Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky ;-) feri už máš hlas ;-) Určitě vyhrajete :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No zatím to nevypadá,ale čsu dost ;-) Já si taky svatbu dělala sama a jen dobře... :-D :-D :-D
Odpovědět
tak ja jsem uz taky hlasovala, predtim mi to shodilo cely pocitac :) jo jo jen preci na konec to vse bude podle nas :) jak to jde? nestresuj se luci, uz jenom par dni, vse dopadne dobre ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni no právě že už jen pár dní :-D :-D :-D
Odpovědět
neboj jeste cely mesic :) tak si jeste uzivej ty posledni dny volna jako svobodna SLECNA :) beres si nejakou dovcu predem nebo po? aspon se mas na co tesit :) co prstynky?
Odpovědět
Profilova fotka
mam 3 dny před a 3 dny po :-D Prstýnky budeme mít až 4.6. ]-( ]-(
Odpovědět
tak to uzje za par dni, tak to je ok :) aspon si trosku odpocines po svatbe, je to narocne :) heheh ale moc pekne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
deni :-D :-D :-D
Odpovědět
koukala jsem ze jsi byla uz i u kadernice :) hezky, mne by natocene vlasy hnedka spadly :(
Odpovědět
Profilova fotka
deni jo jo byla a sem spokojená, moc se mi to líbilo.. Ona řikala že mi to vydrží celý den tak uvidíme... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luciku moc ti to sluší. Už se nemůžu dočkat až to budeš mít za sebou a budeš vypravovat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peto no to já taky :-D
Odpovědět
Článek se načítá
to teda a az sem das fotecky, budes kocka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni snad jo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
luciku jaký snad jo. To je přece jasný že budeš kočka. Ten den budeš nejkrásnější ze všech. Koukala jsem ti do albíčka. hrozně se mi líbí jak máte vše sladěný a hlavně krásný oznámení. Opravdu originální a osobní.
Odpovědět
Profilova fotka
peto moc děkuju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee Lucik tobě to sluší x-)
Odpovědět
Ahojte, neporadíte mi prosím některá, jestli někde na Berounském okrese seženu k pronájmu sál (55 hostů) + místo na kapelu a tanec?? Chtěla bych si svatbu dělat sama, proto hledám něco, včetně zázemí (kuchyně, bar a toalety). Moc díky z a tipy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky petulek, přemýšlím jak blázen, ale na nic nemohu přijít. Sál by ještě šel, bar a toalety taky, ale kuchyně? Navíc takovej pronájem by tě vyšel docela pěkně draho. Nebylo by lepší si sehnat hospodu, s velkým sálem, kde ti uvaří??? Finančně si myslím by to vyšlo celkem nastejno, zda platit za jídlo a pití nebo za pronájem. A navíc bys to měla bez starostí....
Odpovědět
dobrá a nějaký pronájem sálu s barem??? Aniž by to bylo podmíněno tím, že musím vzít jídlo od majitele?? Nemáte tip na Berounsko?? Jde o to, že já jídlo mi dodá jiná firma a já chci vlastní alkohol a nealko pití (mám svého dvorního dodavatele)
Odpovědět
Profilova fotka
feri děkujuuuu ;-) petu to nevím :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tak to ti můžu poradit jedině nějaké kulturáky na vesnicích. A nenapadlo tě pronajmout si spíše stany a stoly a udělat to někde venku??? To by ti pak splnilo všechny tvé podmínky. Ale zase nevím kdy budeš svatbu mít, tak aby nebyla moc zima.
Odpovědět
Profilova fotka
Ty jo tak to teda nevím kde :-N
Odpovědět
PetraKellerova: taky sem se divala, ale bylo by to moc slozite, sehnat zelenou plochu, kterou nekomu muzes pohamstat (najem zahrady u zamecku by me vychazel cca 10-40 tisíc) a taky jsem si nechala poptat party stan, stoly, zidle, ubrusy, vcetne postaveni, dal nadobi a jen za tohle vcetne toho, ze ti to privezou a odvezou stoji v rozpoctu 24.000,-- - 44.000,-- A ted resit veci jako jsou zachody, vratit ciste a umyte nadobi (kde???) Nebo si nechat udelat svatbu na klic v zamecke zahrade - mam cenovou nabidku 85.000,-- a na to fakt nemam :-(
Odpovědět
Segra mela svatbu svepomoci a cela svatba, sakum prask ji stala 55000 a to mela na hostine 58 lidi - jojo, to se tak nekdo ma. A svatba byla fakt super a to mela zaplaceny servirky, ktery ji delaly obsluhu
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
lucik... Tvůj účes je suuuper, moc ti sluší..Už se těším až to uvidím na fotkách kopletní :-) :-) Klepe nám to na dveře, teda tobě už pěkně buší :-D :-D. S těma prstýnka si teda dávaj načas. :-o ferinka : Můj hlas máš, je to stejně nejkrásnější miminko ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx: děkuju ;-) Jestli bydlíš poblíž, tak se můžeš přijít podívat naživo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak jsme se konečně poprvé kulturně vyžili a byli jsme na pivním festivalu ;-) http://www.modrykonik.cz/album/album....
Odpovědět
Profilova fotka
krásný ferinko ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?