Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
ahoj holky, mrtvo tu je pekny :) jeee peti tak to gratuluji...nejak mi to tu uteklo :) co lucka? kdy to ceka?
Odpovědět
Profilova fotka
deni já to čekám 10.5. ;-) ale ty měsíce nejsou čistě 4 týdny, počítá se to nějak jinak :-D Takže už jsem v pátém a tento týden v půlce - 20tt :-D
Odpovědět
teda to leti! a vite co budete mit? nebo je to prekvapko? :) jsi jeste v praci? to je otazek co :) dneska tu snezi:)))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nemáte prosím tip na nějakou hudbu? Ne celou kapelu, jen duo nebo jednotlivce, z okolí Berouna. Díky.
Odpovědět
Profilova fotka
Moment, já ještě nečekám, ale dost o tom mluvíme, tak snad po novým roce vysadím HA :-D teda já jí vysadím určitě. pak se budou papkat vitamínky a pak to necháme přírodě. ;-) Vždyt jsme feri domluvený ne, ty už by si zachvíli taky měla zadělávat na sestřičku. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lendi, my jsme měli duo, jen si nemůžu vzpomenout jak se pán jmenoval. Až si vzpmenu tak dám vědět.
Odpovědět
Profilova fotka
deni ještě nevíme, ale do půli ledna bychom to měli vědět ;-) V práci ještě jsem, ale 11.1. jdu na kontrolu a to už asi budu doma, dost mě pobolívá břicho, tak na to kašlu - vzhledem k tomu že dojíždím MHD hodinu ráno a hodinu odpoledne ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky... :-) Tady mrtvo koukáááám Jdu se vám pochlubit, že čekáme malou princeznu x-) x-) x-) x-)
Odpovědět
jeee ahoj luci akorat jsem sem sla nakouknout, tak to je superrrr :) uz mate nejaky jmena? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Luciku gratuluju, to je nádhera :-) v jakém měsíci jsi otěhotněla a kolik ti je let? dostal se mi do ruky čínský kalendář, který ti podle těchto dvou údajů napoví, co se ti narodí :-D tak schválně, jestli to funguje :-D
Odpovědět
taky jsem to nekde videla, tak schvalne jak to vyjde ;) budes nase zkumavka ;)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :-D děkuju :-) Deni jméno máme vybrané už dlouho, bude to Viktorie m.k. otěhotněla jsem v srpnu a je mi 22 :-D :-D :-D tak schválně
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
luci tak gratuluji ke holčičce :-) Viktoria je moc hezké jméno ;-) No my se zatím vůbec nečiníme, tak snad brzy začnem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Luci tak to vychází, tvůj lunární věk je 24, jsi ročník 88 nebo 87? No tak jako tak je to při početí v srpnu holčička :-) mrkněte na to sem http://www.pohlaviditete.cz/wp-conten...
Odpovědět
Profilova fotka
Kuk :-D Nám taky Matěj podle kalendáře vyšel,ale mám hodně kamarádek co jim to nevyšlo,je to asi o náhodě :-N
Odpovědět
Profilova fotka
taky si myslím, že je to vždycky 50 na 50 :D to jen pro zpestření :-)
Odpovědět
no tak vidite jak vam to pekne vyslo :) no jo vlastne uz jsi to sem psalal luci, pekny jmeno taky se mi libi :) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
m.k. jsem červenec 87, ale i tak to vychází :-) Ale jinak jak mají holčiny tady v albech takovou tu modro růžovou tabulku tak tam to nevychází :-D Ale sestřenky známá mi to předtím počítala nějak podle krve a taky řekla holku :-D Tak nevím x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky mě teda ty různé testy a výpočty nevyšly. Já jsem si myslela, že to bude kluk a až na 3 D utz nám řekli,že hokejista to rozhodně nebude. Ale zase musím říct, že sice máme holčičku ale zatím je to tak trochu kluk.
Odpovědět
Tak jsem se přesunula :-) My budeme mít svatbu 2. 9. na Karlštejně, někdo se mi na to ptal v té diskuzi, co už je ted uzavřená.
Odpovědět
Ahoj děvčata, tak už máme Hořovický zámek zamluvený, jsem na to zvědavá... Matrikářka byla v pohodě, tak jsem zvědavá, jak se vybarví na svatbě :D Nevíte o nějaké kapele? Aby to nebylo moc daleko a nějaké doporučení na kameramana ? Dneska mi přišli šatičky pro Natálku, bude malá družička, už se na to mooc těším :D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, neměli byste někdo tip na místo na hostinu v Berouně a okolí? S přiměřenými cenami :-)
Odpovědět
ahoj holky,nnelko to misto resim taky a uz toho mam plnou hlavu.. :-( pujdeme se asi podivat do Zdic do Emily aa pak uz nevim!na ranc nechci varej tam sice dobre,ale ty mouchy... V hotelu jsem pracovala tak je nejspis pase,protoze pro hostinu cca 20 lidi je tam mrnavej salonek tak nevim!
Odpovědět
darca1 a co Tlustice, Točník, Kařez nebo Komárov....tam se hodně dělají hostiny. ccarodejka a hostinu máte taky v Hořovicích?
Odpovědět
Profilova fotka
darca: ranč? já okolí Zdic už moc neznám, spíš ten Beroun :-)
Odpovědět
Profilova fotka
My dnes jdeme na oblídku Špejcharu v Želkovicích tak uvidíme je tam nový nájemce. Jinak já bych zase potřebovala poradit nějaký pronájem např. myslivecké chaty, kulturáku nebo tak něčeho na oslavu kde by se dalo sedět uvnitř,popř. venku. Jinak obřad máme zařízený už od 16.12. na Berounské matrice - celou eskapádu vyřizování nebudu raději popisovat ale stálo to dost sil a klidných nervů. :-D Holky poraďte mi dobrou kosmetičku - není potřeba vizážistku ale kosmetičku na běžné ošetření pleti
Odpovědět
nnell:ranc je v Horovicich,jsem to nenapsala :-) .jinak jsem cetla nekde tady ze je to dobry na Ostrove v Be.charlizet:Tlustici jsem vypatrala vcera vecer tak se tam musime podivat,na ten Tocnik taky juknu ale vubec nevim co je v Komarove..Dneska jsem vyzkousela kvantum saticek a ted nevim...Chtela bych v champagne barve a resim k tomu barvu kytice..
Odpovědět
ccarodejko kdy to bude?mame to taky na zamku v Horovicich 5.6. ve 13.00
Odpovědět
Profilova fotka
záleží jestli hledáte restauraci na oběd nebo tam být až do večera a potom také zda chcete být uvnitř nebo být třeba i venku. Podle okolí si chválí Hotel na Ostrově, Restauraci u Bartáka, Století v Loděnicích, a z vlastní pracovní zkušenosti je to super v Dianě v Jáchymově tam je to také klidné. My jsme chtěli spíš klidnější místo a možnost tam vegetit celý den a i potřebujeme ubytování tak pro nás byla volba jasná pro Špejchar a po včerejšku jsme rozhodnutý a máme to zamluvené, pan provozní byl vstřícný a na nic co jsme chtěli neřekl ne.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty:-) já Vm mohu doporučit restauraci na challoupkách, (kousek od komárova) je tam středně velkej sál, vaří výborně, zkrátka pokud nejste na nějakou naškrobenou snobárnu je tohle to pravé!:-) hlavně to má zahrádku s takovou letní hospodou, kde se dá být v létě, je tam mc fajn a pokud máte malé družičky, a chtějí jít ven, nemusíte se bát že by se jim tam něco stalo
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?