Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mischel.mm: já měla zase svatbu na Červeném Újezdě a byla jsem moc spokojená :-D A místo na hostinu bych vybírala podle toho místa obřadu.Červen je hodně oblíbený,tak jestli ti záleží na fotkách,tak bych si určit už zamluvila fotografa ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mishel já bych určitě zajistila fotografa. Protože pokud chceš nějakého co je tady profláknutý - tak co nejdřív. my jsme taky zařizovali hodně dopředu obřad - u nás to bylo tím,že jsme chtěli změnu oddacího místa a pak hostinu ale to nám bylo prd platné. Protože se pak změnil majitel a ve finále i 3x jiný provozní. nakonec jsme to vyřešili jinak pronajali si kulturák ve vším všudy jen pro nás a jsme spokojený.
Odpovědět
Profilova fotka
dlafy, teda zatím to s tím počasím nevypadá moc dobře, no snad se to umoudří. nejhorší je, že to počasí se opravdu naplánovat nedá :-|
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: moc držím palce, ať vám to s tím počasím vyjde, jsem strašně zvědavá na vaše fotky :-) jaký máte vlastně objednaný balíček od Zuzky? celý den? my máme oznámení nakonec taky s fotkama a čekám podobné reakce, ale mě se líbí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak musím říct že dalfy to měla úžasný. Strašně romantický, promyšlený, počasí celkem šlo, nádherná hudba. Těším se moc na fotky. Dnes jsem celý den celá na měko z toho obřadu :-) Jo Havel měl krásný proslov. To mi měli nějaku pipču a ta se mi teda moc nelíbila, i když je pravda, že jsem jí asi nevnímala :-D Jo a musím podotknout, že matrikářka z be, taková ta tlustčí, celou dobu čuměla jak puk, jsem myslela že každou chvíli praskne jak bublina :-D Jo a Hani taky jsme jeli z obřadu a mluvili o vás v rádiu. že v takový den jsou na berounsku 3 svatby a jedna z toho na kobyle ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
vcelka77: já na dalfy celý den myslela, tak jsem moc ráda, že jim to vyšlo, včetně toho počasí. Fotky budou mít určitě nádherný, na ty se těším taky moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky tak jsem si alespoň na chvíli sedla - jím zbytky (alespoň ochutnávám co jsme měli na rautu) Musím říct - že hlavní bylo počasí, protože to bylo to hlavní. Bylo to super a dnes jsme to po novomanželské noci v KD Bzová na nafukovačkách a ve spacáku shrnul manžel slovy - přežili jsme. Popravně po tom co jsem ho viděla jsem se bála,že on nepřežije. Moje shrnutí bylo manžel přežil a dětská trampolína taky :-D páč se jali ve 2 hodiny v noci zkoušet zvedačku z hříšného tance skokem z trampolíny. Pěťo s tím rádiem nám to říkal už soused - dobrý no. O paní matrikářce - no comment ta co nás přiváděla byla v pohodě - páč zjistila že zná mojí kamarádku. Nakonec tam nechali znak. A abych řekla pravdu vnímala jsem hudbu jen nástup Patrika a řeč Havla si moc nepamatuju,protože jsem se soustředila na to ANo a pak jsem mírně vykolejila ženicha který nastavil levou ruku a já mu řekla tu ne tu druhou :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: mooc gratuluju, museli jste mít super svatbu. když o vás mluvili i v rádiu ;-) už se fakt moc těším na fotky a taky na víc podrobností až bude čas :-) hlavně že manžel i ostatní přežili. Co v té Bzové, vyplatila se vám změna? Mimochodem, my taky budem měnit ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
nnell Bzová se vyplatila na 100% lidé si to moc chválili hlavně ten raut - ten neměl chybu já teda ochutnala jen šunku a sýr, co zbylo jsme dostali domů a tak jsem něco ochutnala i dnes. My jsme byli spokojeni, obsluha super a je vidět,že pan Pavlis s manželkou jsou lidi z oboru a hlavně mají zkušenosti. Vše co nám poradili tak bylo prima - hlavně řešení tvrdého alkoholu. A za co budete měnit to jako i ten Jáchymov?
Odpovědět
Profilova fotka
nene, bude to nakonec v Jáchymově, já čekala celou dobu na tu kalkulaci, poslal jí až tenhle týden, ale ta definitivně rozhodla jaká byla Zuzka?
Odpovědět
Profilova fotka
Skvělá fotila nám i ty předsvatební fotky na oznámko a tak jsme věděli jaká je. Je to taková pohodová osůbka, jen jsme měli focení po obědě a jak jsme prostě měli spánkový deficit, únavu a byli jsme po jídle tak to s námi neměla vůbec lehký ale snad to bude dobré už se těším. Ale fotky budou tak za měsíc zatím čekáme na fotky alespo'n od kamarádů. Nnell a co rozhodlo v kalkulaci ? Měli jste tam také ty poplatky jako my?
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: ip ty fotky musí být určitě dobrý, když jsou od ní ;-) ty vaše na oznamku se mi taky líbí, chtěla jsem ještě změnit balíček abych tam taky měla předvatebn focení, ale bohužel už neměla čas :-( a poplakala sis aspoň na svatbě? toho se trochu bojím ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nnell z toho jsem měla hrůzu od doby těhotenství mě rozpláče všechno. Nejhůř jsem snašela když jsme spolu vycházeli z domu a viděla jsem tátu a babi tak to mě totálně dostalo. Pak to jakoby bylo horší na ten příchod - můj ale nekoukala jsem na lidi ale do země a to ušlo. A pak když jsme měli první tanec a přišla k nám malá tak to jsem byla už totál. Ženich to ustál ale měl nakrajíčku když šel pro mě - poprvé bez kytky - to odzbrojilo kameramana ale podruhý už to napravil :-D a pak to taky rozdýchával při tanci.
Odpovědět
Profilova fotka
Dalfy: kámoš a kolega z práce se taky ženili v pátek a až na večer počasí super 8-) Nnell: to jsi ty toho 16.10.????? =-) Proč jsi nenapsala,měla jsi říct,bych ti tu naší kalkulaci napsala i sem :-D :-D :-D :-D :-D A co jste měli za tu druhou hospodu že jim trvalo tak strašně dlouho to nacenit,dyť to musí mít za hoďku hotové,ne??? :-N :-D :-D :-D Já teda taky kolikrát koukám,že se lidi diví,že jim to hned pošleme,že někde čekají 2-3 týdny,dyť ty hospody a hotely tak přicházejí akorát o kšefta a hned si dělají horší jméno nebo mě to tak připadá 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: to muselo být super bez té kytky, na jednu stranu ti závidím, že už to máš za sebou, já se pomalu začínám nervovat :-( ferinka: jj, to jsem já ;-) taky nechápu, co jim tam tak dlouho trvalo, uškodili si tím dost. Je to to samé místo, co měla původně dalfy, ale po tom, co mi řekla, a dalších okolností přímo od nich bylo rozhodnuto 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-D nnell já na tom byla nejhůř ve čtvrtek kdy vrcholili přípravy a kupodivu v pátek už to bylo dobrý jen jsem se bála,že to neustojím. Já upřímně bych už se podruhé nevdávala - jednou to stačilo
Odpovědět
Profilova fotka
Nnell: tak to se budu těšit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hani snažím se hodit na fb pár fotek, sice jsou to takové opravdu momentky, ale aspon něco. No ale ještě nevím jestli se mi to povede, já s fb ještě moc neumím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/photo.php?pid...
Odpovědět
Profilova fotka
holky já to asi neumim :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Profilova fotka
jsem dobrá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jsi :-D :-D :-D jsem si tě zažádala do přátel 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj jéé Peťo díky moc to jsou první fotky co jsem viděla snad ti to nebude vadit,že jsem si je uložila. Hlavně jsem ráda za to počasí. navíc jsme zjistili,že pokud by bylo slunečno že bychom stáli proti slunci, tak jsem ráda,že nesvítilo
Odpovědět
Profilova fotka
jo a včera jsem k svátku dostala noviny - Právo tak jsme se divila proč zrovna noviny a pak jsem to pochopila. Hodila jsem to do alba - docela šok
Odpovědět
Profilova fotka
dalfy: fotky jsou super, moc vám to slušelo a dort taky vypadá božsky. To sis nechala péct v Tuchlovicích? ferinka: to se těš, já se zatím spíš třesu strachy :-(
Odpovědět
Profilova fotka
nnell díky, myslím, že paní vizážistka si dala hoodně práce, ale ženich byl paf - chudák. Dort byl z Tuchlovic - nezklamali, prostě dorty máme jedině od nich. Ale nevím vůbec jaké bylo vrchní patro - to jsme se nedopídili. Ani jeden jsme neochutnali
Odpovědět
Profilova fotka
no, vypadal rozhodně veelice luxusně, takže tak určitě i chutnal :-) Já jsem tak zvědavá na tvoje fotky od Zuzky, ty budou určitě úžasný, ani žádnou ochutnávku trošku dřív nepošle? vizážistku jsi měla koho? já pořád nevím, jestli jo nebo ne, ale v tý konečný částce se to určitě už ztratí =-)
Odpovědět
Profilova fotka
Vizážistku jsem měla paní Beitlovou a nelituju, protože ona nejen že češe a líčí ale defakto se celkově stará o nevěstu o oblékání apod. Přivítala jsem to, všichni měli spoustu práce, navíc svědkyně byla zdravotně indisponovaná a tak to bylo super. Fotky od Zuzky by měli být do měsíce ale nevíc jestli pošle nějakou ochutnávku. Ale naprosto suprový byl kameramen pan Cihelka - to je šoumen :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dívala jsem se teď na její stránky, vypadá to dobře, i když na česání už mám někoho jiného. Musím to promyslet. A z vás jsou mediální hvězdy berounského okresu, koukám :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?