TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka ja ma tiez svoju farbu taku smiesnu, popolavu blond, ja tomu vravim, ze mysacia :-D mne ked tiez dodrbali niekedy farbenie, ze som bola na kriklavo zlto :-D tak ten Loreal fialovy to vzdy zachranil x-)
Odpovědět
ahojte, dnes ma v obchode ocarili tieto ocne tiene od chanelu, mate niektora s nimi skusenost ??? su dost perletove (obrazok dole) inak som kupila le blanc de chanel base a vami odporucany vitalumiere - aqua B20, takze uvidime ;-) hladam este nejaku zaujimavu spiralu date nejaky tip? co poviete na Maskara - Yves Saint Laurent - Mascara Volume Effet Faux Cils ???
Odpovědět
@ifoun myslíš silver na stahování žlutýho odstínu? Ten taky používám a nejlepší mi přišel Edelstein, Young, Matuschka a Matrix - kdyžtak do IP pošlu odkaz, kde to nakupuju;-).
Odpovědět
@dodorka YSL Effet Faux Cils je podle mě nejlepší řasenka, ale bohužel hodně rychle vysychá.
Odpovědět
@pipik NYX na Cherryculture nebo na Mimibazaru. Olay je super značka, tu kupuju na Chemistdirect. Můžu obojí doporučit.
Odpovědět
Profilova fotka
@dodorka ja som si kupila vo Fra tuto mascaru http://www.nivea.fr/Les-Produits/Maqu... ale neviem, kde v nasich koncinach sa predava dekorativka Nivea... lubi sa mi nan nej, ze si mozes nastavit mnozstvo farby podla prilezitosti :-) inak, vseobecne, hlasim veelku spokojnost s bazou Shadow insurance od Too Faced, od rana tiene a linky drzia jak pribite, nemozem tomu uverit 8-) ked ste riesili to odlicovanie, ja som sa tiez vyhybala odlicovacim mliekam, lebo pre mna je dolezity ten pocit oplachnutia vodou a potom mi moja kozmeticka poradila, ze aj odlicovacie mlieko si mozem oplachnut... a potom to dokoncim pletovou vodou na tampone... funguje to bez problemov. No a na cestovanie sa mi osvedcil ten odlicovaci olej (na oci a tvar) co som spominala Bio par Marionnaud Huile démaquillante visage et yeux. Odlicovacie obbrusky urcite neodporucam od Bourjois v takom fialovom obale, prekvapivo, oci ma z nich nestipali, ale spalili mi plet, mala som take cervene mapy na tvari - alergicka reakcia, musela som to chladit mineralkou v spreji, nastastie do rana to preslo...
Odpovědět
Profilova fotka
este som sa chcela opytat spoludiskutujucich z CR, ci v Sephore alebo v Douglase predavaju znacku Make Up Forever dakujeeeem
Odpovědět
A já hlásím spokojenost s bází pod stíny od Jordany asi za dolar :-D. Dělala jsem objednávku na Cherryculture, jen tak jsem jí tam přihodila a ejhle, ona je dobrá:).
Odpovědět
@laleeta Ano, MUFE mají v Sephoře! A ten jejich HD makeup je prej fakt dobrej:).
Odpovědět
Profilova fotka
maju aj stetce? mam v hladaciku 14S :-)
Odpovědět
@laleeta Hmm, tak to teď nevím, já okukovala hlavně tvářenky... Štětce jsem teď objednávala od Sigmy, mám je na poště, ale vyzvednu je bohužel až v pátek :-(.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella idem o dva tyzdne na vylet do Brna, tak to presmejdim :-) som proste zavahala, ze som si ho nekupila v Parizi, teraz ani neviem, preco som sa nakoniec rozhodla si ho nekupit... proste skrat :-D
Odpovědět
Článek se načítá
@laleeta a teď ho máš furt v hlavě, co?:-D To znám...
Odpovědět
@bella22 děkuji
Odpovědět
Nevím, jestli jste některá nezkoušela, ale makeup Elizabeth Arden Intervene naprostá bomba!
Odpovědět
Profilova fotka
nemate niekto skusenosti s podkladovou bazou na oci od Zoevy? Chcem si objednat paletku a vaham, ci mam zobrat aj bazu alebo nie. =-)
Odpovědět
Profilova fotka
@laleeta dekorativka Nivea sa unas nikdy nepradavala a asi ani tak skoro nebude, ale da sa zohnat bez problemov v Rakusku, maju velikanske stojany ;-) a pletove mileko si aj ja oplachujem vodou :-) utierat si to len do tamponika mi pride nedotacujuce na vycistenie @bella22 Intervene som pozerala na jahode, tusim aj vyborna cena je na neho, ale neviem preco sa mi zda, ze je skor na suchu plet? ako zmatnuje a kryje?
Odpovědět
@bellada jojo, na Jahodě. Fakt za super cenu. Já právě měla strach, protože mám klasicky mastnou T-zónu, ale naprosto mě v tomhle překvapil, protože zmatňuje mnohem víc než makeupy, co jsou oil-free a na mastnou pleť. Včera byla zkouška, protože jsem byla celý den pryč a neměla s sebou pudr ani blot powder od MAC a naprostá pohoda. Krytí střední, pocit na pleti úžasnej (ani o něm nevím a to jsem na tohle dost háklivá, masku nesnesu), pleť krásně prozáří. Fakt jsem od něho nic nečekala a jsem nadšená. Dokonce se mi zdá lepší i než ten můj oblíbenej YSL. Za tu zkoušku určitě stojí.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 no tak teraz mam zase chrobaka v hlave :-D pockam kym mi pride CK a ak budem potrebovat este nejaky iny odtien, tak si asi zoberiam aj ten, ja aj tak musim mat doma niekolko odtienov make upov, lebo mam pocit, ze moja plet ma stale inu farbu :-D
Odpovědět
@bellada já jsem právě četla všude možně recenze na ten Intervene a všichni ho hrozně chválili. Teď mám doma asi 7 makeupů (CK Infinite Matte, Diorskin Nude, True Match W1 a W1, YSL Teint Resist x2 a EA Intervene) a ještě minerální EDM a taky mi přijde, že se mi ten odstín různě mění a pokaždý mám "náladu" na něco jinýho. Jednou mi ta pleť přijde fakt špatná, tak dám něco s větším krytím, pak chci zase něco víc tmavšího, lehčího atp.
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je supr diskuze! konecne nejake konkretni tipy na rasenky, baze atd... S rasenkama doposud tapu. Ted mam L'Oreal voluminizing nebo co a hruza... Asi vyzkousim tu YSL nebo Lancome... Jinak doporucuji La Roche-Posay Cicaplast - bomba! pokud ma nektera z vas citlivou a suchou plet s tendencemi k podrazdeni, tak tohle je ono! Navic na rozetreni staci uplne mala kapka, fakt jsem nadsena! Co se tyce ostatniho, tak na suchou pokozku je paradni Neutrogena body oil light sesame formula, plet je krasne hebka cely den. Neutrogena oil free make up remover - ten je fajn a levny. Laky na nehty rozhodne o.p.i, a sally hansen ma fajn olejicky. Peeling mam nejradsi prkvapive ClearSkin od Avonu, kdyz me zrovna trapi akne. V porovnani je treba zeleny vichy peeling o nicem... Z make upu je dobry neutrogena skin clearing make up (kdyz jsou zrovna bedary) nebo revlon photo ready. A docela jsem spokojena s pudrem clinique stay neutral 02. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 :-D :-D :-D tak to som na tom dobre este, ja mam momentalne 3 tekute, 1 mineralny a 1 kompaktny, ale skoro vsetky uz dokoncujem, takze treba novu zbierku :-D
Odpovědět
@champ Já mám Neutrogenu ráda. Mám Visibly Clear 2v1 a Daily Scrub a super. Na ten makeup jsem taky koukala, ale už toho mám fakt dost:-D. @bellada no to jo, to už bych si taky zařádila a nakoupila pár nových :-D.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 jak to tady ctu, tak jsi vybavena minimalne na rok dopredu :-D Holky co byste nejlip doporucily jako bazi pod make up a korektor? mate nejaky oblibeny bronzovy pudr/perly? Ja mam z avonu snad uz sto let a uz me nebavi... A taky shanim nejaky dobry kompenzator... mam jeden od sve kosmeticky, ale chtela bych vyzkouset jeste neco noveho... =-)
Odpovědět
@champ Nej báze pod makeup podle mě - Givenchy Acti mine (mají různé odstíny, jak pleťové, tak s různými efekty - třeba já mám bílou rozjasňující, sestra má problémy s žilkama a má zelenou) Báze pod oči (zrovna dnes zas ekoupená, hurá) - artdeco. Moc mi vyhovuje a stojí jen asi 170 Kč (vydrží hodně dlouho, i kyž je to mini kelímek) Bez ní nemá cenu si líčit oči, protože ti stíny obvykle nevydrží a slejou se/slezou. S bronzerem neporadím, já naopak ráda bílou pleť
Odpovědět
Profilova fotka
@champ tak Avon perly mam sto rokov aj ja :-D ale uz ich vyhodim, lebo tym neustalym otieranim o seba, sa na nich urobil akoby povlak, ktory nepusta farbu a mam ich uz fakt straaasne dlho, ja som pozerala na Gosh, tie sa mi pozdavaju http://www.goshcosmetics.sk/produkty/... ten glow odtien je ako bronzer
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ja je mam fakt snad od zakladky :-D ale taky uz pozoruju, ze to neni ono... ty gosh perly vypadaji super! ale ze SK se mi to sem posilat nechce mam to zruky :-( a na sephore jsem nic nenasla... jeste budu muset smejdit
Odpovědět
Profilova fotka
@aimirin diky! ta baze vypada dobre!
Odpovědět
@champ za málo, je fakt úžasná....zrovna nedávno jsem si ji zase napatlala a je fakt znát rozdíl...
Odpovědět
@aimirin @champ Co se týče báze můžu doporučit Armaniho (Armaniho můžu teda doporučit,co se týče čehokoli :-D ) . Naprosto dokonalááá. I když ten jejich make-up ( Luminous Silk) je výborný i bez ní,ale s bází jsou nepřekonatelná dvojka. Make vydrží celý den i v horku dokonalý. A co se týče stínů, koupila jsem jich novinku Eyes to kill Intense a jsou skvělé. naprosto neopakovatelná barva,i když v kelímku vypadají všelijak,ale na očích vykouzlí naprosto suprovou texturu a hlavně ani po hodině a půl bikram yogy se mi neslily a to jsem se potila jako blázen x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?