TOP kosmetické výrobky. S čím jste nejvíce spokojeni?

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Holky, s čím jste nejvíce spokojeni v dekorativní kosmetice, v péči o pleť a tělo, vlasové kosmetice... Co by jste doporučily ostatním a bez čeho už nemůžete být? :-D Ať je to kosmetika z drogerie, lékárny, netu nebo luxusní kosmetika z parfumerie. Podělte se o své nejlepší výrobky, co máte doma... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
casy :-D ved pisem, ze je to velmi individualne ;-) mne Nivea pletovka vobec nesedi, ale z Balei mam rada ich jednorazove masky,niektore su fajn, odlicovacie obrusky, ocny odlicovac.... aj aj Alverde ma este dobre veci mozes byt len rada, ze ti to vyhovuje, aspon usetris ;-) :-D a co nasa objednavocka?
Odpovědět
uz len cakam na odpoved blondiatka, este dnes by som objednala..
Odpovědět
Profilova fotka
casy - ale blond pisala, ze chce vsetko ;-) tu je odpoved od blond : blondiatko • 26. sep 2010 o 10:58 domi, dik za info....by som sa sem opat zabudla kuknut najprv som musela kuk, co som si to vlastne "objednala".....takze oki, u mna vsetky 3 veci platia
Odpovědět
Profilova fotka
babenky inak ako som tu písala že sa mi zhoršila výrazne pleť po vysadení HA tak pred 2 dňami som si v lekárni kúpila malý zázrak :-) našla som na tento prípravok recenzie na nete a naozaj to skvele funguje! Je to regeneračná emulzia Miraclean s obsahom zinku na obnovu tkání, je to myslím český výrobok a stál ma 150,- kc je fakt super. Používa sa pri akné, ekzémoch, oparoch... Krásne mi hneď zabral ;-)
Odpovědět
spetra zabral ti hned, ja som tuto emulziu mala ale vobec mi nepomahala :-( nijaku zmenu som nevidela, skoda
Odpovědět
dominika...toto ja som nevidela... ale aj tak jej vypadol jeden vyrobok, tak ci chce len bez neho, alebo ho niecim inym nahradit... ale tebe a bellade idem objednat tu bazu uz teraz... ja by som potom objednala s blondiatkom.. ok? nech tolko necakate...
Odpovědět
Profilova fotka
casy - nevadi, preto som to rovno prekopirovala ;-) ok, super tesim sa x-)
Odpovědět
Profilova fotka
barcelonka: hm tak to je škoda že ti nepomohla :-( mě naozaj áno.. súčasne s tou emulziou som si kúpila na vyskúšanie Avene pleťovú vodu Cleanance (predtým som používala H20 od Biodermy) takže v kombinácii s touto pleťovkou od Avene ktorá naozaj zaberá na moju mastnú pleť mi tá emulzia zabrala
Odpovědět
takze bazy pre domi a bell som objednala... poslem vam do Ip vyuctovanie
Odpovědět
Profilova fotka
supeer, velka vdaka x-)
Odpovědět
Profilova fotka
casy super x-) dakovala ;-)
Odpovědět
nie je zaco ... samozrejme hned ako dojde balicek, budem informovat a bazy posielam k vam
Odpovědět
Článek se načítá
este som zabudla napisat do Ip, aby ste mi tam dopisali vase adresy kam to potom poslat...
Odpovědět
spetra presne tu istu pletovku od avene si chcem tiez kupit ale este mam trocha od biodermy tak ju uz dominam a pockam na vyplatu. od avene som si zhruba pred tyzdnom kupila aj zmatnujucu emulziu a emulziu s hydrokyselinami. este mam od nich vyhliadnuti aj cistiaci gel. vlastne som chcela zmenit kozmetiku a na avene boli super referencie. ty si spominala ze si si kupila aj krem z lushu vanishing, pouzivas ho a si s nim spokojna?
Odpovědět
Profilova fotka
barcelonka: ten vanishing krém používam, som s ním spokojná, je veľmi ľahký rýchlo sa vstrebe do pokožky a hoci mám mastnú pleť nevadí mi... je to asi 2 týždne dozadu čo som mala obdobie pred menštruáciou kedy sa mi pleť hrozne zhoršila, začali sa mi robiť ozaj bolestivé vriedky a nepomohol ani krém od lushu, ani more a slniečko v Turecku proste nič... viem že je to tým vysadením HA :-( len ma hrozne prekvapilo, že keď som skombinovala tú vodu od Avene s Miracleanom tak sa mi všetko veľmi rýchlo zahojilo :-) takže teraz mi bude opať stačiť ten vanishing... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
baby máte nejaké skúsenosti s prípravkami toni and guy??tu v BA ich majú v tescu sú trošku drahšie preto sa rozhodujem či ich vyskúšam...
Odpovědět
Profilova fotka
jak na kruhy pod ocima: mate nejaky zaruceny tip? Jsem hodne svetla a tenhle problem je cim dal tim horsi :-| No a bohuzel to vetsinou dopada tak, ze to vypada neprirozene. Dik ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cesmino vic pit a korektor.. :-) taky jsem bila,uz sem videla i hodne svetle..ale musi byt urcen pro oci, normalni makeup bych se bala, kuze pod ocima je hrozne citliva a aby ses pak za pet let nevzbudila a misto kruhu mela vrásy..
Odpovědět
lulinka77: ja mám od Label M., čo taktiež patrí pod značku Tony and Guy a veľká spokojnosť, pohľadaj radšej na nete, ceny budú isto lepšie ;-) cesmina: kup si ten od gosh - ten je fakt svetlý, alebo aj bourjois má healthy mix korektor
Odpovědět
lulinka - od tony & guy mam dve veci, nastastie ma osvietilo a kupila som si male balenia, lebo by som nadavala. mam Boost-It Mousse - objemovu penu, ktora sa strieka ku korienkom. hrozne mi to masti vlasy, pripravok strieka prudom, vytvara stvrdnute pasy vlasov ->vecer su uz mastne potom mam Iron-It Defence Spray - ochrana pod zehlicku, na tom na prvy pohlad nie je co pokazit, to zistis az po dlhsom case, ci ti to vlas ochranilo alebo nie. ja som to pouzila asi trikrat a dost. dovod: neskutocny smrad! pretrvava az do dalsieho umytia. ako brutalne silny vecerny parfem. Pamatam si, ze mi raz mama hovori, ze nemoze ani vedla mna sediet v aute, ze to strasne smrdi :-p tato aroma je aj v tom prvom pripravku, ale tam to citit len pri nanasani. cize sa da predpokoadat, ze tak parfemuju vsetky pripravky, treba si ovonat vopred. btw. obidva produkty mozem niekomu poslat, nepouzivam :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ciatko: ja som rozmýšlala tiež nad tou ochranou pred teplom a potom niečo na lesk...nato že je to také drahé by to malo min voňať :-| no uvidíme...ale vyzerá to tak že vyskúšam najprv od got2be smooth and chic to stojí do 6 eur a zatial som videla len super recenzie :-D
Odpovědět
to som fakt prekvapená, možno je tony&guy rada podradná verzia :-D , ale na ten label m nedám dopustiť a to už mám odskúšané kde aké iné značky... áno a všetko vonia úplne skvele, "koniec reklamy" 8-) http://eshop.toniandguy.sk/index.php?... mám od nich thickening cream, sea salt spray, mesh stylling a ressurection style dust
Odpovědět
ted jsem si koupila rasenku dermacol obsesion ...mate s tim nekdo zkusenost? docela silna vrstva, rasy slepene, nanos je hodne velky a to kartacek vzdycky hodne otiram...a hlavne mi utika kazda rasa nekam jinam... 8-(
Odpovědět
katka mala som ju a bola priserna, odporucila mi ju predavacka ze ona ju ma najradsej ale pre mna teda nie, isla do kosa.
Odpovědět
barcelonka: u me to dopadne asi stejne...a navic se nejak jakoby droli a svedi me oci...skoda :( to jsem se fakt utla...pritom mam vyrobky od dermacolu fakt rada... a jakou mas rasenku?
Odpovědět
teraz mi asi najviac vyhovuje z avonu vytacajúca a zhustujuca. predtym som mala zhustujucu z pupy ale tiez nic moc pre mna, robila hrudky.nemozem si pomoct ale i ked tu viacere kocky pisala ze avon urcite nie, mne spiralky vyhovuju i cenove, lebo nejake extra drahe nechcem.
Odpovědět
katka.k. je tu aj tema pre řasenky http://www.mojasvadba.sk/forum/show.p...
Odpovědět
ale zase ten nakup nebyl tak spatny...vodeodolna tuzka na oci dermacol, dermacorrect, baze pod makeup a fixator makeupu od dermacolu je uzasny...prave proto me tak prekvapila ta rasenka...
Odpovědět
Profilova fotka
holky ako to tu čítam tak ma napadla jedna vec.. aký je vlastne rozdiel medzi bázou pod make up a fixátorom make upu? ja som si kúpila bázu pearl energy od dermacolu a zdá sa mi že make up vydrží dlhšie.. je medzi tým nejaký rozdiel?
Odpovědět
no ja laicky muzu rict...ze baze vyhladi plet a pak lepe drzi a nanasi se makeup...pouziva se pro sjednoceni a vyhlazeni pleti a fixator..ten ma celkovy makeup zafixovat proti otreni a leknuti se pak... jestli jsem blbe, tak me opravte , rada se poucim...pouzivam to, od kosmeticky vim kdy a jak co ale... :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?