Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
lenya79 : Nic si z toho nedělej já ji taky nebudu mít :-( O jaké krabičce mluvíte ???
Odpovědět
to ne no :-D my uz to tam odevzdaly :-D al eono se to da jeste do svatby zmenit rikali... ja mam tri druzicky ale kosicky pod 300,- jsme nevidela :-(
Odpovědět
angebot: no ja ve stredu jdu do nejkrasnejsi svatby vybrat vyhru, jsou super, kdyz jim reknes predstavu tak ti udelaji navrh nachystaji aby sis to tam mohla vybrat na sotle ja to vypada...
Odpovědět
mitote : výhru? a kde sídlí?
Odpovědět
angebot: jo vyhrala jsem u nich vyzdobu za 6 tacku :-) sidli v Komine na kristenove 5, jede tam trolejak 36 zastavka Kristenova nebo salina 1 a 11
Odpovědět
mitote : no ty brďo a jak se ti to povedlo? :-D za tolik peněz ani nevím co bych tam všechno chtěla :-D
Odpovědět
angebot: ja nevim :-D :-D :-D no ja mam taky nasysleny veci za petku a dal nevim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak ta výhra je super, to by se mi taky šiklo :-)
Odpovědět
lenya: no docela dost dlouho jsem to z nich lamala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Teda, ty tvoje šaty jsou taky parádní. Určitě ty lampiony můžeme objednat dohromady, jen myslím, že ta cena už je stejná :-| Angebot: A jaká byla chuťově ta čokoláda na dortu? My měli jen s marcipánem.
Odpovědět
p.e.t.a.: normální čokoláda, jako když ji dělám doma :-D dobrá, ale jako nebyla to silná vrstva, jen lehce potažený.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Oki Luci, beru na vědomí ;-) Ty bublifuky si od tam beru taky. Holky chcete ještě někdo něco ze stránek svatebni-dekorace nebo svatebnidekorace?? Budu od tam teď o víkendu objednávat, z obou dvou, tak mi kdyžtak dejte vědět.
Odpovědět
Článek se načítá
p.e.t.a. : peti mrknu se a dám ti vědět. jsi přímo z Brna? že bychom si podělily poštovné.. a co si odtamtud objednáváš jestli se můžu zeptat?
Odpovědět
p.e.t.a.: Děkuji Peti...jsi hodná :-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: jsem, takže není problém se pak sejít. Tak z Prahy, to je ta dekorace s pomlčkou si beru vývazky, pompadůrku, košíčky, motýlky na jmenovky, krystalky na stůl a možná okvětní plátky, pokud je zítra neseženu v Ikei :-D No a z té druhé právě ty bublifuky a skleničky na přípitek.
Odpovědět
p.e.t.a.: no Peti, jak to tak vidím, tak si to objednám sama, protože tam toho chci tolik, že by ti to musel dovézt náklaďák :-D pěkné věci, dobrá inspirace.. A na tom květinovém studiu Aneta mají dobrou cenu za organzy, tak to zas budu brát tam.. No uvidím :) Co neseženu v Brně, objednám přes net , to bude peněz tady za ty nesmysly :-| :-D
Odpovědět
angebot : No taky koukám na tu Anetu...mají tam dobré ceny :-)
Odpovědět
hvezdicka07 : jj mají :-)
Odpovědět
no jo ale ta organza za stovku je neobsita a pry se pare :-(
Odpovědět
mitote : myslíš? no přinejhorším si ji obšiju sama :-D přijde mi šílený, že někde za ni chtějí 240,- kč.. Na těch pár hodin.. co myslíte?
Odpovědět
angebot: no resilo se to tady v diskusi Organza nebo vlizelin...nebo tak nejak se to jmenuje...ale ja ji casto nasla za nejakych 150,- zkus tu nejkrasnejsi svatbu...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem tu ;-) Peťo, už koukám a objednávku ti pošlu, určo si něco vezmu :-) Jinak Příjmení si vezmu přítelovo, nějak to neřeším a přijde mi to automatický ;-) A neobšitej vizelín se opravdu prej páře, lepší je údajně obšitej a řekla bych, že i líp vypadá na tom stole :-N
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: jasně jak chceš, já to nenabízela ani tak kvůli poštovnýmu, protože tam budu objednávat tak i tak, spíš pokud někdo chce jednu dvě věci tak je právě lepší to objednat s někým. a na co chceš tu organzu, na stůl? Tak tam by ani nevadilo, že je neobšitá, bude jen ležet na stole tak pochybuji, že se začne sama od sebe párat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Kachorka: pekárnu mám v plánu, ale už tomu nedávám naději:-( A kdyby měl někdo zájem, tak samo tu truhličku a ostatní věci budu prodávat;-)
Odpovědět
nikaa666 : Leni a kolik za to chceš?? ;-)
Odpovědět
nikaa666 : Chtěla bych moc tu truhličku :-D
Odpovědět
Ahoj holky, risknete to pouštění přání? Kolik jich budete vypouštět?
Odpovědět
Já taky, nechceš se vdávat dřív než já? :-D
Odpovědět
ssimmikk: ja poustet nebudu, i tak je Mendlak risk jak svina
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky,,,, ssimmikk - my je pouštět budeme, ale jen 4 nebo 6
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?