Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka -- no tak je to taky štras, tak myslím, že to může jít k jakýmukoliv štrasu,,, já mám doma půjčenou úplně tu stejnou, jakou chceš ty, ale je mnohem tvrdší, než ta u těch vietnamců a mám strach, že by mě tlačila na hlavě,,, ta od těch ťongů je úplně lehoučká, poddajná, pohodlná,,, a
Odpovědět
romca13 : Aha, tak já na to kouknu a uvidím :-D Jinak nemáš strach, že se ti to od těch ťongů zlomí, když ti to tam bude kadeřnice dávat???
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka -- nee, nemám, ona je hodně ohebná, měkká, pohodlná,,, a při nejhorší mám v záloze tu, co máš ty,,,,
Odpovědět
romca13 : A myslíš, že je to dobrá cena?? Jako koukala jsem na netu a tam pod 200 nic neseženeš :-( Teda něco podobného jako to chci :-( Uvidím no, když tak si ji koupím taky u ťongů :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) mitote: mně se to teda taky zdá přeplácaný k těm tvým šatům... když je máš za krk, tak bych spíš volila něco do vlasů, náramek a tak. Ale na krk bych si nedávala nic. hvězdička + romča: ty čelenky jsou moc pěkný! Já jsem si tu svou objednala taky z nejkrásnější svatby a bála se, že mi bude veliká, jelikož mám malou hlavu a vždycky je mi všechno velký- ale čelenka sedí perfektně. Tak bych Romčo radši taky vzala tu od těch vietnamců, když je měkkčí- hlava by tě asi fakt bolela... A Luci, budeš k tomu mít i ty vlásenky? nikaa: vy teda budete mít ten dort z b.greenu?? My se tam báli jít zeptat, vypadalo to tam fakt draze :-D Ale ta cena se mi zdá normální... nemohla bys mi prosím do IP poslat, jakej jste vybrali (třípatrák, minidorty) a kontakt na ni?
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka --- no mě se zdá cena 200,- pořád dobrá,,,,,hodně se ty čelenky pohybují kolem 300,-
Odpovědět
lutsousek : Ahoj jo vlásenky k tomu taky budu mít :-D
Odpovědět
romca13 : Si právě taky myslím :-D Já ji využiju i na ples a třeba se to hodí i do divadla, ale to nevím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvězdička: jeee, to bude vypadat krásně :-) A za 200, to je super.
Odpovědět
lutsousek : No uvidím co z toho použiju na ten svatební účes :-D Ve čtvtek jdu ke kadeřnici, tak se s ní domluvím :-) :-) :-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka --- a pokud je to i s těma vlásenkama, tak bych do toho šla,, jestli je to tady z Brna, tak si ji raději zkus, ab tě někde netlačila :)
Odpovědět
romca13 : Máme sraz s tou paní, takže určitě si ji chci vyzkoušet :-D Musím si vzít zrcátko :-)
Odpovědět
Článek se načítá
holky, vy mi naháníte hrůzu, máte některé svatbu až v září a už máte i jmenovky na stůl, já mám svatbu v červenci a ještě nemám ani na pevno zamluvené šaty :-D :-D :-D !! Asi nejsem správně šílená nevěsta.. Kde na to berete čas? ;-)
Odpovědět
Holky pěstujete některá orchideje?? :-)
Odpovědět
angebot : Však máš ještě čas :-) Jinak šatky kráááááááááááááása :-)
Odpovědět
Profilova fotka
angebot: já mám taky v červenci, ale jmenovky ještě nemám :-D Nee, já budu tři dny před svatbou promovat, tak to chci mít už všechno z krku. hvězdička: já se o to pokoušela, ale nevyšlo to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
angebot -- no ona se trocha času vždycky najde,,, když se na to člověk těší a přípravy si užívá, tak je to fajn :) hvezdicka -- no mám 2,,,,
Odpovědět
romca13 : No já jen, že včera jsme byli v OBI a tam je mají za 139,- Koupila jsem si dvě :-) Já je miluju, ale stará se mi o tom manža :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já mám bílou, ta mi vykvetla už 2x a te´d v pátek jsem dostala fialkovou,,, tak jsem zvědavá,,,,
Odpovědět
no ja jsem tu bizu zkousela k tricku ktere je uplne stejne jako saty a vvpadalo to v poho :-) nevim me bez te bizu ten krk prijde strasne prazdny, i ten vystrih
Odpovědět
romca13 : Ono hodně záleží na druhu :-D Já mám bílé, červenou, fialovou...atd. Ani nevím přesně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: mám křivou hlavu a všechny čelenky mi odstávají na boku, hlavně tad ty úzké :-( lutsousek: no nakonec mě opravdu přesvědčilo jak to měla paní krásně nazdobeno a ta chuť prostě paráda....takhle si představuji svatební dort :-) pošlu ti kontakt
Odpovědět
nikaa666 : Aha, tak to jsem netušila a nešlo by třeba zkrátit ty korunky???
Odpovědět
lutsousek: hod mi prosim kontakt na ty detske celenky za 29,-
Odpovědět
Profilova fotka
mitote - aco třeba jen něco v tomto stylu,,, myslím ten tvar,,, myslím, že by ti to vyplnilo dekolt a nebylo přeplácané,,, šatky jsou opravdu krásné a myslím, že tou tvojí bižu jen zkazíš cellkový dojem, volila bych něco decetnějšího http://www.kvetuse.myeshop.cz/cs/kate...
Odpovědět
hm nad takovym tvarem jsem taky premyslela ale jeste nevim no..nechci neco co ma kazdy :-D :-D :-D myslim tim konkretne perlicky na silikonu
Odpovědět
romca13 : Obyčejné, ale krásné :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- nemyslím ty perličky,,, ukazuji spíš tvar , který by se mi líbil do šatů za krk,,,,je to jednoduché hezké,,, a může to být hezké i ze štrasu,,, projeď si stránky s bižu a uvidíš, třeba tě něco zaujme,,,,
Odpovědět
hvezdicka07: děkuji, šaty jsou na fotce hezké, ale mě sluší víc :-D :-D hlavně jsou podle mě za super cenu, tak je asi zamluvím, mám dva dny na rozmyšlenou.. Kde si necháváte dělat oznámení?
Odpovědět
angebot : Tak hoď do albíčka fotku :-D No a kolik Tě budou stát a kde si je zamlouváš?? My máme oznamko u nejkrásnější svatby a mají to tam levnější než u výrobce :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?