Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Dobrou noc holky............ ;-)
Odpovědět
romca13 a ssimmik : Dobrou noc a sladké sny :-D
Odpovědět
Holky a co ty bublifuky? Teď koukám na ty Havířovské stránky a stojí tam dortík 14 kč.
Odpovědět
nzodiova : No tak to je ještě lepší než tam předtím...tak když by to Peťa objednávala tak já jich chci 5ks, prosím :-)
Odpovědět
TaK jdu taky spát..tak dobrou noc :-D Peťo já Ti pak napíšu co bych si objednala do IP.. ju?
Odpovědět
dobrou noc všem..
Odpovědět
jo mam uz bizu http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: ten dort na 65 porcí vyjde na ca 3700,- a tím, že to paní doveze v den svatby a naaranžuje všechno..budeme mít dort na vozíčku, takže nám nazdobí i ten vozík do barev svatby a pak si přijede pro stojan....jsem pochopila :-) no i kdybych jim ho tam měla pak zavezt z5 tak je to v poho ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hezká bižu;-)...jen se asi spíš víc hodí ke korzetovým šatům....a ty máš za krk ne? Tam bych měla strach že to bude u krku přeplácané a nevynikne to :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky :) tak opět v práci,, a co ten sníh venku??? už mě to pěkně s.re :( mitote - mě se ta bižu moc nelbí, přijde mi moc přeplácaná a navíc jak Nikaa říká k šatům za krk se to moc nehodí,,, myslím že by bylo lepší něco úplně jednoduchého
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - ještě k té bižu -- máš moc pěkný šatičky, takže myslím, že taková bižu je úplně zbytečná,,, :)
Odpovědět
Dobré ráno děvčata :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Hvezdicka: co tak brzo? ;-)
Odpovědět
nikaa666 : Ale tchýně rámusí v kuchyni, tak mě vzbudila :-( Není nad to, když jsou všichni v práci to je aspoň klid :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: tj :-) ...akorát já poslední dobou jak brzo vstávám do práce, tak ani o víkednu nevydržím dlouho v pelechu :-(
Odpovědět
nikaa666 : Tak to jako chápu :-) Ten můj vstává každý den v 5 hodin a o víkendu padne 8 a je vzhůru což někdy nemůžu pochopit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: jenže když já tak ráda spím.... 8-) a nejde mi to :-D :-D My jsme si to teď doma otočili a ten můj chrní a já vstávám....no kdysi to bývalo obráceně :-D a to se mi smál, že jsem jak šípková růženka
Odpovědět
nikaa666 : Já taky ráda spím, ale večer se mi zase nechce spát a to ten můj taky nadává :-D Takže nevím co je lepší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky co budete psát na jmenovky u stolu....Otec nevěsty, matka nevěsty...nebo Maminka Lenka, Taťka Hynek? nějak si nevím rady co tam psát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - já tam mám napsáno - mamka Mirka, taťka Luboš, mamka Alča, taťka Jožin, babička Maruška, děda Mirek,,,,, atd
Odpovědět
nikaa666 : My jmenovky mít nebudeme, protože to prý nemá cenu, když nás není moc :-D
Odpovědět
Holky dneska jdu omrknout čelenku z bazárku. Co na ní říkáte ?? http://www.beremese.cz/bazar/show_ent...
Odpovědět
mitote: Podle mě taky moc přeplácaná bižu. hvezdicka: krásný a za super cenu...ber to :D nikaa: Taky bych od té paní chtěla dortík, ale nevím jestli mi to projde, chjo :-| už tak máme dost drahou svatbu, ale když on je tak krásnej a výbornej...
Odpovědět
nzodiova : Děkuju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi to tam taky napíšu tak...taťka a mamka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nzodiova: zrovna mi volala mamka ať tam nechám udělat i dort pro babičku s dědem ke zlaté svatbě :-) tak se rovnou asi domluvím na ten svatební. My nebudeme mí žádné cukroví a tak ten dortík ( teda krom fontánky čokoládové a pár koláčků ) bude jediné sladké v ten den, a tak si myslím, že by to mělo stát za to...opravdu jsem lepší dort nejedla....až na ty italské tvarohovo-jogurtové, ale myslím tím nejlepší z klasických dortů :-) a cena se mi zdá přiměřená. Když u nás mají průměrný dort za 1000 a v Pusince chtěli za ty minidortíčky 3000 a vůbec nevipadal tak skvěle a pochybuju po tom co jsem tu četla, že by i chutnal nejak extra. hvezdicka: no krásná...kdyby mě slušeli čelenky, taky bych si takovou vzala :-) hodila by se mi k ostatní bižu :-) takže ti ji určo schvaluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka - pěkná čelenka,, já si koupila tuto,ale třířadou u ťamanů za 40,- a vypadá krásně ...http://www.nejkrasnejsi-svatba.cz/384,svatebni-celenka-dvourada.html
Odpovědět
Profilova fotka
jo ten odkaz si musíte celý zkopčit do vyhledavače,,, celý i s tím html :)
Odpovědět
romca13 : Hm Romčo pěkná, ale mě by se nehodila k bižu si myslím :-(
Odpovědět
nikaa666 : A proč by ti neslušela čelenka?? Náhodou máš na to dost dobré vlasy a drželo by ti to tu barevnou ofinu :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?