Srpnové kvítí

Prosím o radu, jaké zvolit květiny, svatba je v srpnu v Krkonoších na louce. Všechno máme hodně přírodní, bříza, juta.... proto chci i květinu ze sezóního kvítí ale zase né nějakou úplně natrhanou na louce. Nevím po čem se mám v květinářství ptát, Děkuji za každý tip
Odpovědět
Profilova fotka
Solidago (zlatobýl)
Odpovědět
Ahoj přidám se k tobě, jestli někdo poradi, máme to stejně 🙂 mě se tedy líbí i luční kvítí 🙂
Odpovědět
Slunečnice. Měla jsem a naprostá spokojenost. 🌻
Odpovědět
Srpen to jsou zmíněné slunečnice, zlatobýl, ale i lilie, mečíky, hortenzie... Ale vždycky záleží, jaké je počasí, no...
Odpovědět
Zvolila bych opačný postup, zašla bych do květinářství nebo nějakého floristického studia a zeptala se, co mi můžou doporučit do svatební kytice, ala luční kvítí, ze sezóních květin v srpnu. Ale záleží jestli chceš i jakoby "luční kytici" (kopretiny, vlčí máky, zvonky, chrpy), nebo jen sezónní květiny, protože těch je v srpnu dost a navíc dneska jde sehnat cokoliv. Klidně i konvalinky, tulipány a pivoňky, kupovala jsem kytky na svatbu ve velkoobchodu a měli snad kromě sněženek a narcisů všechno.
Odpovědět
Profilova fotka
Hezký večer, určitě doporučuji vytipovat si květinářství nebo floristku podle jejich práce. Každý má jiné dodavatele, takže jen tento vybraný florista vám řekne, co bude tou dobou mít nebo co může sehnat. Pro mě je vždy na začátku důležitá schůzka - kytice má padnout přímo k nevěstě, jejím šatům, postavě. Určitě bude více variant květin v srpnu v lučním stylu. :) Přeji správný výběr a přikládám pár kytic z mé dílny. Rozkvetlá dílna
Odpovědět
Profilova fotka
Trochu sezónního kvítí z mého ateliéru pro inspiraci :-)
Odpovědět
1
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?