Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
alexx no spíš sem nervózní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a jedna info pro vás - budu mít obyč dlouhej závoj (3 m) :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to je super..na Zbiroh jedině v dlouhéém :-D :-D Takže altán?
Odpovědět
Profilova fotka
alexx jo altán..
Odpovědět
Profilova fotka
alexx: čééče :-D nějak nestíhám, určitě doplním. Mě to čeká až v září, tak mám ještě trošku času. Ted jsem zařizovala spoustu věcí, tak až budou hotové tak je určitě přidám. Nejvíc se těším na prstýnky :-) i když si moc neumím představit jak budou vypadat. Za to Vám se to děvčata docela blíží. Z lucika jsem úplně nervózní, že už jí to klepe.... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peto určitě nejsi nervózní tak jako já :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
luciku tak to určitě ne. Ale trošku za tebe jsem. Soucítím s tebou :-D Ale máš všechno krásně připravený, tak se nemáš čeho bát
Odpovědět
Profilova fotka
peto děkuju,ale nějaký drobnosti ještě na přípravu mám.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, včera jsem si koupila krásné šatičky na převlečení, musím se v nich vyfotit, abyste mě mohli zkritizovat :-D Ale jsou opravdu úžasné. Hlavně je využiji i k normálnímu nošení. Například na těhotenství jsou úžasně dělaný. Dají se podle libosti povolovat a utahovat. Tak nemusím mít strach, jestli přiberu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Čekám čekám fotečku :-D Jinak Honzu znám 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
feri: fotečka bude až dorazim z práce dom. Jinak Honza jako švagr je něco strašnýho. Nejenže mi Martina tahá pryč, ale dojede si k nám na návštěvu, sežere všechno co uvidí, pak si k nám dojde pravidelně na wc (které ucpe) a pak si suveréně lehne do naší postele a zapne si telku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jsem přidala do albíčka zatím svatební šaty, které budu mít. Ale mě teda sluší víc než těm modelkám :-D Jenže je bude mít půjčený na 9.9 jedna slečna, tak doufám že s nima nic neprovede, a že je pani v salónu stačí vyčistit a vysušit.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Šatky jsou krásné,ale teda bála bych se,jen dva dny předemnou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No já se taky bojím, ale neudělám nic. Pro ten salón je to tržba, tak to holt risknou. Já můžu jen doufat že vše dopadne podle plánu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
peto dyt to nemuzou stihnout :-O Já si jedu pro šatečky ted v neděli ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky vůbec mě nestrašte. Pani ze salonu mi slíbila že se to stihne. No ještě štěstí, že mam univerzální velikost a v nejhorším případě bych si mohla vzít jiný. Každý který jsem si tam zkoušela mi velikostně padly. No a v úplně nejhorším případě půjdu v pytli :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No nevím,když to má 9.9. tak je dá do salonu až 10.9. a ty to máš hned 11.9. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No ta pani říkala, že ta holka je bude muset odevzdat do 17. hodin ještě 9.9, že jí dá velkou zálohu, aby to dodržela. Teda vy mě opravdu strašíte.
Odpovědět
ahoj holky, uz se vam to blizi :) jee alex takze budes mit taky dlouhy zavoj, toj e dobre ;-) :-D ja rozlucku mela jenom s holkama, jely jsme na sicili na vikend, takovy relax, super :) jsem se smala, jak ti pritel rikal, ze by byl jak pod pantoflem ale aspon si to uzijete oddelene :) jeee feri tak to je super ze jste si to tak pekne uzili, aspon jste meli cas na sebe ;) petrakell: krasny saticky :) a ty zavoj budes mit?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak jsem přidala fotky, tak jukněte :-) deni: závoj budu mít, ale jen krátký, ty dlouhý mi nějak neseděli.
Odpovědět
to oznamko mate hezky peti :) lucka uz asi nekde stresuje ;) hehehe ja ted vymyslim co udelat na nase vyroci :)
Odpovědět
Profilova fotka
deni neeeeee,nestresuju :-D Jen trošku.. Lukáš je teď nemocnej :-( Tak doufám že to od něj nechytnu a nestrávim svatbu v horečkách :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Petra: týýý brďo, tak to bude na knop s tím vyčištěním, tak držím palec x-) . Jinak šatky jsou pěkné..ják píšeš budeš je moci nosit i po tom :-D :-D :-D A jaký budeš mít k nim botky? Lucík: Neboj to je předmanželské nastuzení, tvůj budoucí si pročišťuje tělíčko aby do vašeho manželského života byl uplně nový ;-) . Ty budeš zdravá jak rybička, mi ženský něco vydržíme :-D :-D. Z rozlučky jsou to dooodt dobrý fotky:)..drobet závidím taky jsem to chtěla společný ;-) Deni: ralax vikend by se mi taky líbil, jen holky by neměly tolik času, jsou furt busy :-p . Denis tebe taky ženich neviděl před svatbou viď? Mě a holky s šatama odveze už den předem na Zámek a uvidíme se až druhý den v kapli..Takže na noc budeme odděleně..těším se až mě uvidí vcházet už jako princeznu do kaple. :-N :-N :-N A jak to máte holky vy???
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj, alexx my to máte tak že se prve uvidíme na zámku v apartmánu než se půjde na věc :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Lucík: a noc předtím budete spolu? :-) Tak se nechte vyfotit až tě prvně uvidít za nevětu, to bych chtěla vidět ;-) ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky luciku: tak to už to opravdu klepe na dveře :-D , docela ti závidím alexx: no jaký budu mít botičky ještě netuším. Ale určitě budou černý. Já jsem totiž celkem maličká a na podpadky nejsem vůbec zvyklá. Tak už musím trénovat, abych se pak někde nezlámala :-) Jinak my také budeme den předem odděleně a ženich mě uvidí u nás doma, kde máme sjezd, až si pro mě přijede.
Odpovědět
Profilova fotka
alexx jo jo noc předtím budeme spolu, ale hnedka ráno v 6 balim a jedu pryč :-D
Odpovědět
jeee luci tak uz jenom par dni a budes v klubu manzelek :) hehehe alex my byli taky oddelene, ja byla u segry a manza v hotelu s kamosema :) jo jo je to super az te prvne uvidi, mne taky videl poprve v kapli :) mne se libilo, ze kdyz me videl poprve v te kapli ze to bylo takovy napeti protoze jenom druzicky a tatka me videl :) nebojjj pekne si to alex uzijete oddelene :)
Odpovědět
luci kdyby jsi tu uz nebyla do soboty, tak ti preju at vse vyjde podle planu a a at se na vas smeje slunicko a hlavne si to uzijte !!!!! vdavas se jen jednou (teda snad :) tak si to uzij a hlavne se odtrhni od vsech hostu a udelej si chvilku na manzu aby vam ten den neutkl strasne rychle a vy se ani nevideli :) fakt to strasne leti :) tak jeste jednou at vse klapne a tesim se na zazitky a fotekcy a vse okolo :)drzim pesti a budu na tebe myslet :) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj deni, moc moc moc moc moc ti děkuju ;-) a beru radu k srdci ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?