Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Jo a na té fotce vypadáš Leni výstižně :-N ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ve photoshopu to jde, ale jak nevím, já s tím totiž taky neumím dělat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: heh díky :-D už je doufám smazaná, hvězdi :-)
Odpovědět
Lenienko: nevím, photoshop asi ani nemám................teď si stahuju word, doufám, že mi pojede nebo už fakt nevím ]-(
Odpovědět
Tak photoshop tu mám a ten je přes to adobe flash player a nejde mi to rozjet :-( já jsem talent, co? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ve wordu asi ne, je to textový editor a ne grafický :-D Zkus spíš Microsoft Photo Editor nebo Zoner
Odpovědět
lenieka : OK :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: tak to možná nemáš flash player aktualizovaný a proto to nejede...
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdi: děkuji, jsi zlatíčko. nemusím být na každé fotce :-D
Odpovědět
lenieka : Smazáno :-)
Odpovědět
lenieka : Není zač :-)
Odpovědět
Já jsem chtěla ve wordu napsat ten text na oznámko, kamoška to tam dělala, tak mi to radila, tak proto, já si zase.u počítač možnýma programama a houby z toho asi :-N Nevím, už jsem player odinstalovala a stáhnu si novej ;-) díky za rady, leoší by bylo kdyby mi to nějákej lepší talent, jak já vše nainstaloval :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Taky vám to dneska tak pomalu ubíhá?? Jééé jak mě to doma nebaví :-(
Odpovědět
neubíhá to vůbec ]-(
Odpovědět
ssimmikk: Je to dneska doma vopruz :-(
Odpovědět
hvezdicka07 : Luci a ty jsi celý den doma? to se mááš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: my budeme dělat oznamko právě v tom Zneru. Doporučoval mi to kamoš, dá se to na měsíc stáhnout zdarma. Ale ještě jsem Zoner neviděla, tak nevím, jak je složitý... Za málo, hlavně jestli ty rady k nečemu budou :-D hvězdi: mně to dnes letí. Už mám hotové skoro všechny úkoly a za 2 hoďky to balím a jdeme do fitka a do sauny, juchůůůů :))))
Odpovědět
angebot: Jo jsem doma a to je hrozný :-( Už mě to vůbec nebaví :-(
Odpovědět
Holky co mám vařit v pátek :-)
Odpovědět
http://www.yourweddingcompany.com/ind... holky, pro všechny, co potřebujou inspiraci na svatební kytku ;-)
Odpovědět
lenieka : Se někdo má :-) My jdeme dneska na koncert, ale nevím co budu dělat od 3 než příjde manžel a pak do 6 než na ten koncert pojedeme :-( Já chci chodit do práááááááááááááááce :-(
Odpovědět
angebot : Krááááááááááásné :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : a ty nemůžeš chodit do práce nebo nemůžeš nic najít? je to docela na prd s prací teď.. :-( Kytičky tam mají nádherné, už mám taky vybráno ;-)
Odpovědět
angebot: Chci chodit do práce moc, ale můžu jen na zkrácený úvazek a v administrativě. No takového nic nemůžu najít :-(
Odpovědět
hvezdicka07 : zkrátka nic namáhavého? kdybych o něčem věděla, tak dám vědět, občas se o něčem doslechnu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: díky za link, už jsem si ho uložila :-) hvezdi: rizoto :-D se ti nedivím, pár týdnů se dá doma vydržet, ale dlouhodobě... :-(
Odpovědět
angebot: Díky lenieka: No to je pravda, ale já jsem doma už 10 měsíců a jako začíná mi z toho hrabat :-(
Odpovědět
hvezdicka07 : tak držím pěsti, aby se něco brzo našlo! Člověk doma sám, to je na zbláznění.. Nebo si pořiďte miminko, to ne-e? ;-)
Odpovědět
angebot: To nejde :-( Teď jsem se dívala na inzeráty, ale nic :-(
Odpovědět
hvezdicka07 : jakto? to je škoda.. :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?