TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dakujem, toto ma v ponuke aj kozmeticky salon, kam chodim ;-) momentalne na odlicovanie pleti vecer pouzivam Pure Melt Cleansing Gel All Skin Types od Clarins, uzasne nieco, je to taky gel, po naneseni na tvar sa zmeni na olej a potom sa pri kontakte s vodou zmeni na mlieko... wow :-) a odlici dokonale, ked som potom presla po tvari tamponom s pletovou vodou, bol cisty
Odpovědět
ahojte...ja pouzivam Make-up studio a som nadmierou s touto znackou spokojna aj ked je trochu draha ale je velmi kvalitna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Moje top kozmeticke vyrobky su: pletova a telova kozmetika Juvena, ocne tiene Bourjois, riasenka Lancome, cierna ocna linka Gosh, lesky na pery L´oreal a Chanel. Nedavno som si kupila toaletnu vodu La Prairie Life Threads Gold Sheer, velmi pekne vonia :-)
Odpovědět
ahoj holky, hlasim se po delsi dobe. Tak u me jsou nove ocni stiny Bourjois, opet nezklamaly... Rasenka Lancome....holky ja po tolika letech konecne nasla rasenku, huraaaaaa :-D :-D :-D Jinak jak je krem na oblicej Clarins super, tak odlicovaci mleko uz neni takova hitparada, mozna je to tim, ze jsem zvykla na odlicovaci vody....? Jinak ted baby radte, budu potrebovat makeup (mivala jsem Loreal, nebyl spatny, ale potrebuji vice kryci) a budu potrebovat pudr a to je nejvetsi kamen urazu :-/ Jinak jak jsem byla v Parizi, byli jsme s manzelem v Sephora, reknu vam, vylezla jsem totalne vycerpana, byla velka snad jak Tesco a hromada lidi...to byl konec :-D
Odpovědět
@mitote Pokud používáš odličovací mléko tak bys pak měla použít i vodu. Většinou ženské používají jenom jedno, ale správný postup je ten, že se nejprve odlíčíš pleťovým mlékem a poté pleťovou vodou. Je to z toho důvodu, že nečistoty usazené na pleti jsou dvojího druhu - jedny rozpustné v tucích a druhé rozpustné ve vodě. Pokud jednu fázi vynecháš, není pleť očištěná důkladně. Aspoň tak nás to učili ve škole :)
Odpovědět
@hayquevivir tak v tomhle jsem asi nejak pozadu :-D
Odpovědět
@mitote no já to vím jenom proto, že jsem studovala obor kosmetička :) je mi jasné, že normálně to lidi neví, ale každý víme něco :)
Odpovědět
@mitote keď si používala Loreal z drogérky asi budeš chcieť v podobnej cenovej, tak si pozri nový bourjois flower perfection, vlastne si nepapísala aký loreal si používala :-D tak to by ti mohol sedieť aj nový Chanel Perfection Lumiere, Estee Lauder Double Wear, Clarins Everlasting
Odpovědět
@hayquevivir ja vzdy pouzivala jen vodu a spokojenost, ted mam jen mliko a nevim nevim...ale dokoupim teda i vodu :-) a asi je nej mit vzdy vse od jedne znacky, ze? @eryykah cenu neresim ;-) uz jsem to nekde psala pred nekolika strankami, je mi jedno jestli stoji 50KC nebp tacek, ale chci, aby to bylo kvalitni. od Estee Lauder jsem mela rasenku a byla hrozna. Clarins mam pletovku a je dobra :-) Chanel mam ocni stiny a dost nic moc :-/
Odpovědět
@mitote ideálně jedna značka, hlavně jestli máš už mlíko a krém od Clarins. Osobně znám pár ženských, které se odličují jenom mlíkem, ale já si to nedovedu představit, prostě se to musí potom setřít, ideálně tou pleťovou vodou, možné je i opláchnout normální vodou, ale to bych spíš nedoporučovala.
Odpovědět
@mitote no nedá sa paušalizovať, každá značka má svoje naj a zlé produkty. O Chanel tieňoch /najmä paletky/ a tvárenkách je všeobecne známe, že sú chabo pigmentované, ja napríklad používam už dlhšie /čo znamená aspoň polrok/ len make upy od Chanel a rovnako s Clarins nebudeš vedľa - dekoratívka je veľmi podarená. EL řasenky aj u mňa chabé, ale make upy sú v pohode, fakt zaleží na preferenciách. Zoznam máš vyššie odo mňa tak môžeš skúšať. Aktuálne moje naj: tiene Estee Lauder, rozjasňovač Becca, mascara Lancome Hypnose Doll Eyes, make up Chanel Vitalumiere, pleťová kozm. - mix: Bliss Fabulous Face, večer Kanebo oil-nemôžem si pomôcť ale fakt je najlepší /až na cenu 8-( / Clinique krok 2 exfoliačná voda-2x týždenne, Dermalogica Skin Smoothing- noc, Lierac Mesolift sérum
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah kde prosím kupuješ Dermalogicu?
Odpovědět
Článek se načítá
@ifoun lookfantastic.com je tam osobitná záložka na túto značku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam Dermalogica Gentle Cream Exfoliant, ale zatial nemozem posudit ucinky, lebo som ho pouzila len raz... a propos Lookfantastic, nemali ste nikdy problemy s objednavkami? Ja teraz riesim jednu vec, poslali mi zly stetec a dopatrat sa odpovede z ich zakaznickeho servisu je jak cakanie na Godota... tak som co-to pogooglila a ostala som v soku, kolko ludi malo s nimi problem... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
inak momentalne pouzivam na cistenie pleti: rano - cistiaca pena Bio par Marionnaud, na tvar krem Youth Surge SPF 15 Clinique, na usta balzam Reve de Miel od Nuxe vecer - v pripade, ze som nebola cez den namalovana, tak opat cistiaca pena Bio par Marionnaud, potom matovy remineralizacny fluid Sothys; ak som bola cez den nalicena, tak odlicovac oci Biocils od Biothermu, nasledne na tvar Pure Melt Cleansing Gel All Skin Types od Clarins a kazdy druhy den cca aj pletovova voda na zmiesanu plet Sothys (na problematicke miesta); potom uz zmieneny fluid. Na okolie oci vecer striedam ocny roll-on (serum) Clinique a krem na okolie oci Sothys (neviem presny nazov). Raz do tyzdna peeling/maska - to bude teraz ta Demalogica. Na obcasne vyrazky mam Skin Doctors Overnight Zit Zapper (neni sice "overnight", ale funguje).
Odpovědět
Profilova fotka
no a co sa tyka make-upu, stalice sa nemenia, a som velice spokojna so stetcami Bare Escentuals (hoci ich dekorativku nepouzivam) a mam novy puder RazorSharp od Urban Decay, ktory je genialny az na to ich dementne (inak sa to neda nazvat) balenie... musela som urvat tu hubku, inac sa to nedalo pouzivat... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
Dermalogica mě láká, jen musím prvně nastudovat, který výrobek by pro mě byl... jak jsem prjížděla LF, tak jsem narazila na Too Faced Absolutely Invisible Powder - Candlelight, znáte někdo?
Odpovědět
@ifoun na ofi webe Dermalogica je aj sprievodca, ktorý vyhodnotí tvoju pleť na základe odpovedí a odporučí konkrétne produkty pozerala som tiez TF, ale nakoniec ma az tak moc nezaujal aby stal za moje otestovanie
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah myslíš ten speed maping? Já tam našla jen to a tam jsem si jen zvolila, jakou pleť mám, položilo to jednu otázku a vyhodnotilo, jakou ji mám podle nich :-N
Odpovědět
@hayquevivir super, vodu Clarins uz mam vybranou :-) @eryykah souhlas, ja mam pocit z ekazda znackama dobre a spatne neco jine, ale zadna vse :-/ jinak dnes jsem dostala kazetku Lancomu - je tam 6x stiny, rasenka, tuzka na oci, na rty, tri rtenky, pudr, makeup, tvarenka a stetecky...dneska jsem vyzkousela zatim jen stiny, tvarenku a rasenku a super...jsme zvedava jeste na ten zbytek, ale zatim velka spokojenost a jen 1200Kc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mám další problém :( Došlo mi tužidlo ve spreji do mokrých vlasů WELLA HIGH HAIR CRYSTAL STYLER...a už se nedělá, uaaaa, používala jsem ho asi deset let. Nějaký tip na alternativu? Nechci pěnu, pouze sprej, příjemná vůně, nepotřebuju silné tužení, spíš jen aby vlasy nelétaly. Vlasy mám husté, suché a vlnité, ale narovnávám je přes kartáč. Halvně aby to nebylo lepidlo.
Odpovědět
@ifoun ten speed mapping je fakt nejaká ultra krátka verzia diagnostiky, som teraz dlhšie nebrúzdala po ich webe Tiez som pouzivala velmi rada Crystal Styler, nahradil ho http://www.feelunique.com/p/Wella-Pro...
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah a je to jen nové balení nebo novinka? Já jsem z toho jemně mrzutá, že to stáhli z trhu, tak jen zjišťuju, co všechno víš ;-) Používáš ho, nebo jsi přešla na něco jiného?
Odpovědět
@ifoun ja toho používam viac-ale tento konkrétne mám taktiež, v podstate tu radu High Hair vymenili za radu Professionals, tiež mám oveľa radšej tužidlá v spreji. Mám od Label M Blow Out sprej-má minimálny tužiaci efekt-krásne vonia, potom ešte z Matrix Root Boost Lifter a Lemon Sage Thickening Spray /ten je slabučký, moc ho nepoužívam/, ale žiadne z nich nelepí. Vždy kombinujem ešte s gélom, pre max tužiaci a spevňujúci efekt, potom ofénujem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@eryykah tak jsem ho objednala, děkuju za radu :)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta já si u nich objednala Dermalogicu a zároveň dárek pro manžela, v potvrzení objednávky bylo napsáno, že ta věc pro něj není na skaldě a dodají po naskladnění, tak jsem jim v NEDĚLI psala, co s tím...a chlap mi odpověděl ještě ten den večer, takže reakce luxusní. Jak rychle pošlou, netuším, doufám, že co nejrychleji, sjem zvědavá... nakonec jsem si objednala od Demalogica starter kit pro suchou pleť a už se na to třepu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun po 9 dnoch!!!! az ked som im zavolala, sa mi ozvali spat.. (po dvoch e-mailoch a dvoch messages cez to ich message center, co maju na stranke + som ich kontaktovala aj cez ich FB profil...) vcera vecer som bola na poste odoslat ten stestec podla ich instrukcii, dnes som im poslala e-mailom oscanovany podaci listok a napisala, ze, aby potvrdili prijatie e-mailu a trubka na zakaznickom servise mi napise, ze " Please allow a couple of days for this to happpen"... nerozumiem tomu, to im treba par dni na to, aby potvrdili prijatie e-mailu??? ach, doba kamenna... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta chichi, tak to je docela dobré, oni ti odpoví na mail (čímž potvrdí jeho přijetí), že ho potvrdí později :-D Jsem myslela, že takhle fungují firmy jen u nás :-D Já jim psala přes ten formulář a bylo to v pohodě, tak buď jsem měla velké štěstí, nebo ty velkou smůlu :-S Každopádně 9 dní docela jde, sice budu vypruzená čekáním, ale co se dá dělat... Btw máte teďka někdo zkušenost s tím novým zasíláním z Jahody? Že za vás vyřídí to clo (u poslední objednávky mi to nabízelo za 50korunové poštovné, ale nepotřebovala jsem to, protože to bylo cenou v limitu dovozu).
Odpovědět
holky, vybiram makeup, kteoru z techto znacek? Clarins, Clinique, Dior, Chanel, Lancome, Shiseido, YSL?
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun jahoda je firma, ktera ma sidlo v hong kong, odkud produkty take zasilaji ;-) Nekdo je s nimi spokojeny, ale uz jsem na ne slysela stiznosti skrze "terrible customer service" ;-) Asi zalezi jak kdo ma jake stesti.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?