Svatba Berounsko/Rokycansko. Máte rady či tipy?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahojky všem nevěstám!!! Jsem zoufalá, svatba bude za necelých 8 měsíců a nedaří se nám stále vyřešit otázku hostiny a obřadu. Zatím máme zamluveno v hořovickém zámku, ale nelíbí se mi průběh, který tady již byl zmíněný (t.j. že do obřadní síně, vejde nevěsta, ženich, svědkové a rodiče...stoupnou si na svá místa a pak teprve příjdou svatebčané....takže vejdou a vidí už jen nevěstina a ženichova záda, což se mi nelíbí...jinde chodí nejprve svatebčané a pak ženich, nevěsta). NEMÁTE ZKUŠENOST, ZDA SE NELZE DOMLUVIT NA JINÉMU PRŮBĚHU? Dále bych se chtěla zeptat na vhodné prostory k uspořádání hostiny...Momentálně se rozhodujeme mezi Motelem Mýto, Restaurací Na Statku Mirošov a Hotel U Zímů Zdice... Chceme restauraci i s terasou, na klidném místě, cca pro 40-45 lidí....DÍKY ZA INFO a DOPORUČENÍ !!! Pavlina ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Petulek tak zkus opravdu nějaký ty kulturáky. Sice s tím žádný zkušenosti nemám, ale už jsem o tom slyšela. V Srbsku to tam takhle někdo asi před rokem pořádal a prý to bylo povedený. A když bys to udělala na nějaký takový malý vesničce tak by určitě nechtěli moc velký nájem. S těma stanama si mě překvapila, to je opravdu dost drahé, to jsem měla zkreslené představy
Odpovědět
Profilova fotka
Jo jo pronájmy sálů jsou strašně drahé,to je lepší si najít někde na vesnici hospůdku nebo pension ;-)
Odpovědět
taky se mi moc libi ty stany kdyz se krasne vystroji ale drahe to jsou no :-N
Odpovědět
alex ty mas dvoje svatebni satky??
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, lucik.. no bydlím v Praze, to víš že se ráda přijdu podívat :-D :-D Deni: Jasně, mám dvoje Jedny na obřad a hlavní focení mají 13kg+dlouhý závoj a druhé 5kg do kterých se budu převlékat na první tanec+kratký závoj, nu a zůstanu vnich do konce :-N
Odpovědět
ty jo to je teda tiiha :) tak to je super ja se taky prevlikala pozdeji :)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky ;-) Tak se nám to blíží a blíží :-D Už to na mě doléhá :-D
Odpovědět
neboj luci podle toho co mas v albu mas vse pod kontrolou :) jedine ze by jsi premyslela nad Nevesta na uteku (vis ten film, co vzdy nevesta utekla od oltare :) heheh vse bude v poho :) tady je tak krasne, uplne super pocasi na svatbu :) dneska jsem byla na bazene - venkovnim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych si šla zaplavat a vdávat se ještě víc :-D
Odpovědět
plavani ti asi snad brzy vyjde ale vdavky nevim nevim :-D prenechame to tem mladsim :) hehehe
Odpovědět
Profilova fotka
deni to nemám :-) Ale snad to zvládnem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak už máme konečně prstýnky ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ty máš stejný jako já,jen já ho mám matný :-D Ty skoro 14 dní před svatbou,já už bych byla hotová :-D
Odpovědět
Profilova fotka
feri já vím ;-) Jsou tam jinak ty kamínky, ale v podstatě jsou stejný No já taky byla hotová, ale nenaděláš nic :-( Hlavně že už jsou doma
Odpovědět
Profilova fotka
To jo,tak co už máš svatební horečku??? Já už byla hotová a doma jsem si tajně brečela,že se nechci vdávat :-N :-D :-D :-D A teď bych se vdávala každoročně 8-) Holky v neděli máme 1.výročí x-)
Odpovědět
Profilova fotka
feri no taky mám takovej pocit :-D Musim dodělat ještě pár věci a taky si řikám,jestli se vůbec vdávat chci :-D
Odpovědět
luci koukala jsem ze jsi uz konecne dostala prstynky ;) jsou moc hezky :) ty jo 2 tydny, pekne uz odpocitavasd? to to leti :) segra je v cr na svatbe jeji kamosce ale je ta asi skarede :( hlanve at je hezky :)
Odpovědět
Profilova fotka
deni odpočítávám odpočítávám :-D Spíš chodím denně spát o půlnoci protože něco dodělávám :-) Dnes máme rozlučku tak se těším - máme ji společnou doma
Odpovědět
Profilova fotka
Holky tak už jsem rok vdaná paní :-N :-D
Odpovědět
jeee tak to gratuluji feri ;-) rok vdana, splodila synka... ;) heheheh tak copak mate v planu na takovy dulezity den? :)
Odpovědět
Profilova fotka
Lucík: tak ty prstýnky máte mooooc pěkné..a hlavně že už jsou doma ;-) Koukám, že budu muset dodat nová fota do alba..nejsem vůbec aktuální :-p ferinka: jééé to je pěkné výročí ;-) a už s prckem, smekám :-) :-) . Někde jsem četla že se má kousek svatebního dortu schovat do mrazáku a po roce na první výročí spapat. No, já teda nevím, ale do toho snad ani nepůjdu :-D :-D :-D brrrrrrrrrrrr :-p Tak já jdu aktualizovat alba... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoooj, alexx děkuju, feri gratuluju :-D My měli včera rozlučku se svobodou.. fuj mě je zle :-D :-D :-D
Odpovědět
hehehe jaky to bylo luci? asi divoky ze ;) jo jo alex aktualizuj albicko at vime jak to jde :) no tak dort schovanej nemame :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj,tak nám mamka pohlídalamalého amy si zašli do aquaparku a na véču ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
deni jo bylo to divoký :-D Šli jsme spát ve 4 a vstávali v půl 10 takže teď se du vykoupat a spát :-) Feri tak to je super že mamka pohlídala a mohli jste to oslavit jen spolu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. luciku a jak to probíhalo? Také bych si přála rozlučku společně, už proto aby se seznámili ti co se neznají. Ale bohužel přítelů bratr a jeho slečna si to vymysleli jinak :-) Feri určitě zná Honzíka. Takže budeme mít nejspíš jak společně tak rozděleně. I když, nějak si to neumím představit, všichni jsou zvědavý na striptéra :-D ten nemůže chybět.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem aktualizovala albíko..uf :-) Lucík: tak to byla pěkná jízda 8-) . Já jsem to taky chtěla společně, ale drahé půlky svědek se toho ujal a že prý musí být odděleně :-( a pak prej že by vypal že je pod pantoflem :-| To je blbec co :-p Takže je to jasný, jak píše petrakellerova a na just budu mít striptéra a né jednoho ale rovnou dva :-D :-D . Budu to dělat u nás doma na zahradě, takovou holčičí gril akcičku. Počítám 3.7 minimálně 14dní před svatbou ať dostřízlivím ;-) A hoši ty ať se třeba ..... :-p :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Holky bylo to super ;-) My chtěli společnou oba, Lukáš řikal že sám nechce, že jestli já chci sama tak že on ale mít nebude, že prostě nechce :-) Tady můžete mrknout na fotečky :-) http://luckafraskova.rajce.idnes.cz/R...
Odpovědět
Profilova fotka
Fííííhááá to je fotek 8-) ale pěkná akcička to se musí nechat..a že se tam pilo :-N :-N A jak se těšíš na svatbičku, už se nemůžeš dočtat cooo ;-) ?
Odpovědět
Profilova fotka
petrakellerova : čééče ty toho v albíku moc nemáš =-) . Možná jsem zaspala, ale kdy a kde máte váš den " D"
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?