Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
ssimmikk : Jéééééééééééééé :-(
Odpovědět
Hvězdičko: tak nikdo kromě mojí mamky mě v nich neviděl, takže překvápko :-)
Odpovědět
tak jdem v nedeli na aenku v risi divu 3D pry je to bomba, tak jsem zamluvila lupeny pro nas, me rodice a tchynuli :-D je to totalne vybrakovany...:-D
Odpovědět
ssimmikk : Tak to se nechám teda překvapit :-D Ty jsi moje taky neviděla, co? :-)
Odpovědět
Hvězdičko: viděla ;-)
Odpovědět
ssimmikk: To je nefér teda :-( Ale nevíš který jsem si nakonec vybrala ne? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Na Alence jsme byli, je to teda dost nekonformni :) A v aj ty verse se svedskymi titulky taky nic moc :-S Ja jdu pristi sobotu na zkousku, tak mozna saty jeste vymenim, uvidime. Tak nejak periodicky me to chyta, jestli jsem nemohla vybrat lepsi...
Odpovědět
gabrin: jak nekomfortni? ja slysela zatim chvalu holky prisla mi cina o dmuzicka, mnam mnam
Odpovědět
Hvězdičko: vím :-)
Odpovědět
Dobrou noc holky :-)
Odpovědět
mitote : Tak dobrou chuť :-) Dobrou noc jdu do pelechu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: sakra, se mi to smazalo, musim to napsat znova... No takovy divoce barevny a rozjuchany (neco jako Karlik a tovarna na cokoladu, ale ten se mi libil vic). Navic ja Alenku nikdy necetla, takze mi odkazy na jeji predchazejici pobyt nic nerikaly. Nam to prislo ok, ale nebyli jsme z toho uplne paf :-) Vsak uvidis...dej pak vedet, jak se to libilo vam!
Odpovědět
Článek se načítá
gabrin: Karlik byl super ulet...no jako me dozral muzikal Nine neco tak hrozneho jsem dlouho nevidela
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Koukam, co Nine je, to teda vypada taky divoce, no na moviezone tomu dali pet hvezd, tak to verim, ze to nebylo nic moc. Jestli se Ti libil Karlik, tak tohle se Ti bude libit taky, akorat je to trochu to same, Tim se nam nejak zasek, chtelo by to nove napady :) Ja ted dokoukala v TV nejakej beckovej akcnak, the Condemned, to teda byla blbost, sice akcni, ale blbost, ale tak co mam delat, kdyz su doma sama, ze.... A mam hlad, nejradsi bych neco snedla, ale to se pak taky nemusim vejit do satu :-( ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky, jsem ráda, že jsem vás poznala...včera to fakt bylo super :-) doufám, že se takhle budem scházet častěji ;-) gabrin: no s těma prsama do šatů to fakt nedokážu říct, to se musí vyzkoušet :-( tady pujde spíš o výšku, aby nebyli ty šatky moc dlouhé nebo krátké :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno... bylo to čera super, ale hrozně rychle to uteklo,,,, sakra!!! co ten sníh venku???????
Odpovědět
Profilova fotka
vánoce vánoce přícházejí :-D to je děs to počasí...já už chci jarooooo ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Hezke rano! Hmm,, tady je taky hnusne, ale asponze konecne nad nulou! Jaro chcu takyyyy! nikaa666: Aha, ja mam 178... A bude si je Hvezdicka brat nebo ne? Mne se totiz desne libi!
Odpovědět
Profilova fotka
leni - tak dnes ráno proběhl testík...a????? dobrý:):) jen Lukášek byl zklamanej :(
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: tak to máš výšku akorát ;-)....hvezdicka ještě neví, ale když jsem ji včera viděla, tak myslím, že jí budou dlouhé :-(
Odpovědět
Profilova fotka
romi: no tak super že ses odhodlala ;-) však on se dočká ;-) tatík :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Leni -- jj, odhodlala,ale jen proto, že on byl ráno doma... jinak kdybych byla sama, tak bych si ho asi neudělala :)
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: Kdyby je Hvezdicka nechtela, tak mi dej prosim urco vedet! Jen se trosku bojim, ze do nich nenacpu prsa :-( Jeste jsem se chtela zeptat, odkud jsou botky, ktere mas v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ten testík, o kterém jste se včera bavily :-D Já tu dnes asi nebudu, v práci máme smutný den. Možná nakouknu odpoledne, až bude lepší nálada...
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: šatky jsou na šněrovačku, ale kdyžtak vyzkoušíš a uvidíš ;-) určo ti dám vědět 8-) Botky jsou tady z bazárku z Beremka....:-) občas je tam ještě vidívám i podobné romca: asi jsou to nervy co...když takhle čekáš jestli jo nebo ne, to mě pak asi u toho klepne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nikaa666: Diky! Tedy s temi botkami jsi me nepotesila :-( Jdou kouknout na bazar :-) No jo, testiky.....
Odpovědět
ja vcera vytahla jarni boty :-( a neschovam je a ne a ne a ne :-D gabrin: no ja myslela ze Nine bude pecka a byla to pecka ale v opacnem slova smyslu 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: když je budeš sledovat...určo se tam nějaké ukážou ;-) ale je po nich sháňka, takže musíš být veeeelice rychlá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: aspon vim, ze na to chodit nemam :-) nikaa666: Tak jsem narazila na podobne, z nejakych e-shopu, ty jedni maji i kamennou prodejnu, tak to pujdu omrknout. Jinak holt budu cihat dal :-) Akorat vsechny ty botky maji podpatek minimalne 6,5 cm a muj nastavajici je bohuzel stejne vysoky jako ja....je na tom nekdo podobne? Jak to resite? Podpatku se vzdavat nechci...
Odpovědět
Profilova fotka
gabrin: já to mám taky s tou výškou podobně...ten můj je jen o pár cenťáků vyšší než já, takže když budu mít podpatky, budu trochu vyšší....no tak co, se nic neděje...to už neřeším, ten můj se s tím smířil :-D :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?