Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Co jsi dělala těch pár dní před svatbou, přijde mi pořád něco nemam hotýv, ale nevím co.
Odpovědět
Profilova fotka
peto já ani nevim :-D Svatba byla v sobotu.. V úterý sem byla naposled v práci... To jsem jela vyzvednout šaty.. Ve středu a čtvrtek sem dodělávala zasedací pořádek, rozdělovala koláčky do výslužek apod. a v pátek byl mega frmol :-D Ráno nehty, pak zdobit místo hostiny, vrátit se zpátky,vyzvednout dort a zákusky, odvézt ho do restaurace, manžela poslat pro kytky.. Blázinec :-D Vůbec sem neměla čas stresovat.. v 11 sem zalehla a jako jediná (narozdíl od manžela a rodičů) sem spala jak dřevo až do rána...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to si to měla dobrý, já mam celkem všechny tadyty věci zařízený. zdobit hostinu mi bude švagrová. dorty a zákusky mi dovezou z cukrárny až na hostinu. Martin se pro kytky staví ráno až pojede za mnou, to bude mít po cestě. Tak já až takovej frmol snad mít nebudu. :-) Jen mi přijde, jak mam všechno hotový, že ted nemam do čeho píchnout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to je horší jak kdybys měla frmol :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No já měla svatbu v sobotu a do čtvrtka jsem chodila do práce,nechtělo se mi tvrdnout doma... :-N :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, pořád tu jen nad něčím dumám. Sice jsem v práci a budu až do příští středy, volno mam až čtvrtek, ale stejně pořád přemýšlím co mi chybí co ještě změnit. A přitom už ani není co
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nad tím nedůmej
Odpovědět
Profilova fotka
no to se lehko řekne, :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My se už jen směěěěěějem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo ty co to mají za sebou se už můžou jen smát, já se taky budu smát potom, až tu budou nervózní předmanželky a já už budu vdaná paní :-)
Odpovědět
Ahojky! Péťo jen si užívej :-D , dokud jsi ještě předmanželka, ten svatební den prý uteče tak rychle, že se nestačíš ani vzpamatovat. To jsem teda pochytila od starších a zkušených, spíš zkušených :-) .
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky Peťo vždyť to máš tak pěkně zorganizované, objednej si nějakou prima holčičí záležitost - thajsou masáž nebo tak něco a relaxuj. :-) Už se těším až ukážeš závoj
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Lucic kde ty plánuješ obřad a hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
Dalfy a kde máte vůbec obřad a hostiny vy??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Feri to je zatím ve hvězdách. Máme nějakou svojí představu ale ještě není rozhodnuto. Mého budoucího zaujala a stále zaujetí trvá je Skalka v Mníšku - hned jak jsme tam přišli. Mě se původně líbíl Točník ale po návštěvě a zjištění kolik smradu je z netopýrů tak asi už mě to pustilo ale ještě nevím. No a pak ještě koukneme na Nižbor. a Hostinu podle toho kde to bude pokud by to býval ten Točník tak by to byly Želkovice. V pondělí jsem byla na úřadě v Králováku pracovně a popovídali jsme si s paní matrikářkou je to skvělá ženská tak jsem si tak pomyslela, vybrat nějaké pěkné místo v působnosti Králováku a ona sama mi to řekla, tak vyberte něco v mojí působnosti a není problém - no a tak přemýšlím, ale moc to okolí tady neznám tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
Hele a nejde oddat v Králováku nahoře nad železárnama ta bílá vila,natáčelo se tam obsluhoval jsem angl.krále???
Odpovědět
Profilova fotka
vidíš jezdím kolem toho každou chvíli na masáž to by mě nenapadlo nevím komu to patří zkusím to zjistit. To by nebylo špatné ta zahrada je moc pěkná
Odpovědět
Profilova fotka
No vidíš,třeba to vyjde,komu to patří zjistíš na katastru nemovitostí,dá se to i přes net,stačí znát číslo popisné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak děvčátka už jenom týden :-)
Odpovědět
Profilova fotka
peto x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
To se ti to směje vid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jasně :-) Ba ne, víš jak ti závidim, hned bych si to zopákla
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím :-D hlavně aby vyšlo počasí. Nevěsty tenhle víkend nemají moc hezké :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Příští týden má být nádherně x-) Jen se bojím jak projedete Berounem na Nižbor,protože budou hrnčířské trhy a to je masakr hned od rána,kolona stává až na dálnici.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no jo to my vůbec nedošlo, dík za inforaci, to musíme trošku přeorganizovat
Odpovědět
Profilova fotka
ale ty jsou až v sobotu, v pátek se to snad zvládne ještě v klidu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Feri díky za radu včera byla velká debata možná se k něčemu dopracujeme. Toho mého nápad s paní matrikářkou nadchnul tak uvidíme. Peťo Ferinka má pravdu to bude zacpaný to byste to museli vzít přes dálnici nebo oklikou vrchem
Odpovědět
Profilova fotka
v pátek to zacpaný ještě nebude. ]-(
Odpovědět
ahoj holky, zdravim po delsi dobe, jsem trosku marod ;) peti ty jo tak za par dnu uz to taky budes mit za sebou :) urcite se uz moc tesis :)))
Odpovědět
Profilova fotka
těším se jak blázen, akorát jsem neštastná ze závoje, nechala jsem si ho šít, podobnej jako měla alex, a ona mi ho ušila ze strašně divnýho materiálu. Představovala jsem si to trošku víc průhlednější. No v sobotu jedu na poslední zkoušku, tak si ho sebou vezmu a uvidím jestli to vůbec půjde dohromady
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?