Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda, vy jste byly ještě včera večer plodné :-D :-D Jsem měla co dělat přečíst to... To posezení bylo super, doufám, že nebylo poslední ;-) mitote: na tu Alenku se taky chystáme, tak doufám, že to bude dobrý. hvězdička: bez těch brýlí ti to slušelo vážně víc... ten tvůj si zvykne! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Lenieka - a jakto že máte v práci smutnej den?? copak se stalo??? já bych šla posedět klidně už za 2 týdny :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky ale příště raději v pátek, jako jsem dorazila dom až kolem půl jedenácté :-D Po litru vína! 8-(
Odpovědět
Kachorka: tak to je dobrý a nezaspala jsi do škole? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka -- no tak to jsi mohla chrupnout někde na nádru :):)
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka: no my s petou šly ještě na jedno víno do charlies :-D dorazila jsem domů kolem 11 a taky po litru vína :-D samozřejmě bez slíbených rohlíků pro přítele, tak jsem mu ještě kupovala u hladovýho okna aspoň hamburger, jinak by mě doma sežral :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lutsousek :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D a jedl ten hambáč ještě???? nebo už spat????
Odpovědět
Profilova fotka
romca: neee, čekal na mě :-D snědl ho okamžitě a pár poznámek si neodpustil :-D :-D :-D Byl docela překvapenej, jak jsem se mu spustila, já moc nikam nechodím... tak si vylil srdíčko, jak chudáček venčil psa a že ji musel i nakrmit, což přece normálně dělám já :-D
Odpovědět
:-D Lutsousek:ten z tebe musel mít radost :-D Kachorka: to je fakt, to mělo cenu jet ještě dom?
Odpovědět
Profilova fotka
Luci --- no však ono je to potřeba,, já taky skoro nikam nechodím,ae tento příští týden mám 3 dny z týdne nějakou akcičku :) tak se to nějak nakupilo,, tak přce nebudeme pořád doma čekat s vyvenčeným psem a večeří na stole, ne??? ať di zvykají :) tak kdy půjdme zase ??? bylo to moc fajn, jsem si to fakt užila ... díky vám,,,,
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: no čekala jsem bugr, ale on byl ve finále spíš milej a takovej na měkko, že jsem se mu vrátila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci -- však jo, oni pak vyměknou, když ví, že nejsi doma, že sis byla někde užít .... to je rávě dobře
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak to já toho mého vyzvedla po cestě z vlaku z hospůdky a šli jsme vesele k domovu :-) Prej mě zase čekal až pulnočkou :-D :-D ....Ale ráno mě nějak po tom vínku bolela hlava....asi nebylo zrovna nejkvalitnější :-( jinak mě dneska přišel nástřel hostiny....jako jsem moooc mile překvapená a dokonce máme novomanželský apartmá s výřivkou a td. zdarma...jako svatební dar :-D :-D jupííííííí
Odpovědět
Profilova fotka
Leni, no tak to je žůůůžo,,,,, výřivka,,, super, gratuluju.... tak kdy zase vyrazíme????? návrhy ...
Odpovědět
Profilova fotka
Romco, jo jo souhlasím :-) Není dobrý, když si chlap zvykne, že mu žena sedí doma a má všechno nachystaný až pod nos. Leni, taky gratuluju!!! To si užijete :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dík holky :-) už se teda čím dál víc těším jako 8-) my si to apartmá chtěli zaplatit, ale když jink nedaj :-D :-D Jo a budu mít tu fontánku, pan ředitel ji prý letos bude kupovat, takže další starost odpadla :-) Budete tu mít ještě někdo taky čoko fontánku? Romi: myslíš že to zvládnem se vidět ještě do velikonoc? Bo můžem udělat takovej povelikonoční sedánek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: Ja o ni uvazuju, pokud se nakonec rozhodnu pro, tak pudu asi do pronajmu. To mate super, ze ji budete mit takhle zajistenou!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
hele a mě něco napadlo... 3.4. je to sobota před Velikonocema je v Novým Lískovci v restauraci nad ALbertem Travesti show,,, byli jsme na tom už loni a bylo to super, odvaz jako blázen,,,, co vy na to?????????
Odpovědět
Profilova fotka
Romi co tam děláte v tom Eonu...nám tu vypdalo celý Kr. pole....:-) data v háji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Leni - no nám dnes skoro nic nefunguje, systém, ssystém na telefony, no hrůůůůza třeba jste neplatiči :-D :-D :-D :-D :-D néééé... dělám si srandu
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D už jsem myslela, že budu muset jít domů :-) Ta travesti je dobrej nápad ;-) jen asi budu na horách :-( byste mi pak popovídali ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni ... vyprdni se na hory,,, tady je zima dost :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, kdo chce ještě prodat zlato? Kamoška šla dneska prodat zlato do zlatnictví Safina v Brně, páč jsem slyšela, že tam vykupují za doboru cenu. No a před obchodem stál nějakej chlap a zeptal se jí, jestli jde prodat zlato. Chtěl ho vidět, že ho koupí. Ona nechtěla, že to prodá tam, nakonec mu ho ukázala, říkala, že toho měla málo, asi 2 lehké prstýnky, naušnice a úlomky z řetízků a naušnic... No a on to ani nevážil a dal jí na té ulici za to 3500 Kč!!! 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
V práci dobrý, hlava mě nebolela, byla jsem veselá, jen jsem teda měla žízeň... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kachorka --- ty bláho, tak to je haluz,,,,, kde to bylo??? že bych tam zašla :):) bych vzala kus alobalu, jestli by mi to uznal za stříbro,,,, v obchodě by tolik peněz ani nedostala,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Myslím na Veveří, ale stříbro asi ee! Ona se ho přímo zeptala, jestli je to konkurence, a je...
Odpovědět
tak jsem tu u nas bude dnes veselo, bude tu spat ma svedkyne a vecer jeste jedem vysvetlit tatinkovi ze nema cebnu davat 4000,- za opravu stare praccky kdyz se nova da koupit za 6 :-D to bude italie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se akorat vratila z nakupu podprsenky, bohuzel neuspesneho. Nekdo nekde psal, ze sehnal v HaM dobrou, tak jsem to sla proverit. No dobra byla, akorat na moje prsa moc mala :( Ach jooo. Taky mi malem neprodali alkohol v alkoholovym obchode, to me potesilo, ze vypadam tak mlade ;-) Jeee, 3.4. su s detickama na tabore :-( teda pokud bych se k vam mohla pridat. mitote: tak ve dvou ho snad udolate, ne?
Odpovědět
Profilova fotka
jasný, že by ses mohla přidat... tak kdo je pro travesti??????
Odpovědět
gabrtin: no budem na to tri...ja nevim me to prijde jako sileny nesmysl...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?