Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Já mám ty srdíčka z té stránky co jsou ty bublifuky, tak snad to nebude problém :-)
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Moc pěkné, akorát jsem to v životě neměla na sobě :-D Budeš si k tomu připínat punčošky?
Odpovědět
kachorka: budu ale jen na noc to mam ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Ne jasně, já si taky beru od tam lístky. Jen jsem ještě chtěla nějaké levné pro družičku. Asi pak někde oškubu nějaký růže :-D
Odpovědět
p.e.t.a.: Jé chudáci růže :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: já vím, to jen kdybych sehnala nějaké levné. Ale asi ještě někde nějaké obyč koupím, na tu chvilku co je tam bude přede mnou rozhazovat.
Odpovědět
p.e.t.a.: Tak já družičku nemám :-( Jinak jsem se byla ptát v květinářství na moji kytičku co bych chtěla a paní mi řekla, že bude stát 1 500, tak si asi vezmu jen tu kulatou :-(
Odpovědět
1500,- je moc me vyjde do 800,- a to pry jeste hodne nadsadila a mam ji celou z Lilii
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Luci to mi taky přijde dost. Zkus se pozeptat i jinde. Prý na Lesné se dobré levnější květinářství, někde mám kontakt, kamarádka od tam měla kytku pro rodiče k nějakému výročí.
Odpovědět
ja mam kvetinarku z Bohunice a je suprova, sikovna a levna...a se vsim vyjde vstrici
Odpovědět
p.e.t.a.: Peti jo jako a to mi řekla, že červený růže a lilie nebude problém :-( Jako z tý kytky jsem smutná, protože jsem chtěla převislou, ale když to bude taková pálka, tak půjdu jen do kulatý :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hvezdicka: jé Luci máte krásný prstýnky a hlavně za tu cenu.
Odpovědět
p.e.t.a.: Děkuju Peti za měsíc jdem na zkoušku tak jsem zvědavá jak budou vypadat :-)
Odpovědět
Peťo: taky jsem to říkala, že mají pěkný prstýnky ;-)
Odpovědět
Simi a Peti děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se takové ryté nabo jak to mám nazvat moc líbí, a hlavně cena bývá dobrá, ale my nechteli žluté zlato. Příští týden si jdu vyzvednout oznamka :-)
Odpovědět
Hvězdičko: nemáš za co, je to fakt ;-)
Odpovědět
p.e.t.a.: My nechtěli bílé zlato, protože se nám to nelíbí a mě to nesluší :-( Tahle kombinace se nám líbila nejvíc :-)
Odpovědět
Hvězdičko: na tobě by bílé dost jiskřilo teda, když jsi snědší =-) Peťo: dobrý, já jsem ani nezačala :-| a ten můj mě už do toho honí ]-(
Odpovědět
ssimmikk : Právě mě to bílé zlato příjde na mě takové mdlé nebo nevím jak to popsat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Simi: honí? a co kdyby začal on? :-D :-D Však je čas, my je chtěli tak brzo abysme je na začátku dubna mohli rozdat v Německu, přítel má narozky tak je to dobrá příležitost. Doma je dám ale později.
Odpovědět
p.e.t.a.: My je chtěli rozdat dneska na oslavě, ale nestihli to, takže jindy :-(
Odpovědět
Peťo: jenže ty máš svatbu v září, my už v červnu a kvapem se to blíží :-N jj, tak nemyslela jsem to tak doslovně, ale už b´mi říkal, že bych měla začít, že už je nejvyšší čas atd., kdybych to měla nechat na něm, tak se vdám, tak za 10let, protože s jeho pracovní dobou..............dnes šel třeba taky na noc, takže zítřek prospí a v pondělí jde zase na ráno, už mě to se.e ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Jako, že je ještě nemáte hotové? Však bude další příležitost. :-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Nějak je nestihli vyrobit...nějaký zádrhel ve výrobě..asi materiál :-( Tak budou příští týden. Volal nám pán z nejkrásnější svatby a moc se omlouval...jako bylo to od něj moc hezký :-) Jinak ještě k té kytce..chtěla jsem růže a orchideje, tak to bych se asi tuplem nedoplatila :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: Ty budu mít já orchideje a malé růžičky, asi tak jak ji mám v albíčku. :-)
Odpovědět
tak to ja chci anglicke ruze ale asi je nesezenu a nebo teda ty lilie :-)
Odpovědět
p.e.t.a.: Mě řekli v květinářství, že se orchideje v létě blbě shání, že lilie budou jednoduší a levnější no a vidíš co mi řekla paní na lilie za cenu :-( Orchiedeje jsou prý ideální na zimu..:-)
Odpovědět
Já budu mít Lilie, ty jsem chtěla hned ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?