Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
jojo peti souhlasim s tou adeptkou ;) feri ty jsi o tolik vyssi nez manza??? ja i s podpatkama jsem o trosku mensi nez manza :) takze vpoho ;) to je dobry s tou svatbou peti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni: jak je velká feri nevim. ale to patřilo její ségře. Ta byla oproti ženichovi veliká. :-)
Odpovědět
jo aha ;) hhehehe ja myslela ze nevesta byla vetsi :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ale jo nevěsta byla feri ségra. Je v tom nějaký zmatek :-D
Odpovědět
heheeh ja jsem nejaka pomatena :) ja mysleal ze jsi koukala na fotky ferinky :) heheeh kdyz se vdavala tak ty jsi koukala na fotky jeji segry kdyz se vdavala ;)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, přesně tak, už jsme se dopracovali ke konci :-)
Odpovědět
to nam to dneska ale jde :) heheeh
Odpovědět
Profilova fotka
kdy že se pojedeš podívat k nám do Čech?
Odpovědět
jedu v zari na prodlouzeny vikend, ....to bude zase rychlovka, k zubakoj opejkani a pak zase zpatky :)
Odpovědět
Profilova fotka
to zubakoj nějak nechápu... ;-)
Odpovědět
:-( ze musime k zubaroj, pak mame opekani a rychle to utece a zase poletime zpet
Odpovědět
Profilova fotka
nevím co je zubaroj :-(
Odpovědět
Článek se načítá
dentis :)se zubama :)
Odpovědět
Profilova fotka
aha takže zubař :-D Na mě musíš česky deni, já si pak lámu hlavu co mi to povídáš ;-)
Odpovědět
u nas rikame ze jdeme k zubaroj :)
Odpovědět
Profilova fotka
tak hlavně že jsme se dopracovali ke správnému výsledku. No zubaře ti teda nezávidím, to je dost nepříjemný :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mě už zbývá jen 12 dní už také budu mladá paní :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Peťo tak jak finišuješ děkujeme za oznámení je pěkné chci si to domluvit v práci a v pátek se chci přijet podívat nejspíš i s mami uvidím jestli mě pustí.
Odpovědět
Profilova fotka
No to doufám že tě pustí, abys to mohla okouknout co tě za rok čeká. :-) Jinak my už snad máme vše hotové, už jen takové drobnosti. tak snad to bude v pohodě. Ale přijde mi že mi pořád něco chybí, ale vůbec nevím co. Už mam i hrozné sny, jak nic nefunguje a svatebani znuděni čučej, no je to docela stresující. Ale doma mě zaměstnávaj tak na to moc nemusím myslet. v sobotu jsem byla vybírat brambory, tak mě ted bolí celej člověk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ferinka místo toho aby se k nám připojila se raději dohaduje v jiné diskuzi o tom jak nazávat dítě :-D Vypadá to že se tam potkala s nějakou jeptiškou :-D :-D :-D A na nás se potvora ani nepřijde kouknot :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Sem byla na dovče :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo aha, a kde si se dovolenkářila... se satánkem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D byli jsme 14 dní u nás na baráku v Beskydech,byla to lahoda 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak na horách mohlo být krásně. to věřím že sis užívala. Pár stránek před jsem psala o svatbě tvé sestry, kterou jsem viděla na fotkách
Odpovědět
Profilova fotka
:-) takto je tady na začátku str. 125
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo teď si to čtu :-D Jo ségra je větší než Lukáš a já jsem taky vyšší než Vítek :-D Teď jsou na svatebce na Maledivách a pak sem dá fotečky ;-) Ježiši ty se znáš s Markem????To máš teda kamarádíčky :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tady je pár fotek ode mě http://www.facebook.com/album.php?aid...
Odpovědět
Profilova fotka
opravdu měla nádhernou svatbu. Moc jí to slušelo. Jak to myslíš s Markem? my spolu chodily do školy a byla s nim vždycky hrozná sranda. Je to takovej blázínek, to nepopírám, ale na něj jsou výborný vzpomínky. Je nazapomenutelnej :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No právě,je nezapomenutelnej... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
feri a kde byl ten obřad? Peťo alespoň jsi se zabavila a odreagovala. to jste byli všichni na bramborách i babi? U nás se stále řeší ten obřad říkám, že ještě se podíváme na Nižbor a pak se rozhodne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?