TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell caff...joj ja pripecena :-D mne ak napisete iba meno znacky, tak to mi nic nehovori, ja musim vidiet na fotke balenie inak neviem o com je rec :-D posielam IP
Odpovědět
sonyka: ja som ho testovala, velmi pekne rozjasnuje, by som povedala, ze podobne ako novy Chanel Vitalumiere Aqua a ja chcem vediet ake zazraky ma Joico, inak objednam od Matrixu Forte Therapie Este kratky poznatok o Hadek maske - lecitonovej, bez efektu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
eryyy...totok: Joico K-Pak Home Hair Repair Kit - Limited Edition daj do feelunique..nechcela som dat priamo linku, aby ma nevyskrtli odtialto :-D =-)
Odpovědět
prosim vas z feelunique sa plati postovne? a pozerala som to joico aj ja ked je take dobre a ak dobre pocitam stoji cca 14 eur ? ved to je super cena..len to postovne ma zaujima ..dajte vediet prosim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bell prosim ta ako si doppadla s testovanim toho serum cytovital? chodim tu kazdy den a netrpezlivo cakam recenziu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
joico stoji presne 14,88€....neplati sa postovne...a tipujem ze tych 118ml je tak na 2pouzitia, snad som to nepreratala...aj tak uzasna cena, v salone si za to pytaju cez 28€, ne za balenie, za 1aplikaciu
Odpovědět
Profilova fotka
len POZOR!!! po joico 4step kure nemozno vlasy farbit dalsich 15dni, az neskor
Odpovědět
Profilova fotka
vlastne tak nejak to je, ze sa nemozu 15dni pred ani po vlasy farbit, melirovat
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka - tak sampon aj kondis z toho mam, to normalne velke balenie ;-) to ostane si musim dokupit, ale tiez zoberiem velke balenie....si to normalne vyskladam z tych jednotlivych poloziek, mne by to male bolo malo :-D + ja este chcem od nich aj nejaky vlasovy rozcesavac :-) a to s tym farbenim sa mi nejak nepozdava....lebo ja na to do kadernictva chodim uz dost dlho a bola som vo viacerych aj teda v dost renomovanych a vsade mi najprv vlasy farbili Joico farbou a potom bola kura, ja som sa nato aj pytala a oni, ze sa to moze robit naraz=-) slnienko - ja som nato uplne zabudla, ze mam napisat recenziu =-) :-D takze cytovital renove serum aj cytovital krem uz pouzivam vyse tyzdna, krem ale na striedacku s inym...serum som podla navodu prvy tyzden davala rano aj vecer, teraz davam uz iba raz a to vecer, nejake konkretne vysledky sa este nedaju odpozorovat, v kazdom pripade je to prijemne serum, ma taku lotion konzistenciu, plet nechava prijemnu na dotyk, u mastnej pleti by sa mohlo puzivat asi aj samostane bez dalsieho kremu, dostatocne hydratuje, lahucko sa vstrebava, posobi na mna dost vyzivne, ma dost intenzivnu vonu - taku bylinkovu, ja tam citim hlavne fenikel, mne ta vona neprekaza, ale neviem ci pre niekoho to nebude velmi aromaticke...krem vonia rovnako, co ma zaskocilo u kremu je farba, je totiz hnedy, som sa aj na zaciatku zlakla ci nebude plet farbit, ale je trasparentny, mozno len velmi, naozaj velmi lahucko tonuje, nie je mastny, co mi super vyhovuje, okamzite sa vsiakne a zanechava zmatnenu plet, pri suchej pleti je asi vhodne pouzivat spolu so serom, lebo samostatne moze robit pocit napnutej pleti tak asi tolko zatial ;-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bell hej? lebo ja by som chcela ist cim skor na melir do toho salonu kde mi robili K-pak a ked som tam volala tak mi vraveli ze az po 15dnoch.Tie info mam odtialto, tak neviem teda: Rekonštrukčná terapia vlasov K-PAKAbsolútna svetová špička v hĺbkovej rekonštrukcii vlasového vlákna. Jedná 4 krokovú terapiu na vlasy sprevádzanú príjemnou masážou. Krok 1. tvorí špeciálny hĺbkovo čistiaci šampón, ktorý vlas zbaví prebytočných nánosov ošetrujúcich prípravkov a stylingu. Krok 2. otvorí šupinky na vlasovom vlákne pomocou zásaditým PH. Krok 3. vpraví keratínovú výplň do vlasového vlákna. Krok 4. uzatvorí vlasové šupinky kyslím PH a tým uzamkne keratín vo vlase. Okamžite po vysušení sú vlasy na dotyk jemnejšie a zároveň pevnejšie. Tento efekt vydrží niekoľko týždňov v závislosti od poškodenia vlasu. Táto rekonštrukčná kúra sa prevádza iba na profesionálnej úrovni vo vybraných salónoch. Je určená pre všetky typy vlasov a cielene upravuje a rekonštruuje vlasy scitlivené oxidačným farbením, mechanickou námahou, či geneticky predispozične slabšie vlasové vlákno. K-PAK Rekonštrukčnú kúru môžeme vykonať 2 týždne pred, alebo po farbení vlasov. Nikdy nie pred, alebo vzápätí po farbení! Odporúčame opakovať každé 3 mesiace v prípade nefarbených vlasov. V prípade farbených medzi jednotlivými farbeniami. Je ideálna po pobyte na horách, alebo pri mory. Celá procedúra v rátane vysušenia, alebo fúkania trvá cca. 60min.
Odpovědět
baby ake anti ageing kremy by ste mi odporucili? mate niekto skusenosti s l´occitane immortelle? zatial pouzivam serum Lancome Primordiale, s nim som najviac spokojna, ale teraz potrebujem kremy. Neviem ci mam ist znova do Avene, alebo skusit nieco nove. z feelunique som si objednala pred tyzdnom Joico k-pak, nieco na ochranu vlasov, tak som zvedava, co to povie, dam vediet.
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka - no neviem, ja som to tiez najprv takto niekde citala a potom som sa pytala v salone a oni, ze to moze byt aj naraz a robili mi to uz v 3 roznych kadernictvach a to naozaj vela krat, efekt kury vydrzi cca 5 tyzdnov aj viac, zalezi od frekvencie umyvania....ja napriklad ten sampon a kondcioner pouzivam skoro stale (sem tam prestriedam s niecim inym) a kadernicka mi naposledy povedala, ze ten kondcioner mozem nahradit aj deep kurou alebo tou hydratacnou, ze to bude ste lepsie pre mna, kedze vlasy si farbim na blond, co je dost zasah do nich, takze ked to budem normalne pouzivat (umyvam kazdy druhy den vlasy) tak to by som si ich nemohla potom farbit nikdy...tak teraz neviem ci ma oblbuju v tych kadernictvach, alebo co.... susibjork - a preco si nekupis krem od Lancome Primordiale? ved ked ti vyhovuje serum....ja som mala vzorku a bol super, maju aj na suchu aj na zmiesanu plet, takze je si z coho vybrat ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
bell hmm inak ani ja netusim preco by mala byt ta kura takto striktne dodrziavana, ved tym ze si ju da clovek castejsie a hocikedy, doda len ziviny vlasom predsa? hm nechapem takze mam sa na to vykaslat a dobrovolne ist na melir skor ako po 15dnoch? lebo celkom by mi to prislo aj vhod..a ozaj, ty kolko platis za tu kuru v salone?taku sumu co aj ja som platila?
Odpovědět
Profilova fotka
ja za farbu, strih a kuru (dlhe vlasy) platim cca 70, samotna kura je cca tych 20
Odpovědět
Ahoj Holky, prosím Vás o radu, mám melírované vlasy, svůj podklad středně hnědá, potřebovala bych nějaké supr přípravky na suché, né přesušené vlasy, tzn celková péče! Vždycky sem se tady dozvěděla zázraky, tak v to doufám znova, poradíte s čím máte dobrou zkušenost???Děkuju všem za tipy
Odpovědět
rabi: u mna je tiez melir a svetlo hnede vlasy. Pozivam najcastejsie objem sampony, ale ked mam cerstvo premelirovane vlasy, tak musim cca mesiac davat nieco na suche vlasy, lebo je to hroza, minula som Matrix Hydratherapie - http://www.lookfantastic.com/hair/mat..., bola som s tym spokojna, ale musim neustale skusat nieco ine, takze mam na ceste testovaciu sadu od Label M. Honey & Oat a od Goldwell -rada green Real Moisture http://www.goldwell.cz/produkt/green/... Keby som nemala tolko naobjednavane este skusim novinku od Loreal Profesisonnel Loreal Nature Source De Richesse radu, lebo same pozitivne recenzie ma. Este zhrniem, ze to vsetko striedam s Loreal Silver na melirovane vlasy /cca kazde 2 tyzdne/ a na objem Loreal Abondance de Cacao. A skoro by som zabudla, ze som mala aj od Loreal profesiionel Intense Repair a tiez v pohode, akurat objem ziadny :-|
Odpovědět
Moje naj vychytávky sú určite krémy od Avene+pleťová voda Avene (celkovo mi táto značka vyhovuje vo vštetkom) Špirála MAX FACTOR-tá na efekt umelých rias Make-up DERMACOL PURE GOLD a čo sa vlasov týka tak LOREAL PROFESSIONAL Lesk na pery ľúbim GOSH-ten so zrkadielkom na boku ;-) Krém na ruky NEUTROGENA-taký malinký v červenom obale A POTREBOVALA BY SOM PORADIŤ NEJAKÉ KVALITNÉ TELOVÉ MLIEKO na suchú pokožku. A používate aj nejeké špeciálne krémy na dekolt???
Odpovědět
Ešte som zabudla na nožky- používam bambucké maslo, alebo makadamový olej a vlasovú masku domácu-zmes olivového oleja a majonézy :-)
Odpovědět
eryykah:děkuju ti mockrát, já jsem kdysi používala zábalovou masku gestill, byla výborná, ale nyní nevím. Jinak jak píšeš ten Matrix je taky dobrej a nemáš zkušenosti s TIGI????Pořád o tom přemýšlím a nevím.....
Odpovědět
etelienka: zkus tělové mléko La Roche Posay- Lipikar. Naprosto bezkonkurenční. (cena horší - 400ml za cca 550Kč, ale stojí to za to)a v lékárně ti dají i vzorek. nevím jestli to patří přímo sem ale prubnu to:) Nezkoušela jste náhodou některá někdy objemovou trvalou (headline)? Prý je po tom krásný objem a vlasy se na koncích někdy prý i mírně zvlní... docela mě to zajímá:) Tak jestli nemáte některá zkušenosti:) Jinak moje tipy-i když myslím, že jich moc není:-) Jak už jsem psala-na tělo emulze LIPIKAR. Ještě z lékárny tabletky BIOSIL PLUS (na vlasy, nehty, pleť) - cena 70kč:-D Místo make-upu mám od Oriflame podkladový krém VERY ME - není to na zakrytí nějakých extra nedokonalostí-kryje jen trochu. Dělá nádhernou pleť a nevysušuje. Na obličej od Clinique DRAMATICALLY DIFFERENT lotion-bezkonkurenční... A to je asi všechno:) Nemáte prosím někdo tip na fakt dobrý oční krém? je mi 25 a obličej zatím i bez minivrásek, ale oči jsou v hrozném stavu a to nechodím do solárka a nic podobného:-( Zkusila jsem už kde co a nic moc. Předem dík:)
Odpovědět
parajan: ja som nosila objemovu od Schwarzkopf Headline cca 3 roky a bola som moc spokojna co sa tyka objemu, vlasy som mala zvlnene-teda podla toho ako som ich vyfukala, ak som pouzila produkty na vlnky+difuzer, tak boli vlnite, ale fakt len jemne... alebo som vyfukala cez okruhlu kefu=len objem. Nevyhodou bolo, ze vlasy vyzadovali zvysenu starostlivost, nemohla som si dovolit ich nechat len tak volne vyschnut. Vlasy boli zvacsa pekne ale obcas zkrepovateli-aj ked som pricinu nezistila. Opat vsak nad nou vazne uvazujem, ale tentokrat od inej znacky Loreal na farbene a melirovane vlasy Synchrone, ma aj klasicku objemovu tr. Dulcia Vital DV2 Inak tema objemova trvala tu je zalozena. Ocny krem skus od UNT Age Erase, mozno by pomohla dobra hydratacia, ktore si uz skusala?
Odpovědět
erykah: díky za tip,na diskuzi mrknu. K těm očním krémům-vyzkoušela jsem toho už mraky a hydratovala jsem jak o život:)ale jen krémy co jsou běžně dostupné v DM, Rossman... krémík od ryoru, nějaký hydratační alverde, od loreálu triple active,nivea, balea, olejové hydrat.kapsle... z těch dražších jsem zkoušela jen yves rocher inositol vegetal a ten mi tedy nevyhovoval vůbec-hrozně vysušoval (nechápu:-) ). :-(
Odpovědět
parajan - no prave tam moc toho nie je na diskusii, len ze sme trochu off topic tu :-) To su hrozne slabucke o nicom kremiky, ja som mala 2 take "drogerkovejsie" - z Lorealu Derma Genesis sa mi dokonca spravili milie ]-( Urcite skus tento UNT alebo Eucerin Aquaporin, no neviem ci ti mam radit este vyssie cenove..
Odpovědět
erykah: určitě můžeš napsat i něco dražšího, já postupně tak nějak hledám a už to vypadá že na tomhle už šetřit nemůžu:-) kosmetika eucerin mi moc nevyhovuje-jsem spíš fanda vichy a nebo la roche posay. ten derma genesis jsem taky chtěla zkusit, nedávno jsem na něj koukala. A jestli to funguje tak je cena v pohodě-zase to vydrží. A ten UNT vypadá taky dobře:)
Odpovědět
@parajan: ja som si pred dvomi tyzdnami kupila na ocne okolie Clinique All about eyes (je v dvoch verziach-klasicky a rich), je uplne perfektny, hydratuje, odstranuje opuchy atd... ja pouzivam verziu rich, pride mi byt na zimu taka vyzivujucejsia.
Odpovědět
matuliacik: a co drobné vrásky? od clinique pár věcí mám a jsem nadšená...
Odpovědět
No drobné mimické vrásky mám (aj ja mám 25 ;-) ), povedala by som ze krem prinasa celkove zlepsenie, napr. pouzivam ohodne menej korektoru a celkovo farbiciek, uz to nie je take nutne... hlavne prve dni som mala pocit totalne vyhladenej pokozky (potom to uz clovek tak nevnima)... je super aspon podla mna... predavacka mi este ponukala aj jeho obdobu od clarins, tak ked dominam tento, kupim si asi ten, aby som to porovnala :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Dievcata, ahojte, potrebujem poradit skvely krem, mam zmiesanu plet, a sem tam sa mi aj nieco skarede :-p vyhodi... Takze nieco lahucke, gelove, nech sa neblystim ako jablonecka bizuteria:) Biotherm? clinique? eucerin?
Odpovědět
Profilova fotka
katik _f: LRP - Effaclar M,alebo Hadraphase Intense Legere oil free Bioderma - Hydrabio Legere, alebo Sensibio Legere Light Biotherm - Aquasource Non-Stop, alebo Aquasource Skin Perfection
Odpovědět
Ja som si vsimla, ze teraz je na feelunique za skvelu cenu Decleor Aroma Purete Matt Finish Skin Fluid a vyzera to velice dobre, uz som mal v plane kupit, ze sa zacnem mastit po vysadeni hak, no ale namiesto toho ma dostali suche kolesa, tak niektora by mohla otestovat :-D http://www.feelunique.com/p/Decleor-A...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?