luxusni postavu takze neni co resit ;-)
Odpovědět
no teď jsou tam už všechny fotky...Jo ten závoj se mi taky líbil. je tady ještě někdo?
Odpovědět
nzodiova: ten bych brala vsema dvaceti a jeste si pujcila od spika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: jedu směr Tatry :-) a neboooooj...sníh nechám tam, pokud tam nějakej bude :-D :-D nzodiova: víš co Nikol....tobě prostě sluší všechny no :-) a všechny jsou krásné ;-) tak si losni a máš to 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu do hajan holky...tak dobroou noc :-)
Odpovědět
tak jo holky, děkuju :) to bude těžký rozhodování.. :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky :-) Nikčo, dyž tobě opravdu sluší všechny ;-) a který jsou teda teď ty tvoje favoritky? ty za krk nebo ty vanilkové?
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ranko :-) Tak já říkám kuřecím nohám pacičky :-) Přítel se mi vždycky směje, ale máme to tak v rodině zažité... My včera byli v tom fitku a pak sauně a na závěr jsme zašli na večeři, takže jsme došli domů okolo deváté a valila jsem rovnou do pelechu :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno Nikol - tak jsem zkoukla všechny tvoje šatky ... ty zamluvené jsou pěkné,,, jen z boku ti dělají opravdu velký hrudník... záleží, jak ses v nich cítila,,, a co ty, co sis zkoušela v tom prvním kole??? ty bohatější???? ty jsi už zavrhla ???
Odpovědět
tak už i já patřím mezi nevěsty ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?