Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
romca: jako jo ten tvar v poho ale stras teda taky ne :-) mam kamosku co vyrabi sperky z perlicek tak ji to dam asi z aukol
Odpovědět
No nic holky, pádím do města, tak večer páčko :-D Písnu jak jsem dopadla s tou čelenku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote -- no tak to už pak záleží na tobě, z čeho bys to chtěla, co si bude ladit k šatkům, so se ti líbí,,, já poukazovala na to, že ten tvar by byl dobrý,,, teda podle mýho názoru :)
Odpovědět
jo tvar byl dobre...taky jsem o nem uvazovala...ale nevim no uvidim...kazdopadne te bizu nelituju byla to laska na prvni pohled a pri nejhorsim se vynosi jinde
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: já mám pár orchidejí :-) až na jednu mršku mi jakš takš kvetou....ale měla bys vidět u mojí mamky....tam to frčí jeden květ a druhým...no jde jí to....já se pořád stěhuju, tak doufám, že až to budu mít ve svým domečku...pujde mi to taky líp :-) Mám je moc ráda a je to nenáročá kytka na zalévání, což mě uplně vyhovuje :-) si jich tam pak nakoupím hafec...už mám dokonce vyhlídnutý jeden druh který je asi 1,5 m vysoký :-) angebot: zrovna počítám, kolik oznamek mám nechat dělat...máme je objednané v goldpressu, jen dopřesním ty počty. Holky kolik si jich necháváte dělat? já přemýšlela o 55 ks...40 jich budem dávat 100% a něco do zásoby kdyby náhodou?
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - my jich objednávali 80 --- 73 jich budeme rozdávat, tak aby byla rezerva
Odpovědět
my budem objednavat asi 100 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo....a kolik že to budete mít lidí?
Odpovědět
nikaa: na obed tricet a na raut 100 plus minues :-D
Odpovědět
Angebot: jako já mám svatbu v červnu a taky skoro nic nemám, ale šaty teda ano, ale už z toho začínám být dost KO 8-( jo a ptáš se na oznámení? Tak s tím jsem ještě nezačala:-N ¨ Nikka: já mám čelenku nebo spíš korunku a ta jde tvarovat podle hlavy, z toho bych strach neměla nebo ti pošlu tu co jsme koupily Mišce :-D Mitote: ten co máš se mi teda upřímně moc nelíbí, řekla bych, že to zkazí ty šatky, olila bych něco, jak ti navrhla Romča, to je pěkný a tvarově se to k tvým šatům hodí ;-) Kdo mi tady psal kam mám zajít s tím oznámením, když ho chci s fotkou, myslím, že to bylo na Veveří, ale nevím už a nemůžu to najít :-( Hvězdičko: včra to byla pěkná náhoda v tom OBI, fakt dobrý, koukám a ten tvůj kouká na mě, tak do tebe hňácl, že jsem tam, jinak by jsi si ani nevšimla, co :-D a mě se ptat nemusíš, kvůli to mu, že jsi mě nabudila jsem si koupila dvě orchidejky, tak jsem zvědavá, mám ráda kvítka co nepotřebují zalívat, třeba Zamioculas nebo jak se to píše :-N ten je super, 14dní bez vody a furt je pěkněj, to mi vyhovuje, Ibišek to stejný, ale tak jednou týdně, no, ale to se furt dá, já nejsem ta co by zalívala 2x do týdne :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmik: mě se ta čelenka stejně nebude hodit do účesu ;-) tak to neřeším....a když jsem si zkoušela krunky...tak jsem teda vypadla jak vystřelená :-D Tak budou jen štrasové sponečky a závoj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hvezdicka: taky máme oznamka od nejkrášnější svatby, ale s tou slevou to není tak úplně úžasný, jak chlápek sliboval. Jsme to u něj včera objednali a sleva nakonec byla 0,50 na kuse ]-( tak jsem mu to napsala, že teda nic moc, tak řekl, že nám dá ještě slevu 150,- Kč, že víc už to nejde. No tak aspoň něco...
Odpovědět
Článek se načítá
Jejda, tak to já zkusím vyrobit oznámko sama prvně a uvidím, ale už bych měla začít asi :-N Nikaa: tak to jo, já myslela, že by jsi jako čelenku chtěla, ale že ti nesedí :-D Holky máte ještě nějáký dobrý odkaz na svatební stránky, kde mají levný věci? ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jsou z nejkrásnější svatby :-D teď jsem se dívala na mail, odkud mi odpovídal..tak to ti kontakt posílat nemusím :-D a chtějí 26Kč za jednu.
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: nene už od začátku vím jistě, že v hlavě nic takového nebude :-) Taaak přesné kusy na oznamko jsem poslala a dort taky objednala...už jen ty koláčky :-(
Odpovědět
Nikaa: a copak tě tíží s koláčkama, počet?
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: ále...počet ani ne...jen že je chci mít ty plněné z vrchu jak mám v albíčku, a zatím jsem nesehnala nikoho kdo to tady v okolí Brna peče :-( a do Prahy se mi pro ně jet nechce
Odpovědět
Nikaa: a to ti nikdo nechce udělat? Myslím si, že by to nemusel být problém, ne? Přece je to pro ně míň pracný, ne? Zkoušela jsi se zeptat? My máme koláčky od pí Buchtové, zkus se jí zeptat, třeba ti je udělá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no babička prý má někoho, kdo by možná upekl...ale není to stopro, takže čekám jak tam tento nebo příští týden pojedem a pak kdyžtak budu shánět a obvolávat. Zatím co jsem se kde ptala, tak že prostě upečou klasiku no :-( Když budeš tak hodná, pošli mi na ni kontakt ;-), za optání nic nedám.... 8-)
Odpovědět
hvezdicka07: zamluvila jsem si je v "ano" na masaryčce.. za 5.900,- což je paráda.. nechce se mi dávat třeba 15 tis. za šaty, který budu mít pár hodin jen proto že jsou "španělský z nové kolekce nebo od super návrháře" to je mi upřímně fuk :-D Potřebovala jsem, aby mi sedly, aby se mi do nich vlezly prsa a nevypadala jsem že mám sto kilo, což splňují, paní byla strašne moc ochotná a nasmála jsem se s ní jak už dlouho ne.. Zkrátka lidskej přístup je to, co na mě platí ;-) a ta cena to už jen zpěčetila ;-) oznámka se mi některý líbily na netu, ale pak když jsem je viděla v reále na ukázku, tak za ty peníze prostě nestály.. máme sami offsetovou tiskárnu, tak vím, jakou hodnotu asi mají a dát za jedno 50,-kč mu přijde uplně sprostý :-D takže tak, ale jinak konkrétně vybrané nemám žádné, ani text, není hold čas ;-)
Odpovědět
Nikaa: kontakt máš v IP, jinak to chce obvolat, ale nevím proč by to pro ně měl být problém,vždyť je jednodušší dát náplň nahoru a né dovnitř, ne? Uvidíš, snad ti to dobře dopadne ;-) nebo zapoj rodinu, ať peče :-N Jinak ta pí Buchtová má koláčky fakt dobrý, chutnala jsem je tam, ona dalá Mišce a ta je nedojedla, tak jsem ho zblajzla a zárověň ochutnala :-D ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: dík...u nás pečení nepřipadá v úvahu :-D to to všichni razantně zamítli...ale jako fakt jsem byla překvapená, že všichni co jsem se ptala řekli, že dělaj jen ty klasický jinak nic :-( Jsem netušila, že to bude takovej problém, no uvidíme co ta babiččina známá a kdyžtak brnknu té paní Buchtové ;-)
Odpovědět
nika: Jo s koláčkama je to boj, ale je fakt že jsem nikde na Moravě ty otevřený neviděla a naopak v čechách mají holky problém sehnat ty naše moravský koláčky. Ale snad někoho najdeš kdo to bude umět. No možná to umí většina, ale už jsou zvyklí prostě dělat ty zavřený moravský a nechtěj se piplat s něčím co nedělají "automaticky" :) mitote: souhlasím s tvarem bijou co ti posílala romča, ale pozor na perličky, je pověra že když je má na sobě nevěsta v den svatby, symbolizuje to slzy v manželství... Já jsem na ty pověry hrozná :-D ssimmikk: Za kolik má pí. Buchtová jeden koláček?
Odpovědět
hvezdicka: Já orchideje přímo miluju, vážně, jsou to nádherný kytičky a nepotřebují moc péče což je pro mě super, ale i přesto jsem dokázala dvě "zabít" :( dnes jsem je vyhazovala. Jednu jsem měla od tety, která vlastní květinářství byla bílá s fialkovýma pestíkama a pak jednu celou bílou z Ikei. Ta od tety měla dva šlahouny a mooc květů. ALe obě bohužel nepřežily stěhování do Olmiku. Mám tady podkrovní pokoj a ony měly málo světla a postupně uvadly, už jsem je potom dala i pod okno, protože u toho střešního není bohužel parapet, ale to jim asi zase vadilo topení a dnes jsem to vzdala a přijala jsem skutečnost, že už se neprobudí :( už nemám ráda podkrovní pokoje, kvůli těm oknům a nábytku, kterej si nemůžeš moc vybírat, anebo jedině na míru V Brně ale mám jednu fialovou zase od tety a je nádherná, velká a zase se dvěma šlahouny a dělá mi radost listama, protože jsou pěkně pevné a zdravé. Tchýně má orchideje 3 a krásný :( taky jí to jde líp než mně.
Odpovědět
ahojky holky, tak jsem zde :-) lenya79: Tak stopadesát korun taky dobrých, tak to Ti přeju :-) angebot: Tak to jsi suprově vybrala :-) Já byla taky v anu, ale nic mě tam paní nenabídla, protože jsem tam přišla blbec s obrázkem, že takové chci a nakonec mám úplně jiné :-D nzodiova: Nikčo, tak to se nemá asi stěhovat no, ale pokud to nekvete a má to krásný listy, tak bych to nevyhazovala :-)
Odpovědět
lenya79 : Koukám, že barva svatby bude taky v červené :-) My teda spíš do bordó červené :-)
Odpovědět
Jo jinak korunku jsem si koupila a jsem happy :-D Není vůbec zničená a krásně mi padne :-)
Odpovědět
angebot: ja mam taky saty z ANO na Masarycce :-) nzodiova: no horsi uz to nebude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa: děkuji ještě jednou za kontakt :-) hvězdička: gratuluji k člence, je vážně hezká! Dobrej kup. Jinak já celé odpoledne strávila nad bakalářkou :-( ale prvních 16 stran je hotových, tak snad se budou líbit i vedoucímu :-D
Odpovědět
lutsousek: to mas pekny 16stran, z 50? ja jsem dnes cely den mrtva, vcera jsem zacala jarni uklid, dnes jsem byla na drapkach a jinak jsem se venovala sve svedkyni :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?