coverphoto
profesionál

Rozkvetlá dílna - dílna, která pro Vás rozkvétá

Květiny a kytice
Praha
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
Jmenuji se Jana Čechová a květiny jsou pro mě již od dětství velkým potěšením. Jejich tvary, barvy a vůně mě nepřestávají fascinovat. Proto s nimi ráda pracuji a objevuji nové možnosti jejich použití.
Každá nevěsta je jedinečná. To samé platí i o kytici. Pojďme společně najít tu správnou pro Vás. Působím v Praze, případně v okolí Litoměřic, Ústí/L.
732744945
Praha 9, Libeň
coverphoto
Poslat soukromou zprávu
Sledovat
Přidat k přátelům
O nás

Vytvářím svatební aranže, jak kytice pro nevěsty, tak i ostatní doplňky. Baví mě vymýšlet kytici, která nevěstu potěší v její významný den a bude šitá na míru přesně podle jejích představ a očekávání. Ráda vytvořím jak kytici z živých květů, nebo i umělou.

Stejně tak navrhnu a vyrobím další svatební dekorace pro Váš svatební den. Pokud budete mít jakýkoli dotaz týkající se svatební kytice a výzdoby, neváhejte se na mne obrátit. Samozřejmá je i osobní konzultace Vašich představ a požad...

Ukázky naší práce
  • +60
Nejnovější inzeráty (52)
z babiččiny truhly - náramek ve vintage stylu - Obrázek č. 1
12. srp 2020
Nové zboží
110 Kč
Romantic - umělá kytice - Obrázek č. 1
12. srp 2020
Nové zboží
990 Kč
1

Červencové kytice k Rozkvetlé dílny

(4 fotky)

Mám ještě volné termíny na tuto i příští sezónu. Bude mi tedy velkou ctí být součástí vašeho svatebního dne a vyšperkovat Váš den květinami. Budu se těšit na vaše květinové výzvy. A pokud nevíte, jak do toho, tak spoustu tipů a inspirace svatebních květin najdete u mě na stránkách. Rozkvetlá dílna

Květnový svatební fotoeditoriál

(10 fotek)

Milé nevěsty, milí ženichové, uvolnil se mi termín 8.8. na květinové dekorace. Pokud byste měli zájem, ráda váš den vyšperkuji květinami. Zdravím z Rozkvetlé dílny.

Červnové pivoňkové kytice z Rozkvetlé dílny

(8 fotek)
Kytice