Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já vím,ale při té fotce jsem si vzpoměla,uctím ho minutou ticha :-D :-D :-D Byl pozůstatek po mé svatbě,tak si docela nakrájel dost :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Motylek: tak jsem to dneska našla a u nás to bylo 6.000,- ubytko a cca 28. tis komplet hostina,raut a pití s panákama ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Kde máme nějaké ty nastávající nevěsty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zdá se, že nevěsty došly :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak i vám šťastné a veselé Vánoce a pořádnou oslavu Nového roku od celé naší (i budoucí) rodinky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, chceme mít svatbu v Hořovicích, protože jsem ale z Rokycan a tady u nás je to s pohostinstvím slabší, tak se chci zeptat některé z místních, zda a kde v Hořovicích dobře vaří a je tam pěkné prostředí. Doporučte něco. Díky moc za odpověď. Anet
Odpovědět
Profilova fotka
Přímo v Hořovicích to neznám,tak neporadím a holky co tam měly svatbu,taky měly hostiny po okolí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mám ještě jeden dotaz - matrikářka doporučovala fotografa, že ho zajistí. Jmenuje se Crk. Na svém webu má ale pár fotek. Nevíte některá o tomto fotografovi více? Myslela jsem, že si vemem Sklenáře. Díky za odpověď předem.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už nic - zamluvila jsem pana Sklenáře. Za tu cenu nabízí mnohem více a fotí moc pěkně. Teď jen vymyslet, kde hostinu. Asi tam občas zajedem na jídlo a uděláme vlastní průzkum. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aneta.fialova: Jéžiš, to jste udělali dobře. Pana Crka už nikdy. Nevěřím, že je to skutečný fotograf, spíš nějaký Lojza z vedlejší vsi, co si náhodou koupil foťák. Byl sice levný, ale fotky jsou děsné. Milionkrát hezčí mám od kamarádů, kteří nejsou profíci a fotí jen pro radost. Vědět to dřív, tak jsem si taky ještě zamluvila na focení kamarádku, co to dělá profi. Ale holt chybama se člověk učí, tak ať to ostatní berou jako varování.
Odpovědět
Profilova fotka
@jenny.kay ty jo to jsou fakt od "profíka" :-N to je teda síla,bych mu ani nezaplatila ]-( Ale byla jsi krásná nevěsta ;-) @aneta.fialova co si pamatuju tak hostinu v Hořo snad nikdo neměl,Petrakellerova ani nevím už kde,Pavlinak na nějakém statku, Nnell a Hanka Jelin. v Diane v N. Jáchymově, já už si moc nepamatuju kdo tam měl obřad,pak tu dlouho byly svatby na Zbirohu,tak jsem z toho vypadla,ale okoukni pár albíček zpět a třeba ještě potkáš ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@aneta.fialova gratuluju k rozhodnutí, obecně mám pocit, že fotografové co doporučují matriky moc fotit neuměj, fotí 20 let to samý a ještě tomu říkaj kvalita. Takže jsi určitě udělala dobře ;-) Horší je, že někde ti jinýho než jejich fotografa nedovolí :-( což teda naštěstí u Hořovic neplatí, ale je tam myslím nějaký poplatek za jiného fotografe než jejich (asi 50,-) a restauraci taky bohužel nevím, moc to tam neznám, ale s tou naší jsme byli spokojeni moc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No já bych mu bývala za ty fotky taky nezaplatila, ale vyzvedával je chudák tchán a to je dobrák. Já bych pána s tímhle asi někam poslala. Jinak u mně v albu jsou třeba fotky 10 - 14 od těch kamarádů, co fotí jen jako koníček a řekla bych, že jsou milionkrát lepší. Ferinka: díky za pochvalu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Díky za utvrzení, že jsem se rozhodla správně. To jsem si oddychla. Alespoň v tomhle.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj. taky se budemem brát v Hořovicích. taky máme Sklenáře a hostinu budeme mít asi v Kařeze v sokolovně(to je na půl cesty mezi Hořovicema a Rokycanama). Je to nově opravená hospoda je možnost to mít i na sále který je taky opravený a obsluha je tam milá, předzahrádka tam taky je a hospodu zavřou pro veřejnost. přímo v Hořovicích je těch možností málo. Je tam restaurace u zeleného stromu ale tam se mi to nelíbí a milí tam taky moc nejsou takže se tam necítíš dobře. Ještě je tam ranč u Opatrného, pokud máš ráda selský styl a a koně. Je tam obrovskě okno a je tam vidět jak tam jezdí lidi na koních, svatbu jsem tam ale viděla a ani hospodu nezavřeli jen svatebčany od kunčaftů oddělili paravánem a to se mi teda vůbec nelíbílo. pak tam ještě pár hospod je ale to nestojí za řeč. záměrně píšu hospody protože restaurace se k těm podnikům fakt nehodí. Zažila jsem hostinu i na dolním Kařízku v Hospodě pod Kaštanem a taky to tam bylo pěkný. taky mají velkou předzahrádku a jsou tam ochotní a mají pořád nabyto.
Odpovědět
Profilova fotka
Koukám,že letos letí Hořovice po cca 2 letech Zbiroha 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zbiroh nám trošku podražil. takže pronájem kaple na obřad stojí 18000,- Hořovice vyjdou na šest i s poplatkem na matrice
Odpovědět
Profilova fotka
@petrakellerova Ahojky, koukala jsem na tve fotky a vsechno moc krasny. Hledam nejakou sikovnou kadernici v Beroune - mohla bys mi prosim dat kontakt na tu tvoji - fakt parada! Diky, Helca
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,psala jsem tu do nově založené diskuze kontakty kdyby jsi chtěla, Petra je na rok v Austrálii a nevím,jestli sem chodí,vídám jí jen na FB ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ferinka To je ale poradna svatebni cesta:) Moc diky za info!
Odpovědět
Profilova fotka
@helca_skorovlckova Jela tam pracovat,tak nevím nevím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jsem z Hořovic a svatba byla na Zámku v Hoř ;-) . Co se týče obřadu vše ok, dle přání, jen to bylo na můj vkus dost hektické a není tam tolik prostoru pro přihlížející... Fotografa jsme měli poloprofíka-kamaráda. Hostina byla v restauraci Na Statku - spokojenost x-) . Kamera Vacovský spokojenost ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak zase po delší době zde zdravím nové nevěstinky. Nevím jak honosnou chcete oslavu pokud nechcete nic honosného s spíš si říct co a jak. My to měli v Bzové v kulturáku a max. spokojenost. Původně jsme měli vybraný krásný ranč v Želkovicích ale to byla katastrofa - střídali se majitelé a podle toho to vypadalo. Pak se nám líbil Málkov ale to už měli v té době obsazené. A co se týče fotografa tak kamarádka měla fotografa,kterého jí dohodili v půjčovně šatů v Hořovicích a říkala,že kamarádka co fotí jako hoby tak ty fotky byli hezčí než od fotografa, až na pár to byla prý hrůza.
Odpovědět
Ahoj holky, pokud některá z Vás ještě shání šaty, nabízím za symbolickou cenu slevu 100% na půjčovné do nově otevřeného svatebního salónu v Kaznějově (u Plzně). Já už mám šaty vybrané i zaplacenou zálohu jinde, tak tu slevu bohužel nevyužiju. Platí i na šaty společenské a na pánské obleky. Dnes dopoledne jsem se tam byla podívat, výběr určitě je a šaty od zahraničních dodavatelů jim stále chodí! Takže pokud máte zájem, určitě se ozvěte a poukaz je k předání ve Strakonicích a okolí nebo v Plzni.
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 2 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky,jestli sem ještě někdo ze staré party občas nakoukne,tak tady je naše nové albíčko :-D http://www.modrykonik.cz/fotoblog/fer...
Odpovědět
Diskuse pokračuje po 4 měsících
Profilova fotka
Ahoj holky je tu někdo kdo se bude teprve vdávat? :) jsem z Komárova teda teď už jo a chtěla bych se vdát na Točníku, trochu máme problémy s datem, protože termíny prý dávají vědět až v lednu a to se mi zdá pozdě......oběd pro rodinu a následnou gardenparty bych chtěla na jednom místě - možná statek Kočvary u Otmíče, ale nevím ještě jestli to půjde.......tak kdo se přidá do diskuze ať si můžem vyměňovat typy .) ?
Odpovědět
Profilova fotka
@makina28 tak to jsou ještě příjemní,taky jsme to tam chtěli a paní nám řekla ať se skusíme poptat v březnu =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@ferinka No tak to bude veselé....dělám v archivu a mohla bych to na matrice hrát nejdřív na služební věc a pak nenápadně na svatbu, ale bojím se je popudit :) Toho Točníku se nechci vzdát....zámek v Hořovicích je pěkný, ale já nejsem princezna a Točník máme oba moooc rádi, tak jsem zvědavá, jestli ten termín vymandelim????
Odpovědět
Profilova fotka
@makina28 nevím jestli jsou tam stále stejné osoby,jako před cca roakama,ale jestli jo,tak jsou akorát nepříjemné :-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?