TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
@pipik díky za zprávu! No já okolo něj pořád chodím a pokukuju po něm, ale přijde mi spíš na sušší/normální pleť...ale určitě ho zkusím, Chanel miluju...právě toužím po jedný tvářence od Chanelu a asi neodolám a koupím jí na svatbu :-D
Odpovědět
@bella22 já mám smíšenou pleť a jsem z něj nadšená.Měla jsem ještě tvářenku od Chanelu,ale ta mě nenadchla stejně jako stíny Dior.
Odpovědět
@pipik A měla jsi Joues Contraste? Já mám právě dojem, že mají špatnej "payoff", prostě málo pigmentu. Ono to samozřejmě dobrým štětcem jde, jen si dá člověk práci, ale za ty peníze očekávám alespoň něco jako od MAC...bohužel pigmentace je někdy problém jak u Chanelu, tak třeba i u Estee Lauder. Z některých stínů prostě nedostanu nic moc. A třeba úplně na prd mi přijde dekorativka od Clinique.
Odpovědět
@bella22 dakujem moc za tipy, ja som v tomto vsetkom novacik, hned zajtra pojdem na vzorecky, dufam ze uspesne :-) ste zlate dievcata !!! @pipik
Odpovědět
@bella22 přesně jak píšeš člověk si rád připlatí,ale očekává za to něco extra.To,že musím nanést několik vrstev budiž,ale ani to krytí,ani ta výdrž mi nevyhovuje.Přijdou mi ty oční stíny takový mrdlí.Co mě zklamalo byla taky paletka od Lancomu oční stíny nevydží ani půl dne a ty barvy taky nic moc.
Odpovědět
@dodorka určitě chtěj vzorečky. Oni je dost často nechtějí dávat, ale mají je tam pro tyhle účely, tak se nedej! @pipik přesně vím, o čem mluvíš. Já dám za dobrej produkt hodně, ale prostě se musí rovnat cena=výkon. Třeba fakt spokojená jsem v tomhle směru s MAC a když si chci rozšířit kolekci stínů, tak třeba klidně levná značka NYX...super stíny i pigmenty za skvělou cenu. A pigmenty má dobrý i Barry M. A ještě jsem tady dostatečně nevychválila kosmetiku Olay. Miluju jejich Beauty Fluid (ten klasickej) a Complete s SPF 15.
Odpovědět
A holky, dejte si pozor na "fejky" na Aukru, to je děsn...MAC a Chanel tam vůbec nekupovat!!!
Odpovědět
@bella22 OLAY - moje oblubene kremiky :-) taktiez odporucujem ja dufam ze teda tie vzorecky nebude problem pojdem do debenhamsu a ak nie skusim fraser ;-) este raz moc dakujem za rady a tipy :-)
Odpovědět
@dodorka Nemáš zač, dej pak vědět, jak jsi pořídila, popř.co jsi zjistila;-).
Odpovědět
A kdybyste některá poradila něco na čištění pleti - odstranění makeupu, tak budu ráda...Já už jsem zkusila leccos a vždycky se vrátím ke své staré-dobré-levné Neutrogeně....ale pořád hledám něco lepšího:).
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 Já používám čistící gel od Clinique, ten Mild na suchou a citlivou pleť. Já nerada odličovací mlíka, přijdu si po nich opatlaná, nejradši mám něco, co se kombinuje s vodou.... asi nějaká obsese, ale nemůžu si pomoct. Např. představa odličovacích ubrousků mě fakt děsí :-N
Odpovědět
@ifoun to jsem ráda, že to píšeš, protože jsem v Sephoře dostala k nákupu vzorečky a ten mi sednul! Ale to soudím podle dvou použití a nebyla jsem si jistá tím "mýdlem". Mlíka a ubrousky u mě taky nemají šanci:-D. Já nejradši gel, toner a jednou za týden nějaký peeling...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
@bella22 Já mám hodně citlivou pleť, ale tohle je úplně oka. Mám ten s pumpičkou, ne klasickou kostku mýdla, to mi přijde fujtajbl. Ten pumpičkový mi vydrží plus mínus půl roku, v pobočkách Clinique stojí cca 510, takže ani není potřeba kupovat z Jahody (teď kvůli DPH a clu by bylo asi i dražší). Používám ho už asi rok a půl a není důvod to měnit :)
Odpovědět
@ifoun Já jsem dlouho používala micelárku od Biodermy, ale přišlo mi, že to chce "něco víc". Přesně ten, "mild" s pumpičkou, to mýdlo mi taky přijde hnus, jen jsem myslela, že na pleť se nemá nic se složkou mýdla dávat, třeba jsem měla Avene vyloženě bez mýdla. Ale asi mu dám šanci;-). Díky!
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 já myslím, že se to "mýdlo" spíš jen jmenuje, páč to pění, ale není to žádná vysušovací hrůza ;-)
Odpovědět
@ifoun jasný;-). Díky moc, co nevidět ho koupím!
Odpovědět
@bella22 ahoj kde kupuješ ty stíny NYX a tu kosmetiku Olay vůbec neznám?
Odpovědět
@bella22 já se teď odličuju Lancome mléko a toniq,ale nejsem spokojená cítm se taková ulepená.Měla jsem odličovala od Paoyt nebo Biodrogy a byla jsem nadšená.
Odpovědět
Profilova fotka
@bella22 Ty bys mi mohla jako blondýnka poradit - hledám nějaký šampon na blond vlasy (takový ten fialový, co vyžírá nažloutlost), měla jsem LOreal, ale ty světlejší prameny jsou pak nafialovělé... a teď mi to došlo a zrovna se ze mě stala omylem liška, takže potřebuju urychleně náhradu... Dívala jsem se na Redken Blonde Glam. Samozřejmě vítám radu od kohokoliv. Každopádně nehledám Nivea pro blond vlasy nebo podobné značky, ale opravdu silný přípravek.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ja pouzivam ten fialovy od Lorealu a nemam od neho fialove pramene a to som mala naozaj aj velmi svetle vlasy...nenechavas si ho dlho posobit? podla mna su vsetky tie fialove sampony na rovnakej baze od roznych znaciek, takze ak ti to robi u jedneho asi bude aj u inych...ja mam rada este Joico Color Endure Violet Shampoo alebo Schwarzkopf Professional BLONDME - tam sa daju vybrat sampony aj podla odtiena blond, ci mas studeny alebo teply, takze to by ti mohlo najviac sadnut ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada nenechávám, jen prostě prodrbu vlasy a spláchnu ,celkově je tam tak dvě minuty? Jsem ho dneska nakydala na tu rezavost, ale moc to nezabralo :( To mě tak štve, já nechci být zrzka, takže budu muset na opravu...
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun problem moze byt potom vo farbe...skus zmenit znacku farby, ja odkedy farbim Joicom tak nemam problem so zltnutim vlasov...Loreal zltne podstatne viac napriklad
Odpovědět
@ifoun john frieda sampony - skus pozriet jeho kolekciu, mozno by si si tam nieco vybrala a este my bol odporuceny matrix sampon prave na ten fialovy odtien ale ten nemam odskusany
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ak chces nieco "slabsie" tak skus schwarzkopf bonacure ten silver-pracujem pre spolocnost co ho vyraba a mam ho za podstatne lacnejsiu cenu, ale skusam aj ine a myslim ze silnejsi je loreal-pouzivam ho ne moc dlho a teraz som si objednala joico fialovy, tak som zvedava...schwarzkopf bonacure neni zly, len ja rada experimentujem,ale mozno tebe by vyhovoval
Odpovědět
ja pouzivam john frieda go blonder a je super,naozaj mam pocit,ze funguje.taky sampon a kondicioner na bolnd vlasy som este nemala:)odporucam, a este mam rada znacku clinique a je to zvlastne lebo pred par rokmi som ju skusala a vobec mi nesadla potom som sa k nej vratila a teraz uz asi 2 roky pouzivam len to.a z malovatiek mam rada gosh znacku.
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada já se nebarvím sama, chodím ke kadeřnici, barva byla Brelil, melír něco jiného, ale to jsem neudržela. Já si poprvé nechala obarvit celé vlasy. Melír je oka chladný, ale ta barva na zbytku se rojevila jako rez. U ní to nešlo vidět, byla poprvé v novém salonu a pod tím světlem to nebylo vidět, až doma jsem to zjsitila. tak jsme právě domluvené, že to projedu šamponem na blond vlasy (jenže teď mi dochází LOreal, tak se zrovna pídím p oněčem lepším), jinak dorazím na opravu. A obecně mám rpoblém s tím, že mám ve vlasech asi rezavý pigment, protože u neschopných kadeřníků jsem měla i melír nažloutlý (jednou úplně oranžový). Teď mám super kadeřnici, ale domluvily jsme se první právě na tom šamponu, mám to k ní 45 minut autem, tak ať tam neletím bezdůvodně :-D Zkusím prošmejdit, kde ty doporučované šampony mají. Děkuju.
Odpovědět
Profilova fotka
@ifoun ja chodim tiez na farbenie ku kadernicke, farby z drogerky nestoja za nic, tam by som bola veru hrdzava hned aj ja :-D ale ani tie profi farby niesu vsetky rovnake a uplne inak chytaju a udrzuju pigment vo vlasoch, niektore sa rychlejsie vymyvaju, niektore zltnu a tak podobne, proste kazda znacka je ina...ja mam najlepsie skusenosti s Joico, fakt nic lepsie som na hlave nemala x-) a sampony najdes za super ceny napr. na feelunique, ja beriem odial ;-)
Odpovědět
Clinique Liquid Facial Soap Mild kupujem snáď ako jediný kozmetický produkt už niekoľko rokov, nič lepšie na rozpustenie make upu som nenašla, aj keď mu dosť slušne šliape na päty odličovací olej Kanebo, na večerné odlíčenie je skvelý:-) Na ranné čistenie mám penu Peter Thomas Roth a občas to preložím glyko exfoliačným odličovačom DDF.
Odpovědět
Profilova fotka
@pimpulka a ty si tiez blond? ja som myslela ze brunetka, podla foto :-D ci ty si vlastne melirovana ma napadlo, vid DNJ tortura...
Odpovědět
Profilova fotka
@bellada ja neviem aku mam origos farbu:) tmavy blond?bledohnede popolave? neviem ju pomenovat:) na foto mam origos farbu,bez meliru...tam som natural uplne...ale su premelirovane, momentalne tak kuratkovo :-D :-D :(((...ale dost pomohol ten fialovy loreal,som si ho tam nechala aj 10min a veru vidim rozdiel, pouzivam ho max. 1x tyzdenne,medzitym pouzivam obycko sampony...som sa rozhodla ze kvoli setreniu sa nerozbehnem hned na opravu, nejak te 3mesiace vydrzim na fialovom sampone
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?