Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo já netuším,bylo nás na oběd asi 45 a večer kolem 70 a myslím,že nějak 11 litrů,ale nechci kecat,strašně záleží na počasí,podle toho lidi pijou a co všechno hradíte ;-) Mám to v Berouně,tak se v týdnu můžu mrknout přesně 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni až v létě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ferinka: to by bylo super, díky moc :-) jedenáct by bylo v pohodě, čekala bych popravdě víc :-p
Odpovědět
Profilova fotka
feri by ste teda dost rychlý, vždyt malému je rok a už hned další prcek? léto je tu za chvíli tak hodně štěstí at se povede sestřička :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty!!! V půjčovně Petra v Hořovicích je pro Vás připravená nová kolekce šatů pro rok 2010 mrknětě na http://svatby-petra.cz/ ))
Odpovědět
Profilova fotka
To to uteklo naše 1.narozeniny :-D http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Ahoj, zdavím všechny! Máme v září svatbu na Křivoklátě a hostinu v Hořovicích. Teď zoufale sháníme kapelu. Poraďte někdo nějakou fakt dobrou, co se zavděčí všem generacím a nebude předražená.
Odpovědět
Profilova fotka
feri malej je fakt kouzelnej. A měl nádherný dortíky, ty mu teda závidím :-D tak doufám že už pracujete na druhym :-D
Odpovědět
ahoj holky :) teda matej je uz poradnej kus chlapa :) to tak strasne leti!!!!!!! peti jeste neni leto tak feri do niceho nezen :) hehehe ty dorty vypadaji opravdu hezky :) uz mate neco v planu na dovcu? letos to uz budou 2 roky od svatby... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) deni no my máme v plánu tak akorát chatu jedině :-D S malým miminkem se jinam asi ani nedá :-D Ale na výročí svatby uděláme určo výlet na zbiroh x-) x-) x-)
Odpovědět
terezka312: sháníš celou kapelu nebo jen třeba duo? A kolik je pro tebe strop? Moje kamarádka zpívá v kapele a občas chodí hrát i ve dvou. Mohla bych ti poslat kontakt. Holky prosím poraďte mi nějakej fakt dobrej salón nebo někoho koho jste měly vy, na kosmetiku, na vlasy, nehty a případně na nalíčení. Velký problém mám s kadeřnictvím....asi jsem moc náročná, ale nikde mi to neudělají tak jak bych si představovala...vlastně jen jednou jsem byla v Praze a tam jsem za barvu, melír a střih dala Kč 3500,-....cena tedy děsná, ale tam jsem fakt byla spokojená. Díky za rady.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, mě česala tady z berouna monika chaloupková a byla jsem spokojená a kosmetičku jsem měla petru šebelovou, je opravdu šikovná, poradí, udělá klidně hodně zkoušek a přijede ti klidně i o svatebním dnu dom a nehty to neporadím s těma já jsem nespokojená všude
Odpovědět
Článek se načítá
vcelka....díky a kde bych je našla? Mají nějaký salón? díky
Odpovědět
Profilova fotka
no monika chaloupková má salon na ostrově a petra šebelová v berouně salón nemá, ale já jsem třeba byla na zkoušce u ní doma tak to je pak na domluvě. http://pmasaze.webnode.cz/
Odpovědět
Ahojky holky, prosím vás můžete mi některá poradit dobrého fotografa? Budeme mít svatbu v září na radnici a chtěla bych nějaké pěkné fotečky :-) Děkuju moc
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já měla Petra Šebestu,ale projdi tady albíčka,je spoustu nových a výborných fotografů a fotografek,to se to vybírá,ale bojím se,že ty nej už budou na letošek zamluvení :-N
Odpovědět
Profilova fotka
LuciK. ještě jednou moc a moc gratuluju k Viktorce x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak já to sem jdu prásknout a feri už to ví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
úžasná zpráva :-D Luci taky moc gratuluju a děkuji informátorkám Feri a Vcelce :-) těším se na fotky ;-)
Odpovědět
lucka uz ma mimco? a nejake fotecky? GRATULUJI luci , to je super zpravicka :) :)
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema... doufám že se lucík nebude zlobit, to jsou první fotky na koníkovi. jinak nic víc nevíme, asi jí dává viktorka dost zabrat :-)
Odpovědět
jeee luci moc gratuluji :) Viktorka je naadherna :) hodne stesticka a tesim se na dalsi fotecky :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj bude se letos v létě někdo vdávat v Rokycanech??
Odpovědět
Ahoj, neznate nahodou kadernici Ilonu z Berouna? Vim, ze nedela v zadnem mistnim salonu. V Beroune bydli, pracuje v Praze. Nemate na ni nekdo kontakt? Dekuji predem.
Odpovědět
Tak oprava neni to Ilona ale Leona Hřebíčková.
Odpovědět
Profilova fotka
No kde letos ty nevěsty jsou??? :-N :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by mě taky zajímalo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
to tu není žádná nevěsta z Berounska? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dalfy, jak je? už jsi zdravá? pěkně se ti to blíží :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dámy, také se přidávám k nevěstám z berounska :-) sice tu bydlím krátce, ale přece :-D my plánujeme svatbu sice až na příští rok, ale i tak už začínám pořádně pokukovat tak nějak po všem :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?