Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ja jich chtela puvodne poustet asi 50 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Simi, že si to ty, tak o tom popřemejšlím;-) Hvezdicka: ještě nevím za kolik ji budu prodávat, ale pod litr nepujdu,na to me přišla moc draho...byl o ni boj
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, mám zavolat do toho Mamuta??? a kolik nás teda tak bude? já, ty, Kačka, Lucka, pak Angebot(Denisa), myslím, že Simča říkala, že by došla později,,, zapomněla jsem na někoho???? přihlaste se, ať můžu zamluvit místečka :)
Odpovědět
Profilova fotka
Romi mužeš to zamluvit;-) třeba se pak ještě někdo přidá Těch lampionků chce vypouštět 22 asi...možná vícB-)
Odpovědět
Profilova fotka
ok, tak já tam zavolám, zase tam nahoru a zamluvím zhruba 6 míst, a že nás možná bude víc a uvidíme,, takže zase na tu čtvrtou?
Odpovědět
no ja hoolky bych rada dosla ale nezvladam ro do peti, do trictvrte mam na veveri skolu ]-( nika: no to je jasny, ty truhlicky a veci z USA jsou masty jak svina, se me protacely bulvy kdyz jsem to prepocitavala a to jen bez postovnyho
Odpovědět
Profilova fotka
Jj to bude akorát zas
Odpovědět
Profilova fotka
mitote- však můžeš dojít později, uroč tam nebudeme jen hodinku :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote:studuješ IMS? nebo co?
Odpovědět
choclit: co to je IMS? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak co studuješ na Veveří?Práva nebo VUT?
Odpovědět
MUNI...MUNI sidli na arne novaka, veveri, janackove namesti, konecneho namesti, opet na veveri dal a dal ani nevim, je rozlezla po celym brne
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
aha,já je natk. Zrovna jsem taky ve škole na veveří. Na IMS-Institut mezioborových studuí
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak ze mě se stala na týden slaměná vdova :-D ten můj si jel na týden zalyžovat. Jenom doufám, že si nic nezlomí ]-( (má několikrát operovaný obě nohy). mitote: tak jsem musela do Ano sama zavolat, co je s těma šatama a ta ženská vůbec nevěděla... :-/ no mám přijít v pondělí, tak jsem zvědavá. A chtějí 1100 za to zkrácení (tvrdily mně, že to bude max.500), takže se bojím.... Jinak já teda teď s těma lampionama nevím... myslíte, že to máme na té přehradě risknout a vypouštět? Já už přemýšlela, že by se pouštěly balonky... :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Nikaa: tak jak to uděláme s těma lampionama, mám je objednat nebo je vezmeš ty? Já si jich vezmu tak 20kusů.Určitě poštět budem, pomůže nám s tím personál tak by to bylo i na nich :-D Holky nevíte co říkala lenieka o těch bublifukách, jestli chce taky nějaké objednat? Ona je teď myslím na horách.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: no já se toho začala docela bát... nemám s tím jedinou zkušenost, ale pouští se běžně a nikdy se nic nestalo...
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek: Tak to já se taky bojím :-D Kolik jich chceš vypoštět?
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se dostanu na net až v pondělí, tak bych to mohla objednat az pak... jsem teď mimo a za váma chodim z mobiluB-) ja bych si vzala taky 20 tech lampionku...vezme si teda ještě nějaké s náma?;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: Tak já je klidně zítra objednám, nebo počkáme do pondělí jestli ještě někdo bude chtít.
Odpovědět
p.e.t.a.: ahojky Peti, lenieka mi psala, že ji mám koupit na veletrhu 5ks, ale nebrala jsem ji je tam, protože byli drahý, tak ji je taky prosím objednej, ju? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Jé Luci, děkuji za info, já na ni právě myslela, ale nevěděla jsem jestli je chtěla nebo ne. Oki, vezmu jí je. Zrovna ještě vybírám co bych si tak vzala. Dnes jsem byla v Ikei pro okvětní plátky, ale už nic nemají tak je zkusím vzít od tam, nevím jestli se dají koupit někde v obchodě.
Odpovědět
p.e.t.a.: Nějaké okvětní lístky mají v nejrásnější svatbě :-) Jinak mi posím objednej ty okvětní lístky a bublifuky, ju? Díky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jasně Luci, s tím počítám. No jo, ale od tam já si nic neberu tak by se mi to asi moc nevyplatilo.
Odpovědět
p.e.t.a.: Jestli tam nic nebereš, tak mi to neobjednávej, ale tam na tý stránce jsou ty bublifuky,ne??
Odpovědět
p.e.t.a.: Já to asi špatně pochopila ty jsi mluvila o tý nejkrasnější svatbě, že by se ti to nevyplatilo, co? Já tam budu brát vývazky, tak Ti to tam můžu vzít, kdybys chtěla :-)
Odpovědět
Ahoj holky, tak nevím jestli v úterý dojdu, něco na mě leze, ale chlap to bohužel není ]-( Já čaj nepiju, jak je rok dlouhej a dnes se jím teda prolívám :-N Holky, odkud berete ty lampionky? My je budeme poštět v Brně a tak asi 10, původně jsem chtěla 20ks, ale myslím si, že raději jen 10ks, prostě nevyjde na každýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
romca: Romi objednávala sis ten vlizelín hráškově zelenej jako já? Jsem dneska byla změnit hospodu :-) a zjistila jsem, že budu potřebovat 30 m a mám jen 20 m. Že bych si od tebe koupila po svatbě?
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nebudete někdo objednávat ze svatebniobchudek?
Odpovědět
lutsousek: tak dik ze me desis :-D ale ja mela mit tento tyden taky saty hotove a nic :-( jiinak dnes jsem si koupila podvazkovy pas slevneny ze 700,- na 350,- tak mam radost...uz ho hazu do alba
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: jo jo myslela jsem ten svatební obchůdek, ty bublifuky určitě platí. Tak já tam mrknu jestli by se mi od tam něco nehodilo.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?