Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
škoda jen že se ta nevěsta vůbec neusmívala
Odpovědět
Profilova fotka
Petra: ona je na půl tváře ochrnutá,protože je po operaci nádoru na hlavě.... :-( A stejně to byla nejkrásnější nevěsta amoc jí to slušelo x-)
Odpovědět
Profilova fotka
feri moc hezké ;-) peto: no já mam ted v práci mega frmol, takže jsem tu jen tak letmo ;-) Závidim vám ty přípravy :-D Nás ted na podzim čeká už jen svatební cesta :-D
Odpovědět
Profilova fotka
feri: to jsem nevěděla, v tom případě nemám námitek
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ranko nevěsta je krásná líbí se mi moc to místo, už jsme tam byli a je to krása. Peťo všechno nejlepší k svátku hlavně hoooodně lásky. Jinak u nás Točník padá, sice se mi líbilo nádvoří, mělo to i tu atmosféru ale pak jsme šli do té kaple a celá kaple (sice nebyla sněhově bílá) ale to jsem věděla stejně bychom si to vyzdobili ale dělali tam průzkum, z důvodů, že budou to bílé sundavat do původního stavu a celé stěny mají po sobě kusy seškrábavné omítky a u toho čísla a písmena. Tak tím to hasne. Ještě se zajedem kouknout na ten Nižbor. Jinak Patrik konstatoval - já jsem ti to říkal, prostě můj favorit je Skalka. Tak uvidíme říkám si do konce roku času dost. A v lednu prostě to musíme zamluvit
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, Hani děkuji za přání. Včerra se byla mamka podívat v Nižboru a byla z toho nadšená. Strašně ochotný lidi, můžeme si to tam vyzdobit jak chceme, dokonce nám ty pani z pokladny i pomůžou. Jinak oddává tam starostka z Nižbora, která je prý velmi dobrá. Jinak také říkali že matrikářky z berouna jsou strašný fůrie :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak Hani taky dodatečně všechno nej. :-) V sobotu jsem měla rozlučku, sešlo se nás 8 a výborně jsme se bavili. Až na jednu moji dlouholetou kamarádku, která se do mě strašnym způsobem pustila, že Martin bude chodit za ženskejma, že se na mě vykašle, atd. Docela jsem z toho byla v šoku. A nejen já. Ostatní z toho byly tak překvapený, že zůstali jen zírat. No každopádně jsem teď na vážkách zda jí neříct at na svatbu vůbec nechodí. (je pozvaná na večerní raut) Začalo to tim, že mi řekla že mi s ničim nepomůže že mi nebude dělat šaška, pak jsem ji poslal oznámení a nepadlo ani "děkuji" prostě žádná reakce a ted tohle. Takže jsem na ni strašně naštvaná. Ale jinak rozlučka se povedla, tadyta slečna pak odešla tak to bylo v pohodě. Měli jsme to na ostrově v salonku a pak jsme se přestěhovali do D5. Opravdu výborná akce a všechny holčiny byly super. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
péťo vše nej nej k svátku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
na to jsem se tě chtěla zeptat jak si se bavila. No to je síla to spíš vypadá na pěkně závistivou pipku. Tak hlavně,že jsi si to nenechala zkazit. My byli u známých na kolaudaci bytu a tak bylo taky veselo, zvláště hovory o svatbách, patrik tam vysvětloval svůj vztah ke zvykům - už v trochu podroušeném stavu tak ostatní se smáli a já měla chuť ho praštit. Myslím, že tento týden se pojedem podívat do Nižbora, až budeš mít ty fotky od toho kolegy tak dej vědět. Asi pokud by to bylo tam tak se domluvíme s kapelou co nám bude hrát,že by nám mohli zahrát i na obřad a bylo by to. Ale my ještě kapelu nemáme to spíš tak že patrik asi ví. Co ta svatební cesta?
Odpovědět
Profilova fotka
No fotky doufám že je budu mít brzo, já to zaurguji :-) Jinak svatební cesta zajištěna. Odlet 18. září ráno směr Egypt Makadi Bey, 12 dní all inclusive :-D
Odpovědět
Profilova fotka
páni tak to je super to si odpočineš po tom šílenství. V kolik máte obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
obřad máme v 11. září v 11 :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj Péťo..taky jsem v jednom kole..takže vše nej..nej..nej k svátečku, ať je svatba tak krásná jako v představách:)
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky vy jste na mě nějaký hodný :-) Děkuji, děkuji, děkuji ;-)
Odpovědět
peti hodne stesticka a lasky k tvemu svatku :) a at vse vyjde podle predstav a planu v tvuj velky den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Teda dámy, kde všichni jste, já jsem celý den posílala intrastat a myslela jsem si jak tu klábosíte a tady je klid jak před bouří :-)
Odpovědět
cekame na tvoji svatbicku :) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Aha tak to si ještě počkáte :-) Tak si představte, že v salonu kde si půjčuju šaty, je opravdu půjčily na 9. 9 a at si pro ně přijdu až 11. ráno. Tak jsem jim teda řekla že to ani náhodou, že 11. nemam čas, že přijedu 10. a že je potřebuju upravit, protože jsou mi delší a oni "no to nám vůbec nedošlo" Tak jsem jim řekla že jsem si k nim nechala šít závoj, a jestli ta slečna s nima něco provede, tak asi nebudu mít šaty. No decela mazec, nechápu jak si to můžou dovolit ]-(
Odpovědět
ty jo to kecas??? tak to je hruza, to jsou takovy hovada? jako presne, ona je vrati tak 10tyho a kdy ty to mas vse stihat a co kdyby je polila nebo roztrhla???no ale snad bude vse ok :-( :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto tak to je teda hrozný... Nechápu jak si to můžou dovolit :-( Snad bude vše v pořádku :-( Z vlastní zkušenosti vím, že to není žádná sranda, mě šaty taky brácha roztrhl :-( Ale po mně je měla další nevěsta až někdy v srpnu, takže se to v pohodě stihlo.. Tak snad to dopadno dobře :-( Já o tvou svatbu přijdu, budeme akorát na svatební cestě x-) x-) Nakonec jsme se rozhodli pro Řecko - Rhodos, 12 dní, All Inclusive ;-) Jeee, vlastně ne, my letíme až 15.9. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Petro a to jako je stihnou vyčistit a popř. doupravit pro tebe? To je teda síla odkud je máš půjčené? Máš nějaký náhradní kdyby došlo k nejhoršímu? Lucik v Řecku je nádherně hlavně bacha na cestuvku, abyste neměli nemilé překvapení.
Odpovědět
Profilova fotka
Mam je ze salonu Petra z Hořovic. Jestli to stihnou to fakt netuším a zjistím to až 10. :-) Náhradní taky nemám vybrané, no bude to ještě zajímavé. luciku taky nám nabízeli podle mě to samé kam jedete Vy. Protože na Rhodosu moc All inclusive není, Je to takový 3. patrový hotel snad do U ? Tak vidíš o svatbu nepřijdeš. Hned v pondělí (doufám) budou fotečky ;-) My jedeme na svatební cestu až 18. 9. přesně týden po svatbě, a na stejné místo tam jede slečna, která je se mnou v debatě 11. 9. 2009 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Péťo to nevím, my jedeme semka http://www.etravel.cz/hotel-rodos-mar...
Odpovědět
Profilova fotka
No sice jsem k tomu nenašla ty obrázky jaký si pamatuju z cestovky, ale je to asi ono :-)
Odpovědět
se tam holky vsechny sejdete :) v recku jsem jeste nebyla ale doufam, ze snad brzy poletime,...je to tam krasny z fotek tak si to uzijte ;) peti s satkama muzes doufat a urcite s tim pocitaji ze kdyby neco ze to musi stihnout ;)
Odpovědět
Profilova fotka
No ale to je ta nevěsta musí odevzdat v pořádku, pokud by je roztrhla, nebo polila vínem, nebo propálila, tak jdu asi v pytli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peto na tom rhodosu konkrétně je víc hotelů s ALL IN, to nemusí být on, protože co vím, tak zrovna u tohohle hotelu má 99% cestovek identické obrázky ;-) ;-) Sice to není Dominikánská, ale do řecka jsem vždycky strašně chtěla, přijde mi to tam z těch obrázků strašně romanticky x-) x-) x-) a třeba si přivezeme dáreček jako ferinka :-D
Odpovědět
luci jo jo recko je hezky :) jiny nez karibik ale vsude je neco :) jo tak darecek ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda luci, to už takovej fofr? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto,jakej fofr :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?