Menu Forum

TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

(cz & sk)
9. lis 2016  • 
 Přidej příspěvek
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
Registrovala se 14. listopadu 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 329 příspěvků. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
Registrovala se 14. listopadu 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 329 příspěvků. Region Bratislava.
  • Neví, kdy bude svatba
 ahoj baby...ja sa len idem podelit s mojou dnesnou novou skusenostou..ak objednavate zo zahranicia-napr. feelunique atd...oplati sa predtym si na nete najst zlavove kody...staci ak do google date nazor stranky a slovo coupons a on vam vyhodi rozne stranky kde su rozne kody...nevyzaduje to registraciu.....teraz som si objednala dalsi pripravok K-PAK z feelunique a slo to s kuponom 5perc dole...ne vela ale aj to potesi...mozno pre vas to nie je novinka, pre mna bola emoticon
25. lis 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bellada
Registrovala se 20. března 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 1114 příspěvků. Má 14 přátel. Region Senec.
  • Svatba byla 1. září 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bellada
Registrovala se 20. března 2009 na mojasvadba.sk. Přidala 1114 příspěvků. Má 14 přátel. Region Senec.
    Slovensko
 pimpulka - no super emoticon ja som to tiez nevedela emoticon a co si z K-Pak este zobrala?
25. lis 2010 v 15:14  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
  • Neví, kdy bude svatba
 bell doobjednala som si K-PAK Liquid reconstructor for fine, damaged hair....dnes mi dosiel do prace -vzdy udavam adresu do prace- ten 4step K-Pak Home Hair Repair Kit - Limited Edition, tak ked ho kolegyne zbadali hned tukali do PC jak dive a objednavali emoticon inak v balicku je aj vzorka Joico K-Pak Split End Mender emoticon
25. lis 2010 v 15:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bellada
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bellada
    Slovensko
 tak potom napis aky je ten Liquid.... emoticon
25. lis 2010 v 15:30  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ichem (25 r.)
Registrovala se 6. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel.
  • Svatba byla 17. září 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
ichem (25 r.)
Registrovala se 6. června 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 154 příspěvků a 1 album. Má 8 přátel.
  • Svatba byla 17. září 2011
    Slovensko
 Ahojte, nájde sa tu nejaká vizážistka, ktorá by mi poradila s líčením? Ak áno ozvite sa mi na IP emoticon Dakujem
25. lis 2010 v 15:42  •  Svatba byla v září 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
Registrovala se 13. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1001 příspěvků. Surrey, Spojené království.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
Registrovala se 13. října 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1001 příspěvků. Surrey, Spojené království.
  • Neví, kdy bude svatba
 fnuk, dnes som vysolila 60 euracov za kadernika /na nas ubohy Zilinsky kraj palka rozumej/ mal jedine stastie, ze mi podstrcil minibalenia kerastase age recharge a ciment anti usure

jo s tymi zlavami, som to tiez zistila nedavno uplnou nahodou- chodili mi do spamovej posty "tieto vyhodne ponuky"-, kedze tam nakupujem casto islo ma porazit, ze som mohla usetrit par euracov. Ale nechodia vsetky ponuky do mailu, takze najlepsie je vyhladat na nete.
25. lis 2010 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
  • Neví, kdy bude svatba
 eryy a co ti robil vsetko? ja som predvcerom dala v BA len za melir cez 65€ a to uz bola 25perc zlava! emoticon emoticon
25. lis 2010 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bellada
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bellada
    Slovensko
 baby, tak ja bezne vysolim 70 a mam aj rekord 150 emoticon emoticon emoticon ale to teda uz nikdy viac, len som raz chcela byt za hviezdu a ist ku kadernikovi celebrit emoticon emoticon emoticon
25. lis 2010 v 16:26  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
  • Neví, kdy bude svatba
 pimpulka: tiez melir a prestrihal vlasy /ziaden novy strih, radikalne skratenie, vlasy neskracoval ani o 1cm/, ale zase poradil, bol sikovny to sa musi nechat, no ale tie prachy co to stalo = 50ml Chanelu, 2 handry /mozno/, kilo kozmetiky /holt som chcela exluzivne a tak som aj mala exluzivnu cenu emoticon
25. lis 2010 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
pimpulka
  • Neví, kdy bude svatba
 moj rekord onoho casu 4800skk ale v tom bol 1kondiš za 600...cize praca kadernika 4200skk..striha+farba+melir...3hodiny som tam bola
na isty cas som si odvykla od kadernika,nechala som si farbu a melir odrast, mala vyse roka svoju prirodzenu farbu vlasov, predvcerom som sa vratila k jemnulinkemu meliru emoticon
25. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bellada
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bellada
    Slovensko
 podla mna tie sluzby v tych nobl salonoch za tolko nestoja, ja sa casto citim lepsie v takom jednoduchsom a aj lepsie vlasy mam, ide len o tu prestiz tych salonov....a to si nechaju poriadne zaplatit, lebo pripravky pouzivaju aj tak rovnake emoticon
25. lis 2010 v 16:42  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
marleynka
Registrovala se 22. listopadu 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky.
  • Svatba byla 30. listopadu 1999
fotoportrét
fotoportrét
marleynka
Registrovala se 22. listopadu 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 3 příspěvky.
 Baby, som rada, že nie som jedina, čo utráca za kaderníka nehorázne prachy emoticon Moje maximum je 140 eur !!! Ale v tom je zarátaná kefa na vlasy za cca 16 eur a kozmetika Kerastase za cca 40 eur emoticon Cize kaderník sám osebe niečo cez 70 eur... To je v BB... Inak do toho salonu idem maximálne tak 3-4x do roka, napr. pri zvláštnych príležitostiach - oslavy, promocie... Inak chodím u nás vo ZV do salónu kde tiež robia s L´Oreal , ale je omnoho lacnejší, platievam asi 35 eur...A spokojná som narovnako emoticon A inak uplne suhlasim s tým, že v luxusnejších salonoch platíme len tu prestíž, značku, bola som v BA u Novosada a výsledok bol síce fakt super, ale dlho nevydržal, cize efekt nakoniec ten istý emoticon
4. pro 2010 v 17:03  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
83
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 7962 příspěvků. Má 43 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Zámek Kocharowsky, Loděnice u Opavy, Region Opava
fotoportrét
fotoportrét
kajsav
83
Registrovala se 4. listopadu 2009 na beremese.cz. Přidala 7962 příspěvků. Má 43 přátel. Region Praha.
  • Svatba byla 31. července 2010
    Zámek Kocharowsky, Loděnice u Opavy, Region Opava
 Ahoj holky, poradíte některá nějaký krém, gel nebo sérum na tmavé kruhy pod očima? Co jsem si tak přečetla na netu tak hodně chválí All about eyes od Clinique, máte některá zkušenost? emoticon
4. pro 2010 ve 21:15  •  Svatba byla v červenci 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
laleeta
Registrovala se 16. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1919 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Bratislava.
fotoportrét
fotoportrét
laleeta
Registrovala se 16. února 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 1919 příspěvků a 3 alba. Má 1 přítele. Region Bratislava.
 ja mam teraz to serum All about eyes, je super, ale kruhy pod ocami moc nemam, tak to neviem posudit... pouzivam ho skor preentivne emoticon
5. pro 2010 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
eryykah
  • Neví, kdy bude svatba
 kajsav: kruhy moc krémom neporiešiš, možno len malinké zmiernenie, skôr investuj do dobrého korektora emoticon
Možno by trochu pomohol aj krém, ktorý vyrovnáva farebný tón: Clarins Eye Revive Flash, Sisley Phytocernes
Clarins Eye Contour Balm,
5. pro 2010 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
Registrovala se 1. února 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 1885 příspěvků.
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Neví, kdy bude svatba
 marleynka
kolko si platila u novosada a co ti robil v tej cene? a strihal ta priamo on alebo niekto iny?
6. pro 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
casy
Registrovala se 15. května 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 931 příspěvků. Má 3 přátele. Region Poprad.
fotoportrét
fotoportrét
casy
Registrovala se 15. května 2008 na modrastrecha.sk. Na mojasvadba.sk přidala 931 příspěvků. Má 3 přátele. Region Poprad.
 suhlas s eryykou... kruhy velmi nezredukujes, kedze bud su dane genetikou, alebo nejakym ochorenim, pripadne unavou... no minimalizovat jedine kvalitnym korektorom... aj ja riesim tento problem roky... emoticon
6. pro 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bellada
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bellada
    Slovensko
 ciatko - u Novosada som bola aj ja za ten moj 150€ rekord emoticon a to ma nerobil priamo on, to by bola cena este daleko vyssia....ja som v tom mala farbu, melir (taky maly, len v ofine) a strih a samozrejme zaverecny styling emoticon ale podla mna sa to neoplati....mala som sice super uces, nemozem nic zle povedat, ale myslim si, ze rovnako by ma urobili aj inde a to podstatne lacnejsie emoticon
6. pro 2010 v 09:39  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
melideli
Registrovala se 1. prosince 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 7 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
melideli
Registrovala se 1. prosince 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 7 příspěvků.
 aj ja sa podelim so svojimi NAJ:

- na objem jemnych vlaskov mam: Schwarzkopf Bonacure Light volume spray
- krem na ruky: L´occitane s bambuckým maslom
- make - up: maybelline Affinitone, nanesiete a zmeni sa na puder, super najma v lete,
- puder - najlepsi aky som mala od Clarins, sypky puder
6. pro 2010 ve 13:47  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V Jiřicích, Region Pelhřimov
fotoportrét
fotoportrét
danuska01
Registrovala se 17. června 2009 na beremese.cz. Přidala 833 příspěvků a 2 alba. Má 10 přátel. Region Pelhřimov.
  • Svatba byla 28. srpna 2010
    V Jiřicích, Region Pelhřimov
 Holky, chtěla bych se zeptat, jestli některá můžete doporučit konkrétní výrobky od mary kay - třeba ve srovnání s jinými přípravky. Mám od nich krém a řasenku (tu ted zkouším - normálně používám Lancome Hypnose) ... jsem celkem spokojená, ale zároveň ochotná vyzkoušet i něco jiného emoticon Děkuji za rady!
6. pro 2010 v 15:19  •  Svatba byla v srpnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
palicka23
Registrovala se 22. října 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 110 příspěvků.
fotoportrét
fotoportrét
palicka23
Registrovala se 22. října 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 110 příspěvků.
 hi danuska01, ja mam mikrodermalnu sadu, spokojnost! emoticon emoticon emoticon
6. pro 2010 v 17:33  •  Svatba byla v listopadu 1999  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Neví, kdy bude svatba
fotoportrét
fotoportrét
ciatko
  • Neví, kdy bude svatba
 bellada- no pekna palka emoticon a on sa hrdi, ze je dostupny aj normalnym ludom.
ale ja by som potrebovala len poriadny strih, nefarbim ani nic. na nete ma cennik, ze priamo unho je 50-60€ za strih+ fukana
http://www.igornovosad.com/index.php?prices
tak mozno raz... emoticon
6. pro 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romankova (30 r.)
Registrovala se 10. listopadu 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 232 příspěvků a 2 alba. Má 80 přátel. Region Turčianske Teplice.
  • Svatba byla 11. června 2011
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
romankova (30 r.)
Registrovala se 10. listopadu 2010 na mojasvadba.sk. Přidala 232 příspěvků a 2 alba. Má 80 přátel. Region Turčianske Teplice.
    Slovensko
 ufffffffff tak ak sa mam pridat do temy, ja som najviac dala u kadernicky 120 Sk a to som bola maximalne nespokojna - len ostrihana, tak ako som nechcela a vyfukana tak ako som nechcela, prisla som domov, umyla hlavu a spravila som si to po svojom,........ chvala panu bohu, ze mam super kamosku, ktora mi z vlasmi urobi co si len budem priat za kavu a pokecanie emoticon mam ta moc rada Lenulienka moja emoticon
6. pro 2010 v 19:57  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
casy
fotoportrét
fotoportrét
casy
 tak ja zasnem kolko moze stat kadernik.... v tomto som ja asi fakt obycajna... vlasy si farbim doma sama ( kadernicke farby ), je ale pravda, ze nosievam roky vlasy max. po ramena... strihat sa chodim ku kamoske, ktora bud nechce zobrat ani korunu, alebo fakt za symbolicku sumu a vzdy som spokojna... dat 150 eur za kadernika? tak to by ma nie ze len moj muz asi vydedil, ale aj ja by som to asi nerozdychala... emoticon emoticon emoticon
7. pro 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susibjork
Registrovala se 10. dubna 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 192 příspěvků. Má 3 přátele.
  • Svatba byla 30. října 2010
fotoportrét
fotoportrét
susibjork
Registrovala se 10. dubna 2008 na modrykonik.sk. Na mojasvadba.sk přidala 192 příspěvků. Má 3 přátele.
 nuz ale keby si zarabala tolko, ze by si to mohla ist vyskusat, tak by si nesla? emoticon ja ano... a vsetky baby vlastne potvrdili to, co tvrdim aj ja - nie je to o cene, ale o tom, ze sme ochotne ist skusat viac kadernikov a niekomu spravi dobre len Novosad a niekomu aj Marka z Hornej Dolnej.
ja som tiez odpalkovala velke sumy za kadernictva v BA a teraz chodim na rovnaky strih za 4 eura emoticon treba len hladat a sikovne lacne kadernicky su.
7. pro 2010 v 08:39  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
susibjork
fotoportrét
fotoportrét
susibjork
 k Mary Kay - skusala som, myslim ze kvalitna kozmetika. mne robil dobre time wise krem a tiez mikrodermalna sada je pecka. takisto dobre aj make upy - vyborne kryju. super vecicka je aj satenova sada na ruky - akurat ze je to dost drahe, no na druhej strane to vydrzi.
7. pro 2010 v 08:42  •  Svatba byla v říjnu 2010  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
bellada
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
bellada
    Slovensko
 susibjork - uplne s tebou suhlasim, je to o tom, ze ti to proste neda....pozeras v tv a casopisoch na tych "super" kadernikov a povies si, ze raz by si aj ty chcela vyskusat a aspon raz sa citit ako "celebrita" emoticon a tak jedneho pekneho dna sa nato odhodlas a ides, no a samozrejme zistis, ze rovnaku sluzbu ti moze urobit aj kadernicka v jednoduchom kadernictve na dedine, za predpokladu, ze nespi na vavrinoch a svojej profesii sa venuje s radostou, sleduje trendy, chodi na skolenia, ovlada nove techniky a postupy....a ak je naozaj dobra, casom sa aj ona moze vypracovat na "celebritnu" kadernicku a potom bude mat rovnaky celebritny cennik emoticon no ale ak je to kamoska a slava jej nestupne do hlavy, mozno ti bude stale ochotna urobit uces za kavu emoticon takych sikovnych kaderniciek - kamosiek sa treba baby drzat emoticon ja mat taku, tak som stastna ako blcha emoticon emoticon emoticon
7. pro 2010 v 09:06  •  Svatba byla v září 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
romankova (30 r.)
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
romankova (30 r.)
    Slovensko
 bellada ja taku kadernicku mam a som s nou velice spokojna, to nejaky "odbornych" ruk by som sa veru nezverila, lebo nemam rada extremne zmeny, cize takych super celebritnych kadernikov nemusim a ked vidim v telke co s niektorymi babami dorobia, tak by som ich zabila, keby to urobili mne :-P emoticon
ja by som bola ochotna dat za kadernicku najviac nejakych 10€ a aj to by mi islo tazko z penazenky na taku "zbytocnost" mam vlasy v pohode, zatial s nimi nebolo a ani nie je vela roboty, uvidime v starsom veku emoticon
7. pro 2010 v 09:14  •  Svatba byla v červnu 2011  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
domika007
Registrovala se 12. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 17831 příspěvků. Má 65 přátel. Region Senec.
fotoportrét
fotoportrét
domika007
Registrovala se 12. listopadu 2008 na mojasvadba.sk. Přidala 17831 příspěvků. Má 65 přátel. Region Senec.
 evelinka007
Cavte kočky dnes som si objednala cez internet tento fixator make upu vraj by po nom mal makeup vydrzat az do rana, viem ze sa asi uz trosku neskoro pytam (ked uz je na ceste ) ale ma s nim niekto nejaku skusenost? Popripade s nejakym inym fixatorom ktory sa dava na make up nemyslim bazu
Včera o 23:02

evelinka007 Popripade celkovo aka je clarins kozmetika co na nu hovorite
Včera o 23:18
15. pro 2010 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
fotoportrét
fotoportrét
hadanka
Registrovala se 3. srpna 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 275 příspěvků.
  • Svatba byla 6. ledna 2007
    Slovensko
fotoportrét
fotoportrét
hadanka
Registrovala se 3. srpna 2007 na mojasvadba.sk. Přidala 275 příspěvků.
  • Svatba byla 6. ledna 2007
    Slovensko
 Ahoj, ja ho mam a podla mna je skvely, chcela som do MAC, ale tento som objavila vo Fannku, tak som si ho kupila. Vraj niektori vizazisti pouzivaju normalne ako fixater lak na vlasy emoticon
15. pro 2010 v 19:30  •  Svatba byla v lednu 2007  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš