TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
bell: tak mne sa pozdava aj toto serum http://www.maria-galland.co.uk/m2/pro... potom : Guinot Hydra Cellulaire serum - ocny kremik bol velmi prijemny a tuto znacku by som rada testla - ale asi to bude nejake lepsia obdoba garnieru vo FR, alebo som hlupa ked vidim nieco lacnejsie, tak tomu nedoverujem :-D http://www.galenic.com/uk/soins/produ... a odkial budes brat arganovy olej, myslis, ze zalezi aj na znacke=kvalita spracovania? Jo a zabudla som napisat mam na ceste ocny krem Shiseido, no tak som zvedava, aky zazrak to bude, v tomto pripade uz potrebujem viac ako hydrataciu.
Odpovědět
Profilova fotka
nemam skusenost ani s Galenic ani s M. Galland...Guinot mi pride skor na suchsiu plet, teda myslim, ze oni sa zameriavaju prevazne na taku...som bola raz na osetreni s touto znackou a velmi ma to nenadchlo, teda nic pre moju plet :-| arganovy olej - myslim ze je skoro jedno odkial ho budes mat, arganovy olej sa vyraba len v Maroku a to tradicnou metodou - rucne, lisovanim za studena, vsetky oleje ktore som ja pozerala, boli Marocke a takto vyrobene, takze defakto absolutne rovnake....len nalepka bola ina, od domordkyn to odkupuju vsakovake firmy a tie si len nalepia svoje meno a logo nato, v podstate ide o ten isty produkt, mozno vyrobeny tou istou Marokankou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Troska od temy... ;-) ale akurat mi moja rodina poslala List Jeziskovi :-D a moja Tinegerska svagrinka by chcela nieco na Akne. Takze nejaku sadu by som jej chcela kupit .... proste nieco pre dievcata od 13 - 15 rokov... Rozmyslam nad Clean and Clear, ale tak nemate nejaky dobry napad? ;-)
Odpovědět
haluzkamakova: bratovi sme kupuvali murada - drahe je to jak svina, ale ked mu prestala pomahat bioderma /2 roky ju pouzival uplne bez problemov len si plet zvykla/ - a nic nepomahalo tak som objednala testovacie balenie, potom klasicke velke, len on tu kozmetiku snad pouziva na pitie, lebo cca 2 mesiace bola fuc a to je na jeho xsicht trochu drahy spas, teraz sa nam podarilo nakombinovat lacnejsiu alternativu: cistiaci gel clean and clear + facial toner Australian Bodycare+lokálne 100% Tea Tree http://www.clearasil.co.uk/dailyclear... http://www.australian-bodycare.sk/pro... http://www.mojalekaren.sk/dr-muller-t...
Odpovědět
Profilova fotka
Dakujem Erykah,... ten Clearasil som mala aj ja, ale nezdalo sa mi to ako nejaky zazrak, ale to je asi preto, ze mne sa len tak obcas vyrazi nejaka neplecha... :-D ale ona tiez nieje nejaka vyhodena velmi, teda myslim si... =-) Tak som rozmyslala, ze by som jej kupila nejaky ten gelik, mozno pletovu vodu... no a potom pravdepodobne nejaky korektor... to by asi ocenila... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ale ta tycinka vyzera super... ;-)
Odpovědět
jj v pohode, korekcnu tycinku pouziva nejaku obycajnu avonacku uz par rokov, zatial sa nestazoval, co teda na pletovu kozmetiku on velmi rad a neustale sme striedali a testovali.... ten 100% tea tree pouziva len pred spanim, lebo to ma mimoriadne silnu aromu, ale po pol hodke sa to da prezit s nim :-) vsak mozes aj tu biodermu kuknut, lebo u nas 2 roky bez problemov sa pouzivala... Inak ked uz sa chce moc fesandit svagrinka, tak korektor mozno prave ten dermablend by bol ok, ale toto video som chcela, ze ako treba kryt ale take dobaky- to snad nie je jej pripad, no ale ako inspiracia pre podobane kocky by to mohla byt: http://www.lisaeldridge.com/video/127...
Odpovědět
ja by som odporucila urcite nieco s tea tree vid napr. Dr Muller, mne osobne to velmi pomahalo..
Odpovědět
zaujimavy produkt http://www.urbandecay.com/categories/...
Odpovědět
Profilova fotka
caff baby...haluzka skus jej kupit taky ten cistiaci gelik co ma na baleni "nalepenu" aj masaznu "kefku" na tvar...priznavam sa aj ja som si jedno balenie kupila,ale len kvoli tomu masaznemu cidlu....sem tam s tym prebehnem tvar a fajne sa mi prekrvi....a to uz som po 30 :-N =-)
Odpovědět
chcela by som z Lush objednat, no kedze chcem len cca 2 vyrobky, hladam niekoho kto tiez by chcel len malickosti a objednavka by nas vysla do 1kg...
Odpovědět
Profilova fotka
casy - tak skusim pozriet nieco, ja nic moc nechcem, preto som sa ani skor nehlasila na Lush, lebo max 2 veci by sa nasli...idem pokukakt ich webku a do vecera ti napisem, ak nieco vyberiem ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
bell ok.. ja tiez velmi teraz nic nepotrebujem, ale chcem len nieco z vianocnej ponuky... a pre 2 veci a samu je 8librove postovne dost vela...
Odpovědět
Profilova fotka
Dakujem dievcata za pomoc. :-x Tak nieco este pokukam, ale asi som sa uz rozhodla, urcite pojdem na nejaky gelik na cistenie, pravdepodobne toner, urcite korektor a ak sa mi podari zohnat nejaku tu tycinku :-N tak ma to potesi, tak skocim do Boots v Sobotu a uvidime, co najdem, lebo cez net sa mi moc objednavat nechce, lebo domov pridem az 24teho poobede, tak by som to mala trocha problematicke... ;-) A este raz dakujem.
Odpovědět
kde by som mohla cez net zohnať lancome mascaru virtuose za lepšiu cenu, niekedy som nakupovala na feelunique ale teraz tam lancome nevidím, čo to vyradili z ponuky?
Odpovědět
na cheapsmells.com, plati sa aj postovne
Odpovědět
Profilova fotka
haluzkamakova: jinak jestli pujdes do Boots... Clinique ma ted akci za starou rasenku dostanes novou...myslim jen to mensi baleni.. ale tak za nejakou vyschlou :). Porad jeste je akce 3 vyrobky za cenu 2. :-D
Odpovědět
bell potom napis recenziu na ten kremik aj serum cytovital....tiez dlhsie na nim uvazujem x-)
Odpovědět
Profilova fotka
lucy.ka - akurat dnes ich uz budem mat x-) cez vikend otestujem a napisem ;-)
Odpovědět
Ahoj holky, nevíte některá kde v Praze koupím kosmetiku Lush? je fakt tak úžasná? A ještě prosím o typ na korektor na kruhy pod očiima. Díky!!!
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
pincola: kamenný obchod s kozmetikou Lush nájdeš v Prahe na námestí Republiky obchodné centrum Palladium ;-) ja som si tám kúpila šampuk, vanishing krém a masku Magnaminty a som veľmi spokojná :-)
Odpovědět
spetra: Děkuju moc, hned zítra se tam vypravím a utratím zase nějaké úspory:-))
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
Schellinka, ze taka reklama, ze dovi dopo... =-)
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Ahoj dámy, někdo se tady ptal na Dior Capture R 60/80. Zkoušela jsem ho také, ale podruhé už jsem si ho nekoupila. Mám problémy s hydratací a nebylo to úplně ono. Zjistila jsem, že na pleť nejvíc vyhovuje značka Shiseido, aktuálně mám denní i noční krém z řady Beneficiance. Zdá se mi moc dobrá. Potřebovala bych něco na hydrataci a bohužel už i na vrásky. Zatím to není taková hrůza, ale už to není, co bývalo :-( Nemáte tipy? Ráda vyzkouším.
Odpovědět
nemate niekto skusenost s clinique even better foundation??? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte baby...co nove? v piatok som bola u kadernicky a vyskusala som zazrak...ak mate poskodene vlasy, suche, odporucam od joico taku 4krokovu reparacnu kuru...fantazia...v kadernictve som za tu dala vela €€ ;-( ale potom som na feelunique nasla tu istu sadu na doma a uz ju mam na ceste.
Odpovědět
Profilova fotka
pimpulka - Joico K- PAK ze? no ved ja to tu uz nejaku tu dobu ospevujem :-D tiez chcem objednat z feelunique ;-) posli mi IP, ktore to mas ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?