Svatba v Brně a okolí. Podělte se o rady, představy

Zobraz úvodní příspěvek
Pojďte si pokecat o všem co máte na svatbu připravené, co ne, podělit se o rady, představy..... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jojo, tomu rozumim, ale znam to duverne. Nas tatik by to ale zasadne opravil sam. :-)
Odpovědět
no on tu starou taky opravoval, tahle je tak 5let stara a uz mela jednu opravu a hlavne ridici jednotku asi neopravi no...ale me to prijde hovadina za to dat 4tis za opravu kor kdyz maji min na tri pracky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já bych šla sednout radši v pátek 2. 4., protože v neděli asi půjdeme zahájit turistickou sezonu...No a nebo v pondělí na Velikonoce? ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, je mi lito ze jsem nemohla na ten sraz, kdyz to tak čtu, jak to bylo super :) Tak když uspořádáte příští srazík v pátek nebo sobotu, budu nejšťastnější. A travesti je fajn :D
Odpovědět
kde jste děvčata?
Odpovědět
ahoj holky, tak jsem tu :-D Právě jsem vás dočetla :-D nikaa666 : Leni, tak ty šatky klíďo můžeš nechat gabrin, protože ten můj mi řekl, že je stejně neužiju, když chodíme na ples jednou za rok, takže nic no :-( Leda, že bys mi je půjčila, samozřejmě, že ne zadarmo :-D Jinak zdravím lutsouseka :-D Jak dopadla Peťa, že tu ještě není :-D No a jinak já taky nikam nechodím a tak bych tu travesti šou brala :-D Kolik je tam vlezný :-D
Odpovědět
Ahoj holky ;-) Nikaa: a kde, že máte to ubytování? Nějak jsem to nezaregistrovala :-N Kachorka: jj, budu dávat zlato do výkupu, ten chlapík by se mi hodil, ale pochybuju, že tam bude stát věčne :-( Travesti šou? Hm, zajímavý, to by nebylo špatný :-D jednou jsem byla na disce, na sexu na živo, byl tam ten Rossenberg-nevím jetsli to píšu dobře, haluz no :-D
Odpovědět
Kde to vázne, je tu nějak mrtvo :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Tak Rosenberga nazivo si fakt neumim predstavit!!!! :-D Ja sjizdim saticky na netu, zase me to nejak posedlo... :-( mela bych se venovat dulezitejsim vecem, ale nejak to nejde, no.
Odpovědět
Jj, tak já taky ne, ale viděla jsem ho, trochu mmazec, jak tam ty holky objížděl, ale dobrý no :-D
Odpovědět
Teda holky, kde jste?!
Odpovědět
ssimmikk: jsem tady:)
Odpovědět
Článek se načítá
Nzodiova: jéééé, tak tebe jsem tu nečekala, teď jsi mi vyrazila dech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky??? Proboha kolik jich tam mel?! :-) Ja su tady taky, ale porad resim saty.....
Odpovědět
Gabrin: neřeš, už máš, ne?! Měl tam myslím tři, ale ojížděl dvě, teda spíš ony jeho, ta třetí byla jen taková, že spíš objížděla holky, no bylo to fakt zajímavý :-D A tři dny na to jsem otěhotněla, asi mě to tam rozbouřilo hormony :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
holky holky co tu neresite :-D
Odpovědět
Mitote: sex je součást života, tak proč nepokecat ;-)
Odpovědět
ssimmikk: to vis ja nepoznamenana :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ssimmikk: Jeee, tak ja du taky!!!!! Kdy to bude? A kdeeee? :-D no jo, mám, ale....du příští sobotu na zkoušku, tak zkusim i něco dalšího... :-) (a vzdávám psaní bez diakritiky, nejde mi to od ruky!) mitote: jojo, tomu nevěříme! ;-) (se mnou bude veselo, opíjím se tu sama bílým vínkem, a moooc dobrým) 8-)
Odpovědět
Mitote: jasný, ty až po svatbě, co? :-D Hele já na tom byla náhodou, dkyž jsme šly s kamoškou na disce a ani jsme nevěděly, že tam něco takkovýho má být, prostě fakt úlet =-)
Odpovědět
Profilova fotka
No ale když to pomůže k otěhotnění, tak proč ne? Bych to pak vyhledala i záměrně! :-)
Odpovědět
gabrin: ja ruzovym a cervenym :-D :-D :-D a ano ano ja jsem cista jak slovo bozi :-D doufam ze tu nikdo neni ortodoxni verici :-D ssimmikk: to si pis i bydleni po svatbe :-D snazime se ve 3+1 mit ostup :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: haha, tak ten odstup ve 3+1 mě fakt pobavil! :) Máte i podrobný rozpis na koupelnu? Tak já Ti nevim, neměli byste mít spíš svatbu v kostele? :-)
Odpovědět
gabrin: to si pis, koupelna je rano moje a vecer moje :-D loznie je taky moje, skoromanza spi v predsini u dveri a hlida :-D no v kostele se bere kazdy, co tam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Hezky to mate rozdelene! Bohuzel v nasem "maxi" byte by se asi moje draha polovicka do predsine nevesla, tak ho trpim v nasem bedroomu (je to doslova bedroom, protoze krome postele se do nej uz nic neveslo), co už ;-) To je fakt, ale takhle spolu nebudete moci nic mit ani po svatbe! ;-)
Odpovědět
gabrin: a jak mate velky byt? ve svedsku? my mame taky loznici 8m :-D jen postel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ránko holky...tak jsem posnídala, dočetla včerejšek a mažu na slovan pro výkresy :-( ....se mi dneska taaaaak nic nechce...mám kopr jak Brno. hvezdicka: tak to je škoda s těma šatkama...takže gabrin má šanci :-)..jinak je asi hážu na bazar
Odpovědět
nikaa666 : No taky mě ty šaty mrzí, ale aby mi visely ve skříni a já je vytáhla jednou za rok jej jich škoda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, naštěstí jste toho tolik nenapsaly, tak vás stíhám dočíst :-) kachorka: to měla kamoška s tím zlatem štěstí. Já bych měla strach dát to zlato někomu na veřejnosti do ruky, aby mi s tím neprchl :-D 3.4. nebudu moct. Teď to nedokážu přesně říct, ale zítra odjíždíme na hory, vrátíme se příští sobotu a další víkendy máme v plánu objíždět rodiče.. Takže pokud o víkendu, tak raději v pátek a nebo v neděli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno :-) Teď jsem vás dočetla i za včerejší večer.... mitote: odstup v 3+1 jsem se taky zasmála :-D takže klíč od tvého pásu cudnosti Lukymu tvůj taťka předá až po obřadu, jo? :-D kachorka: to je fakt dobrý s tím borcem... škoda, že jsem ho nepotkala já, když jsem tam byla prodat zlato :-( Jinak já teoreticky 3.4. můžu... na travesti show jsem byla jednou a bylo to dobrý :-) Ale s pátkama to mám horší, mám školu soboty od 8 od rána, tak to bych s váma jít nemohla :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?